Impreuna, TIMISOARA (45)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Caterinuta spune:

Fetelor fruntea sus, soarele e in sufletul nostru putem sa-l chemam cand vrem.
Mai spala ploaia muntii de praf si neguri.
Paparuda ruda...
Gabi am lipsit de la galerie, hai, spune dupa mine:
sunt puternica
sunt de neinvins
sunt fericita
sunt eu cea mai grozava si toti cei din jurul meu ma iubesc
cer senin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Timisoara...

Caterinuta cata dreptate ai...asa este...
Va doresc o duminica linistita...





www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

buna dimineata!

doris mama, da' cafeaua n-ai facut-o?, ca doar tu esti trupei...

nu stiu la voi cum e, dar io nu mai pot cu vremea asta imposibila. pitica vrea tot timpul afara, nici nu vrea sa inteleaga ca ploua, e frig.... drept urmare e f. agitata, nu mai vrea nici sa doarma ca lumea. plus ca de vreo 2 zile tuseste de numa'. azi-noapte a dormit doar cu pauze, nici nu mai stiu ce sa fac. o duc luni la dr, ca sigur are bronsita, dupa cum aud eu. noroc ca n-a facut febra.

na, m-am plins destul...
va doresc we placut, poate mai iese si soarele un pic!
in gashca!

28+ +Krisztina (28.07.2003)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Timisoara!

Katik, am facut cafelutza...asa ca poftiti...
Sa aveti o saptamana usoara...
Azi am zi lunga asa ca ne auzim diseara.
Cat mai tin ploile?
Katik, sa stii ca si Ines e agitata, vrea mereu afara, am mai scos-o si cu umbrela, dar e durere...e agitata, nervoasa, se plictiseste in casa, desi are la dispozitie tot ce-i trebuie sa-si umple timpul...
Lasa ca vine ea vara...si umblam vandra de dimineata pana seara...
Va pup pe toate!




www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Buna dimineata,

Fetelor buna o fi cafeaua, io va invit la un ceai cu vitamina C sa prevenim racelile.

Katik sanatate Krsztinutzei, of carasutii de ei ca nu mai scapa de raceli. Ar trebui sa ne luam si sa ne mutam in varful muntelui ,asa ar fi si ei mai sanatosi .

Doris da, e convenabil si eu abia astept , mergem abia la inceputul lui septembrie asa ca mai avem de asteptat.

Gabi ma bucur ca esti deja mai bine.

Va pup si spor la lucru daca are cineva chef.

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(4 ani)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Salutare Timisoara,

Dupa ce mi s-au murat neuronii in we, azi revin cu forte proaspete. In we m-am mutat de pe scaun in pat si invers, am dormit si sambata si duminica la greu.
Paul e racit, tuseste si are muci. Azi merg cu el la medic.
Sunt putin trista ca azi de dimineata am primit un mail de la Departamentul de Stat prin care ma anuntau ca inca nu au primit formularele noastre. E nasol si nu stiu ce sa fac.


Va pup
Silvana si soricelu' Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ciao,fetele!
Cam slaba miscarea pe aici... De la timp vi se trage?
Nu scriu de pe calculatorul meu obisnuit asa ca ma descurc cam greu pe rabla asta. Vreau doar sa va salut, sa-i mai dau olui Gabisi un Silvanei. Hai, ca trec ele necazurile si pasele proaste. Mihi ce mai zici, sper ca nu postez iarasi o data cu tine ? Katik de vedeta nu stiu ce sa zic, normal ca/mi place sa/mi vad spiridusul bagat in seama dar parca nu as vrea sa lucreze in domeniu, e prea dur si incasezi la dezamagiri de numa, dar poate ca ea o sa aiba o fire mai putin sensibila ca a mamicii si se va descurca mai bine. Doris, multumesc de cafea virtuala, sa stii ca, pana la urma am reusit sa ma rasfat, duminica seara. Am facut o baie cu sare cu aroma de liliac, mi/am facut masca si pe urma un masaj cu o crema super, am primit si eu un esantion si l/am folosit cu succes. Mi/a picat bine... Irina, abia astept sa ne povestesti cum a fost pe meleagurile minunate unde te vei recrea. Nu mai retin, cand pleci? Ana , ce faci, ce mai zici, nimic pentru clubul dependentelor?

La mine la serviciu lucrurile tind sa devina hazli. Sefu e negru de suparare ca nu ii ies niste afaceri asa ca se da la noi. Iar cum ai mei colegi sunt tineri si fara responsabilitatea unei familii, pur si simplu il lasa si pleaca. Asa ca e din ce in ce mai mult de lucru...
A, si sa va mai zic ceva. Am inceput iarasi o cura de slabire si azi de dimineata am iesit la alergat prin parc. Dupa vreo doua ture gafaiam ca locomotiva cu aburi si imi batea inima de numa, dar inceputul a fost facut.

Dragelor, va salut si va doresc tuturor numai bine.

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

va pupez ca ma grabez...

Am fost scurt in mall joi...
Vineri la 12 am plecat de la lucru ca fata care sta cu Arpi a trebuit sa plece acasa la tg Mures

Ieri si alaltaieri am fost pe post de infirmiera...am ingrijit 3 bucatzi bolnavi...Jaki cel mai grav...cu febra...

Azi a fost nervos...si io am fost sacu...

Da la vremea urata ...parca mai conteaza...
"toamna in sufletul meu...na na na na na naaaaaaaaaaaan na..."...cam asa zice cantecu...

Danitin...mai facut sa rad cu locomotiva...

Gabi bine ca esti mai bine...ca io nu am fost pe faza cu norii tai...

Katik burtik si noi mai suntem cu muci si tusim...am chemat dr-a la noi si zice ca nu au nimic pulmonar...sanatate la pitica...

Silvana si tzie sanatate si la puiu mic...

Ana e cu namol biscuitele?...

Doris...am fost si noi la bega si am luat un balon si am tulito...la mall dar si acolo era spartu targului cand am ajuns...

amutza no fusasi la analize?

Caterinutza...chemai soarele la mine-n suflet...si parca se intrevede o raza...

Da bomba bomba...maine cred ca-mi vine nepotu din Ungaria care e cu o zi mai mare decat Lorand(5 ani...in caz ca atzi uitat)...cumnata-mea a nascut saraca al treilea baiat...cel mijlociu are 2 juma...si nu are nici un ajutor...asa ca mama Mihi...are ocazia sa faca o fapta buna...vai de nervii mei...o luna de zile...nu stie o boaba romaneste..

Mihi ...am nevoie de sustzinere morala fetelor...

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Daca voi m-ati sustinut asa de puternic acu e randul meu sa ofer flori, umar sau orice alt fel de ajutor fetelor stresate:

Silvana, mai ai putin rabdare! Se va rezolva, ai sa vezi!

Mihi, draga, fii tare! Imagineaza-ti cum se descurca doamnele la cresa si gradi. Ca doar nu or fi alea mai wonder-woman ca tine!

Irina, muuulti pupici!

Danitin, oare nu s-o mai gata stresurile la job? Si la mine e la fel!

Doris, multam pentru cafa! Scuze ca nu am apucat in weekend sa bem si una reala, dar sper ca apele se linistesc in curand, caci se intrevede oaresce capat la tunel

Anaaaaa, unde esti? Mi-e dor de tine!

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare la lume!

gabi, vezi tu ca se vede un capat de tunel! totul e sa crezi!

mihi, in tot raul e si un bine:asa poti exersa in voie limba lui Attilla. tot te plingeai tu ca ai tai nu vor sa te invete (hai ca glumesc un pic, imi imaginez ce-o fi pe la tine dar te descurci tu, sunt sigura de asta. tinem pumnii!).

silvana, nu dispera! cu postele astea nu-i de mirare. mi-e facturile de connex fac doua saptamini si mai bine de la bucuresti pina aici, le primesc la citeva zile dupa ce ar fi trebuir deja platite. las' ca vine si raspunsul pe care-l astepti

ana, bey, pe unde umbli, mama? iar te-or sechestrat astia la munca? venim sa te scoatem???

danitin, tin pumnii!!! da' cind mai apuci sa faci si asta? io tare te admir, io nu mi-s in stare sa ma organizez ca sa le pot face pe toate (nici in conditii normale, cind nu sunt gravi)

irina, sa stii ca as fi de acord cu mutatul in virful muntelui, sa nu mai vad sau sa aud nmic o vreme si nici raciti sa nu fim, ca deja m-am saturat, dar trec toate rind pe rind, sper,cel putin.

doris, a fost yammmi cafeluta! mai vreeaauuuu!!!. apropos de umblat vandra, noi am inceput de azi, am stat vreo trei ceasuri si ceva pe afara, am ajuns acasa cu picioarele umflate si cu spatele in pioneze.

caterinuta, ce ne mai pove de bb mic? ce minuni mai face?

thessa, cioco, amutza, alexa, anda, felicia, pe unde umblati? nu ne mai iubiti deloc???

am fost si azi la eco, l-am vazut pe bb2, are cam 1440g, e mai mare decit socoata cu o saptamina si ceva, e ok totul cu el.

va pup in gashca, ma duc si eu la nani la o ora rezonabila!

28+ +Krisztina (28.07.2003)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput