Mamici din Arad...???(49)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Nico, eu sunt pe-aici, de jumate de ora am ajuns acasa.
Merg si eu la culcare imediat, dar daca a deschis Calin calculatorul m-am gandit sa mai fac si eu un tur pe-aici.
Calin nu a mai avut chef sa descarce pozele acum, poate maine.

Alina, am vazut si eu pozele, Dragos e mare si tare grasunel.

Va pup si eu si va doresc noapte buna!



Alina (25+) & Dragos (11.04.2002) pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Hristos s-a inaltat!!!!

LA MULTI ANI pentru toti copilasii din trupa noastra!!!!Sa aveti o copilarie minunata!

Noi suntem sus de la 7!Mor de nervi cand se trezeste goanga mea asa devreme....
Ma duc sa mananc ca mi-e foameeeeeeeeee!

Pupici!


Ioana(24+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului
www.alesio.myou.ro/model/page.html" target="_blank">Fotomodelul nostru
Poze Yahoo
Ingerasul mic din burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

LA MULTI ANI tuturor picilor vostrii si LA MULTI ANI SI NOUA TUTUROR, ca doar si noi suntem copii .


Nico, da asa scrie pe ea ca e pt uz extern. Deci?????????? Folosim pe proprie raspundere .

Alina, uite aici reteta:
Prajitura rapida
4 galbenusuri
8 linguri ulei
8 linguri zahar
8 linguri lapte
2 linguri cacao (cat sa fie aluatul mai negru)
13 linguri faina
coaja de lamaie rasa (nu e obligatoriu)
1 praf de copt stins cu otet
Toate se amesteca si se pun la cuptor intr-o tava de marime medie pt vreo 15-20 de minute. Se scoate si se pune deasupra gem (nu foarte gros stratul) si spuma facuta din albusurile de la ou cu 12 linguri de zahar (bateti albusurile prima data si apoi adaugati zaharul ca altfel nu iese spuma klumea). In final se mai da la cuptor aproximativ 5 minute, pana prinde spuma crusta.
Pofta buna.

Pana acum, de cand sunt acasa, vad ca inca nu m-am plictisit de gatit, dar sunt sigura ca ma voi plictisi la un moment dat.

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina M, m-ai intrebat de aloe... si eu il folosesc la diverse... ma dau pe fata dupa ce ma demachiez, dupa depilat, pe rani, arsuri usoare,m-am dat si in gat cand m-a durut si in nas cand l-am avut infundat, etc.
Si eu am avut rinita cand am fost gravida cu Tudor, si stranutam si de 10 ori consecutiv. Dupa ce mi-am schimbat pernele din pene cu anitialergice, a inceput sa imi treaca, iar acum nu mai am nimic.
Alina 33, noi cand ne mai vedem???
Fetelor, eu nu am chef de gatit, numai cand mi se pune pata rau.

Gabi 25


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Flavia mi-ai facut cu prajitura ta rapida!Maine o fac!

Gabi pe mine m-a lovit rau de tot cheful de gatit si de facut prajituri.....de cand cu bb mic bag seama!

Pupici!


Ioana(24+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului
www.alesio.myou.ro/model/page.html" target="_blank">Fotomodelul nostru
Poze Yahoo
Ingerasul mic din burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Fetelor , stiti sa se organizeze ceva de ziua copiilor pe undeva? inca ceva, nu-mi trimiteti si mie un mail cu nr de telefon al Dianei, mie mi s-a stricat mobilul si nu mai am nici un nr de telefon

Ioana , Alesio e adevarat barbat in devenire , toata ziua un sus si in jos: " mama te obesc " si "te obesc Iana " dar hai nu te trezesti la 7 odata cu mine , sau gresesc ?

Alina tu lucrezi pe ture? nasol de tot.Mai eu nu stiu cum va descurcati , sau nu aveti de ales...., voi astea cu burtici si servici si puiut.( daca am gresit ordinea ,)

Flavia zici ca le ai sau nu cu tricotatlu ?


Melania (14.01.2005) si mama Nico


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Nico acum caut pe net despre ceva manifestari pt pitici de ziua lor....iti zic dc gasesc.
Alesio de regula se trezeste la 8, dar azi m-a nenorocit la 7(asta in conditiile in care eu sunt burticoasa si as dormi mai mult....si in cond. in care abia pe la 11:30-12 apuc sa ma culc)!

Pupici!


Ioana(24+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului
www.alesio.myou.ro/model/page.html" target="_blank">Fotomodelul nostru
Poze Yahoo
Ingerasul mic din burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Slaba miscare pentru piticii aradeni azi....uitati www.observator.info/cutenews/articole.php?subaction=showfull&id=1149159983&archive=&start_from=&ucat=3&" target="_blank">AICI!
In alta parte n-am mai gasit nimic....

Pupici!


Ioana(24+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului
www.alesio.myou.ro/model/page.html" target="_blank">Fotomodelul nostru
Poze Yahoo
Ingerasul mic din burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

sllaaaaaaaaabuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutt !!!!!!!

nr de telefon al Dianei il are cineva ?


Melania (14.01.2005) si mama Nico


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Ioana numai acum am vazut !

Melania (14.01.2005) si mama Nico


poze

Mergi la inceput