Bebelusi de iulie-august 2005 (117)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ella2000 spune:

Anisssss!!! wow! wow! wow!

FELICITARI!

asa in capitole povestim... acum cateva capitole te simteai rau si te tot intrebam ce ai? uite ca eu cred ca va fi scorpion!bine zic?
sanatos sa fie! felicitari si sotului!



ella2000 si printesele



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Fetele, am si eu o veste, dar legata de Iulia: a facut primul kk la olita! Am prins-o, am pus-o si...s-a descurcat .


Anis, acum inteleg de ce pofteai la prajitura mea cu capsuni .



Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Povestea unei mame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ella2000 spune:

Anis, mea culpa... gresit zodia! din cauza de viteza!


ii spun Paulei ca mancam, ne schimbam... ne culcam si ea, de colo
" m..da!m...da!"
Ella2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:



Sa dea Dumnezeu sa vine sanatos(sanatoasa) pe lume si sa fiti cei mai fericiti parinti din lume. Imi pare nespus de bine si restul ti l-am spu la telefon, ma bucur din suflet


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albinutzza spune:

ANIS, sa fie intr-un ceas bun, sa fie sanatos(a) sa fie o sarcina usoara si fara probleme, sa fiti fericiti toti 4. Doamne-Doamne e sus, si vede, a stiut El cand sa trimita barza



Albinutzza & Luca bondarelu' 07 Iulie 2005

Bondariciu' mic 7-12luniwww.dropshots.com/albinutza" target="_blank"> Filmuletze cu Bondariciu'

Am crescut atat de mult


Parintzi de bondarici

The piano keys are black and white, but they sound like million colours in your mind (Katie Melua)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adana.9 spune:

Anis, felicitari! Este o veste extraordinar de frumoasa!
Sa-ti spun sincer mie mi-a trecut prin cap. Dar nu m-am luat in serios pentru ca eu, oricum, vad sarcini si bebei in burtici peste tot. pentru ca vreau si eu, iar.

Cat despre fetita mea...se pare ca nu ti-a parut destul de...pletoasa in pozele special pregatite.
Glumeam. Banuiesc ca numai la asta nu ti-a stat gandul.
Oricum, sunt impresionata de cate lucruri sunt pe prima pagina.
Tu te-ai ocupat de toate???? Este extraordinar.
Sa ai o sarcina usoara si un copil la fel de reusit ca si primul.

Frumos incepe capitolul asta.
Tare frumos...nou inceput. Asa-i?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia grozav spune:


SARCINA USOARA, UN BEBE SANATOS ITI DORESC DIN TOT SUFLETUL ANIS!


Poze
www.dropshots.com/day.php?userid=96354&cdate=20060401&ctime=072944" target="_blank"> filmulete


dede, Adi 5ani si Medeea 27.07.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucaN spune:


Felicitari Anisule drag si scump! iti doresc o sarcina usoara si un bebe sanatos si frumos! Doamne, cat ma bucur pt. tine. Stiu cat de asteptata si dorita a fost Ingrid si cat te-ai chinuit sa o ai. Sarcina asta e un dar de la Dumnezeu!

Raluca si Ioana Catalina (3.10.2005)
bursicutza noastra draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema.nu.ela spune:

anis, felicitari!

sa fie intr-un ceas bun si sa fiti toti sanatosi!
si sa fie ce va doriti voi.

o sa vezi ca dupa cate ai "patimit", acum o sa ai un bebe linistit si rezistent. si cum o sa te mai odihnesti tu dupa vreun an jumate cand or sa se joace impreuna si tu o sa te uiti la telenovele si-o sa actualizezi listele de copilasi iulie-august 2005 si bebelusi ianuarie-februarie 2007 ;)

vreau si eu un bebe mancacios!
mamica de maria, 10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MONAI spune:

Anis, ce veste frumoasa! Sa-ti dea Dumnezeu sanatate si numai bine, sa porti sarcina usor si sa nasti un bebelus la fel de frumos ca Ingrid.(Cred ca asta poate fi un motiv pentru care Ingrid nu mai vrea sa suga, stiu ca te plangeai zilele trecute ca nu mai serveste lapticul ei preferat.)

Sa auzim numai de bine.
Mona si Sara (16/07/2005)

Scumpii de noi

Mergi la inceput