Deserturile Nataliei (10)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

quote:
Originally posted by Ortansa

Natalia,uite aici tortuletul meu Barbie,cam stangaci , ca l-am facut in graba si n-am avut tot ce-mi trebuia,insa surpriza Mariei a fost enorma si asta a contat cel mai mult.
http://home-and-garden.webshots.com/photo/2050306600080123716AqzTlR

n-am facut krem a la krem pt ca n-am budinca instant:-(.am facut prajitura cu mere dar n-am pozat-o.



uaaaa..bestial tortuletul tau..felicitari!!!
edit:ca m-am uitat la toate pozele si-s uimita..si bineinteles mi-ai facut o poftaaaaa..Cred ca trebuie sa fi tare indemanatica si sa ai ceva talent sa faci asa ceva..
Felicitari.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Nati, eu am luat-o razna cu clatitele pufoase, pe bune! Azi iar am facut! Am fost la socrii in vizita si am zis sa le fac acolo, sa manance si ei si am plecat si cu tigaia mea de acasa, ca nu stiam ce tigai are soacra . Le-au placut si lor mult si le-am umplut cu finetti de data asta! Bastiale! Vlad a mancat dimineata, pranz si seara cate una!

Ortansa, arata super tortul Barbie si celelalte, ca am tras si eu cu ochiul! Felicitari!

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Ortansa, ce minunatie de papusa, ti-a iesit superba! Nu lasa deloc impresia ca e facuta in graba. Ce are inauntru, ce blat /crema?

Oana, m-a pufnit risul cind am citit despre clatite Ma bucur ca le-au placut si socrilor.

------------------
Numai bine,

Natalia
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Daca inca nu v-ati plictisit de mine va invit la capitolul 11

------------------
Numai bine,

Natalia
Poze

Mergi la inceput