Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (59)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Monicutzooo si tu bre? De la Shogun ti se trage?



LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AndreaM spune:

Scuze ca am disparut pentru o vreme dar am fost foarte ocupata cu botezul si cu gradina care se pare ca nu o mai vad terminata, sper ca intr-o sapt. sa am totul gata. Promit ca pun si poze de la botez pe contul comun in week-end. Am fost la docdor si am cantarit-o pe gazuta, are 8 kg la 4 luni jumatate si 69 cm, grasunica lui mama.
A fost foarte cumintica la botez, a fost numai un zambet, vorbea cu toata lumea. Cand a bagat-o in apa la stropit bine pe preot. A fost nebuneala mare, noi nu am fost la restaurant am facut totul acasa (stam la casa) dar cred ca data viitoare nu o sa mai fac asta. A fost foarte mult de gatit, am stat pana la 1 noaptea timp de o sapt ca sa termin prajiturile, tortul si mancarea in ultimile zile.
pupici la toate mamicile
Diana si bebe Andrea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Dianoo Si cati invitati ati avut la botez? Macar sa stiu pt. cati ai muncit de nebuna, zau asa!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Beyyy mi-or fi expirat cele 100 de ore de net pe luna asta de merge ca . Scuze pt dublarea mesajelor.

Mai bine ma duc la nani ca nu vreau sa ma vreuna.


LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AndreaM spune:

La multe luni!! Bianca Andreea
Diana si bebe Andrea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Diana ia-l de pe drumuri pe amaratu' ala de gradinar pe care l-a concediat Ana azi, asa o sa-ti vezi si tu gradina gata.

Pai daca tot ati petrecut acasa de ce nu le-ai dat "sectoare" de facut invitatilor dupa botez, ieseai gratis cu amenajarea curtii.
Sa-ti traiasca micutza crestina!

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Gio Bati covoare sau ce faci?

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Liliana Nu te mai lua de gradinarul meu, ca nu e moca!


ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Cred ca il calareste pe Clauinainte sa se duca sa doarma in patul pregatit de soacra.Face bagaje, n-auzi ca vrea sa stea in cort nu la soacra?

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput