Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (59)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Anooo pai daca l-ai concediat ce-ti mai pasa?

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumbita spune:

ana, ai vreo poza cu scaunelul de baie?
spuneti-mi si mie...avem botezul pe 10...este adevarat ca mamicile nu avem voie la biserica? nu stiu ce hainute sa-i zic nasei sa-i ia...dpv meu de vedere, ar fi ok sa-i ia o camasa si o salopeta....dar cica tre sa fie o tinuta mai speciala...in ce consta...ce sa caut?
ana, super leganusul vostru....m-ai convins...o sa-i iau si eu luna asta...cat a fost?
ce parere aveti de jucaria lui marco ...de la chicco? loveste in butonane si cu picioarele si cu manutele...este super!!!
lui sebi al meu nu prea il atrag jucariile, cat pungile, plasele...si punga cu servetele...ii plac sticlele de plastic (mici), paharele de plastic....

bumbita si sebastian(03.01.2006)

poze sebastian
capsunica mea
baietii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:


Moni Bagasi si DVD-ul 2?

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Buna seara fetelor!
Multumesc de urari, toate sunteti niste dragutze , eu sper sa iasa bine. Abia acum am terminat cat de cat, am venit din oras ca am avut de mers in cateva locuri , sunt rupta de oboseala, mi-am schimbat toaleta ca maine vor fi 17 grade si voi degera cu sigurantza , deci adio rochitza mea neagra!
Copilul parca a simtit, acuma seara a urlat 3 ore incheiate, nu l-am putut aseza jos, l-am pasat de la mine la sotz si tot asa...si aveam de plecat in oras, iar ea nu mai tacea...mi-a venit sa ma dau cu capul de pereti. Tot ma gandesc daca nu o fi de la cerealele alea, ca prea des face, sotzul zicea ca i-am pus pulpa de mar azi in suc si de aceea...nu mai stiu ce sa spun, sunt nauca de cap.
Of, de s-ar termina ziua de maine, ca nu mai simt nici o bucurie, cu atata stres si oboseala.
BIA, LA MULTI ANI PAPUSHA SI SA CRESTI MARE SI SANATOASA!
ASTERY, CASA DE PIATRA!
Nu mai stiu ce vroiam sa zic si cui...promit sa recuperez de luni incolo, ca parca am clei in loc de creier.
Noapte buna va urez la toate si inca o data va pentru gandurile bune!
Ingrid S si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Doamna gogosar ai vazut aici categorie grea? La fetite sorooo! Asa ca ti l-au depasit pe fiu-tau.Esti ofuscata sau ce ai de stai pitita?

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Bumbito Vezi ca am pus azi poze cu fii-miu la baie in contul comun. D
espre tinuta la botez: Poti sa cauti ce vrei, ca n-o sa gasesti.
Leagan: A fost moca (am prestat bine la gradinar).


ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ANASEBE ... nu-i gata nici primul Noroc ca-i fain !
Dar daca tot a calarit fratelo net-ul mi-m bagat si eu boticul

,... Ohhh in sfarsit e gata bai da' lung e 2 h si 20 min unul ! Evident continuarea maine ... si poimaine ...

Noapte buna schimbul 2!


MONI care DIANA (01.01.2006)


ALBUME DIANA

http://www.dropshots.com/jerpelm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Bumbita ca sa intri in biserica trebuie sa ai molifta facuta adica sa-ti citeasca preotul. Daca nu o ai poate ti-o face inainte de botez, dureaza 2 min. Asa ca... du-te la botez!
Copilul il imbraci in ce vrea nasa sau in ce vrei tu. Al meu nu a avut tinuta "speciala" ci una "casual".

Ingrid fi barbata! De maine e crestina si primeste ingerasul pazitor care o sa ti-o mai domoleasca pe micutza naravasa. Doamne Ajuta!

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Ba imi pare rau (si asa nu inteleg de ce toata lumea se ia de Mario), al meu i-a depasit, pentru ca la ni ci 4luni juma avea 8,5 kg. Daca ma supar, il trezesc si-l cantaresc. Na!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Hormonicooo da' in uichend ce faci bre? Nu stai la DVD? Hai ca e vineri seara nu bagam si noi o discoteca ceva?

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput