Mamici casnice (53)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

cami, lauda-te ca ai cu ce! nu ride nimeni de tine, ba chiar ne bucuram ca esti romanca de'a noastra:)
danelutza, multa sanatate isei! sa dea DD sa fie o simpla alergie, ceva.

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Pai asa mai Danelutzo va pregatiti voi de petrecere?Sa dea Dumnezeu sa ii treaca in cateva zile sa sarbatoriti cum trebuie!


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! Liviu - desene si picturi noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Cami ,ai voie sa te lauzi!
pupici si felicitari pentru Maia!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Tot eu... astept sa se trezeasca Isabella, s-o iau la purificat, poate nu mai are nimic.
Cami felicitari mami, sa nu-tzi fie niciodata rushine sa te lauzi ca ai cu ce. Pupici Maiei.
Alina multzumesc, si eu sper sa fie o simpla alergie, ca daca nu il innebunesc pe pediatru cind se trezeste Isa.
Lucia sper sa-i treaca pina la petrecere

Isabella de la 6 la 10 luni

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre
Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


cami felicitari Maiei si cum au zis fetele laudate cat de tare poti pentru ca ai o fata minunata si talentata
"inca odata emigrantul a invins" ai zis bine,mamaliga lor sa vada ce poate romanul.



Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Da Cami, lauda-te ca doar ai cu ce
-ici multi pentru Maia

Abia astept sa ma laud si eu, cand va sosi vremea



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

Nu conteaza atāt de mult ceea ce faci, ci cāta dragoste pui īn ceea ce faci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

wow ce reactie frumoasa ati avut la "laudele mele"
multumesc de 1000 de ori.
am dus-o la scoala acum dimin. si astazi au party(petrecerea de sfarsit de an).Scria pe toate gardurile "scoala in sarbatoare" si erau agatate baloane si de hornul scolii
Au angajat o companie care sa se ocupe de tot.Arata scoala si afara si in interior ca un parc de distractii.Astazi se vor distra pe cinste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Ati vazut cata energie s-a consumat la sobectul cu drepturile homosexualilor? 27 de pagini...douazecisisapte...


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! Liviu - desene si picturi noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

nu,nu am vazut subectu cu homosexualii...
nu sunt nici pro dar nici contra
pur si simplu ma lasa indiferenta.fiecare cu orientarea lui sexuala.Fiecare e liber sa faca ce vrea
La teme deastea nu dau atentie si nici discutie(mai ales in casa) pt. a nu atrage atentia copiilor.Atat.fie la ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

la subiectul ala mi-am bagat si eu coada.
doar asa ca sa mai enervez lumea.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput