All about Constanta (76)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Superba ziua de azi!Noi acum ne pregatim de a doua plimbare prin Mamaia,asa mai pe racoare
Asa s-a distrat Mariuca ieri alaturi de prietenii ei
http://www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&SID=89610&Show=Y
o seara cat mai placuta!

www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Roxa, cu placere...ii vin??? Am vazut pozele cu frumusetea mica si cu Luca lui Kim...hihi..s-au inteles?

Cris, Mariuca seamana cu Ionut...hihi...mi-am dat verdictul!!!

Crixia, multumim...si tu ai o super domnisoara...maine poimaine ii batem la usa!! haha...

Noi acum am venit de la o bere si o pizza binemeritata dupa o zi de plaja!!!

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza!
Sanzi, camasuta e perfecta, blugii un pic lungi dar la super moda! stii tu ce imi place mie! inca o data!
o saptamana suuuper tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

buna fetele.
O saptamana linistita si frumoasa va doresc!
Ma intorc la invatat,ca-s pe ultima suta de metri..
Roxana,mersi de felicitari,da' inca n-am dat examenul,de carnet ce sa mai zic..cred ca ai avut tu un feeling de m-ai felicitat mai dinainte?
pupici.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Salutare.
In acest week-end am facut si noi prima plaja din acest an. M-am inrosit pe spate si pe umeri si ma cam ustura. In apa am intrat doar pana la genunchi. Paul s-a jucat fericit in nisip cu varu-sau.
In rest am mai fost pe la pitici si ca in fiecare duminica am fost la tenis.
Jone, felicitari pentru curentul electric.
Cristina, Roxana, am vizionat pozele cu piticii vostri de la petrecerea de 1 iunie. Unde s-a tinut?

Tuturor, va doresc o saptamana foarte buna,


Oana si Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Leditia hihihiii sper sa fie bun feeling-ul meu! succes si bafta multa!
Oana, e petrecerea care se tine in fiecare an la Mugur la servici. iese intotdeauna super! ai grija de arsuri....nu uita de crema dupa soare. si apa multa sa se hidrateze piealea! pupici! apa tot asa rece e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Roxa, apa avea vreo 19 grade ieri, adica nici prea rece dar nici calda. Mi-a placut ca era foarte curata, ceea ce... nu se stie cat va mai dura.

Oana si Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Ma...ce pustiu pe la voi!!! hihi...

Roxa, ma bucur ca ti-au placut!!! hihi...Sa mai pui poze cu frumosu!!! Ca mi se face dor daca ma tii prea mult!!! hihi...

Oana, si io la fel patesc la plaja...crema cat cuprinde...si iaurt in caz de usturime extrema!!!

Am si eu meniul de pranz pt saptamana asta!!! M-am cam ingrozit...
Azi chicken tenders cu fries si jell-o puding, maine grilles cheese cu soup (cred ca e la conserva, ca ma indoiesc ca fac ei supa) si cookies, miercuri hamburger si fries, si tot asa!!!! Singurele legume sunt fries baby carrots (o data pe sapt) si green beans!!!
Mama...ce meniu groaznic...asa ca de maine ii duc eu mancare...am intrebat si se poate!!!!
Nu pot sa imi imaginez cum e sa manance cartofi prajiti o data la 2 zile!!!

La mine la gradinita, in Romania, aveau o mancare extraordinara copilasii...si fooooarte diversificata, aveau ciorbita sau supite (facute acolo) si felul 2 (carnita cu legume) si desert (prajituri sau placinte facute acolo) in fiecare zi!!!!
Intr-o sapt nu aveau acelasi meniu de 2 ori...
Sunt tare dezamagita..
Si inca ceva...fata de gradinita evreiasca, aici usile sunt deschise (intra cine vrea cand vrea) si parca copiii umbla de holuri singuri si nu par foarte bine supravegheati...
Uf...nu vreau sa il mut iar...ca desi dimineata nu vroia sa ramana, acum cand l-am luat era tare fericit si a declarat ca vrea si maine!!!


Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

A 3-a zi de cresa si Alexia a facut progrese: a mancat la pranz ambele feluri! Exact Sanzi, preparate ca la romani, bune de tot!
Rox, cu placere! Sper sa rezolve ei cumva, ca acush vine barza! Sa-ti fi e de bine nasica!
Va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

cartofi prajiti la 2 zile???
sunt buni tare dar parca prea des ptr copii in crestere.

si a 2 veste buna:NE-AM MUTAT LA NOI IN CASUTA!
de dimineata trag ca robu sa mut si cablaria :internet, tv-ul
acum sunt rupta.
alexandra la fel.e atat de fericita.noi lucruri de descoperit, noi tabieturi.
azi a papat ptr prima data capsuni.roxana sper ca nu imi spui ca nu sunt bune ptr copii asha de mici
oricum nu a mancat decat vreo cateva.si i-au plakut.acum serios.nu am apucat sa caut sa vad daca kinderi de 1 an si 4 luni pot "gusta" capsunile.

pupici

jo si alexandra

***************
"stiti soarele ala pe care tot il astept sa rasara si pe strada mea???inca il mai astept!"

Mergi la inceput