Bebelusi de sept-oct 2005 (122)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Vero, , vezi ca ma sui in tren cu Ioana si cu cine mai pofteste la bunataturile tale sau mai bine avion c-ajungem mai repede !
Precum bine a zis Ioana, eu nu le am cu gatitul!
Tu in schimb, esti mestera!!!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Si ce alint pe capul meu, zanuta si mifloricica!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Vero, ma bucur ca Stefanut e bine!
Ioana, si eu particip la marsul de protest! cand mi-aduc aminte c-am dat 170 de lei pe 7 body-uri cu manecuta scurta...
Norina, bafta cu kineto in continuare!!! Dar nu stiu de ce ti-o fi zis doctorul ca e in urma cu miscarile, m-am uitat sa vad cand e nascuta Teo si e mai mare decat Ana mea cu o singura saptamana; si tu zici ca Teo paseste si a mea nici gand, nici nu-si sustine greutatea inca!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Kid, dulce foc Alex!!!
Era sa fac infarct cand am vazut-o ca sta in picioare si dupa aceea am vazut si cele 2 manute asezate strategic! Eu am tot timpul tendinta s-o compar pe Alex a ta cu Ana mea, s-au dezvoltat cam la fel pana acum, au cam aceeasi greutate, au papat Nan de la inceput, sunt mai blondute chelioase; chiar, cat mai are Alex acum? Ana a facut un salt spectaculos la 7550grame!
Norina, ce scumpica Teo!!!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

ma bucur mifloricico ca esti mai bine ,aprop ce mai face Ana ? un pupi de la Antoine pt Anuta
gata ma duc la dodo ,noapte buna la fete

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Mifloricica, te-am luat de data asta, am cantarit-o in seara asta si a avut 7,580 asa ca...ma declar multumita.
Lasa, c-o veni si vremea sa alergam dupa chelioasele noastre si sa vezi atunci ce-o sa ne mai plangem ca se misca prea mult Si eu o compar pe Alex cu Ana ca stiu ca ele sunt in categoria "musca" si sunt copii "normali" (asa zice Jadi, ca bebeii care se misca mult si sunt avansati sunt copii precoce, iar ceilalti sunt copii normali, am adoptat vorba ei)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

buna dimineata

La multi ani! de 1 iunie tuturor copiilor

Christos s-a-naltat!




Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

La multi ani! tuturor copiilor de 1 Iunie!Sa le dea Dumnezeu sanatate, fericire si mult, mult noroc in viata.

Ce greu va-m gasit mai fetelor....., se vede ca nu am mai scris de mult...., dar cu motive bine intemeiate:Mai nou trebuie sa stau ft. mult cu si dupa Alexa, care nu mai sta locului o clipa,ieri am fost si la vaccinul antirujeolic, la mai facut careva ?eu nu va-m mmai citit de ceva vreme si nu stiu daca sa mai discutat pe marginea lui.Bebei vostrii au avut reacii?

Sper sa pot sa recuperez,macar pe sarite ca sunt cam pe dinafara la ce ati mai scris


DORY & ALEXANDRA DENISA
http://photos.yahoo.com/dory232002

FILMULETE : http://www.dropshots.com/dory232002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns latrishia spune:

Sarbatoare mare azi
LA MULTI ANI TUTUROR PITICILOR SA CRESTETI MARI SI SANATOSI SI VOI MAMICI SA VA BUCURATI DE EI
Aveti grija, fara trebi azi ca e inaltarea
Hristos s-a inaltat!

Pupi

Lori&Luanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Buna dimineata

Mifloricico, si eu ma gandesc la tine . Bine ca a trecut furtuna.

Am avut ieri o zi din aia de super porcarie, toate au mers prost, copilul marait, masina s-a stricat ... Cel mai tare ma enerveaza treaba cu masina, o galeata de bani plus zilele cat o sa fim fara ea.

Ruxandra, mama de Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput