Vrancea(17)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorena.n spune:

Salutare,scumpelor!
Va urez la toate numai de bine si ptr ca maine e ziua lui Motanik si o sa am o zi mai complicata si poate nu o sa reusesc sa va mai fac o vizita pe la voi prin imparatie, ii urez de azi toata consideratia noastra ptr o fata super inimoasa care merita mult de la viata!

Sa iti fie drumul vietii presarat cu bucurii si sa ti se implineasca toate dorintele!

Te pup si eu si Nasti si iti uram amandoi: La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim spune:

LA MULTI ANI, draga noastra Motanik!!!

Un buchet mare de flori si un gand bun pentru unul dintre oamenii pe care ii multumesc lui Dumnezeu ca l-am cunoscut! Incerc sa gasesc cuvintele potrivite pentru a-ti transmite cum se cuvine gandurile care mi se indreapta catre tine acum, dar uite ca pentru a cata oara imi dau seama cat de sarace sunt toate de continut. Ce vreau sa-ti spun este de fapt ceea ce sunt sigura ca ai auzit de mii de ori pana acum: ca esti un om minunat, un om cu suflet mare, un om pe care oricine este norocos sa-l intalneasca si de mii de ori mai norocos sa-l aiba prieten, esti un om de la care oricine are de invatat si nimeni nu ramane fara sa primeasca ceva. Asta este Motanik pe care o cunosc eu.

Ce pot eu sa-ti urez, draga mea draga... as spune sa ti se implineasca dorintele si sa te bucuri de implinirea lor! Sa vina cat mai curand in viata voastra minunea pe care cu atata drag o asteptati si sa gasiti linistea si lumina de a va bucura de fiecare secunda pe care o petreceti impreuna. Iti doresc sa fii mereu inconjurata de oameni care sa te pretuiasca si ti-i lase Dumnezeu in preajma doar pe cei cu ganduri bune catre tine! Iti doresc sa ai sanatate si sa te simti implinita. Acesta este gandul meu catre tine.

Te imbratisez cu mare drag si sper sa ne povestesti cum ai avut cea mai frumoasa zi de nastere de pana acum!

Simona 31+ si Ruxi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Va multumesc din suflet, sunt foarte fericita ca va am si sper ca intr-o zi sa va cunosc si eu personal pe toti caci sunteti oameni deosebiti si eu sunt cea norocoasa pt ca v-am gasit!
Tot binele din lume vi-l doresc si eu voua, sa fiti sanatosi si fericiti si azi si mereu!


--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Si eu, si eu!

La Multi Anicu sanatate, draga Andra si cat mai multe bucurii! Sa ai parte de o zi minunata, dar ce zic ...un an minunat si sa ti se implineasca toate dorintele! Distractie placuta maine si te mai asteptam cu drag!

Alex, sa speram ca totul va fi bine cu sora ta! In privinta psihologului, poate te ajuta fetele, ca eu nu cunosc nici unul...

Pupici multi la toata lumea si sa ne auzim cu bine!!!

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

La multi ani, Andra!

Sa-ti de-a Dumnezeu multa sanatate, sa fii fericita alaturi de cei dragi si sa ti se implineasca toate dorintele!

Te pupam cu drag amindoua si-ti uram distractie placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Salutare, Salutare...

Andreia, parca Bia asculta un radio pe net pt copii. Mai ai cumva link-ul?

Multzam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

quote:
Originally posted by DidiAlex

Salutare, Salutare...

Andreia, parca Bia asculta un radio pe net pt copii. Mai ai cumva link-ul?

Multzam!



Alexandra,, acum am vazut mesajul.

Uite link-ul: http://www.itsybitsy.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

LA MULTI ANI ... Andreelor si Andreilor ... Sa aveti parte numai de bucurii si multa, multa sanatate. O viata senina !!!!

Petronela


Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

La multi ani Andreea noastra draga, sanatate si multe bucurii!
La multi ani celor ce poarta numele Sf. Andrei!

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim spune:

Andreia, Andra LA MULTI ANI, dragele mele! Sa fiti fericite si sa aveti o zi de nume frumoasa si plina de flori!
Toate gandurile bune pentru voi!

Va imbratisez cu drag!

Simona 32+ si Ruxi

Mergi la inceput