Bebelusi de ianuarie -februarie 2006 (55)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Alina, sigur n-o sa aiba Ayan nimic.Stai tu linistita. EU nici nu pot sa va spun cate fac cu Anuka mea, ca ash fi prima pe lista de mame denaturate.
Fii-mea ma muscha de genunchi acum cand stau la calc. hotomana.
AnaSebe, Anuka mea a gustat de mult barele alea!Il tot demoleaza si ea, ca sa-l bage in gura. Si cat te invidiez eu pt bebe somnoros. Mama mea se minuneaza de mine cum de n-am ajuns la 40 de kg la cum scoate Ana untul din mine. Isterikuta si agitata ca mine, dar in schimb incapatanata ca ta-su! Asadar se incapataneaza in istericale.
Uffff, parca mereu o barfesc si ea e asha un copil minunat!
Denisa, nasoala patania la posta! Lasa ca in Romania si oamenii sunt asa de needucati. EU la doctor la vaccin am asteptat si cate o ora, ca se uitau oamenii care asteptau la mine, cu niste priviri ucigatoare. Noroc ca mai iesea asistenta pe sala sa mai bage inauntru bebelusi, altfel eu nu aveam tupeul sa ma introduc. Iar la poshta am fost cu Ana cu tot cand asteptam banii din indemnizatie (care au intarziat 2 saptamani). Si am stat la ditamai coada, ca tot omul ca sa mi se spuna "asteptati doamna, nu se stie cand or sa vina banii".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Angi, mie mi-a intarziat 5 zile. DAr eu si inainte abia dupa 7 zile de intarziere imi faceam griji. Sper si luna viitoare sa intarzie vreo 5, ca altfel la mare voi fi totalmente indisponibila. Ce urasc eu CM-ul asta al meu interminabil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Denisa, cred ca Romania nu se va schimba niciodata atat timp cat e populat de Romani, asta e, pupici Emme ca a stat asa de cuminte.
Alina, cred ca e ok, eu i-am scos din frigider marul si morcovul pt suc si am observat ca sunt reci, le-am lasat in apa calduta, dar tot reci erau asa ca am pus suculetul putin in incalzitor dar cand m-am dus era cald bine asa ca am avut ce sa-l racesc cu apa si tot caldut i l-am dat ca plangea si nu vroiam sa-i dau suc, nu sunt normala. Cat despre dormit, faceti cum simtiti voi, nu cred ca un copil e rasfatat daca i se arata afectiune si eu il pupacesc pe Alain si nu-l las sa planga deloc, sunt zile intregi in care nu scoate nici un scancet.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Denisa uitam... usa cu fotocelula . Nu suntem in Canada aici, nu uita.
Canda si mie mi-e dereglat. inainte de sarcina venea la 28 zile, acum vine la 30 si ceva. ,mai asteapta si Doamne ajuta sa nu fie cu ochi.

s-a trezit bebicul merg sa-i dau papa si pe urma sa mananc si eu ceva.


Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco
www.dropshots.com/day.php?userid=121015&cdate=20060529&ctime=051122" target="_blank"> filmuletz Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

La multi ani Alexandra, sa cresti mare si cuminte.
Giova felicitari pentru sport, o sa vezi ce bine vei arata, ca o fotomodeala, ce mai.
Bee, Nicole, Anasebe

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Bee Stiu ca si nora mea la fel face, dar fii-miu .... e barbat draga, gandeste mai incet. Pupici tizei mele.
Canda Se poate sa fie o dreglare. Sper. Ca pana ne revenim la normal...mai dureaza.
Bombo nu a mai dat nici un semn de viata. Ne-a lasat cu ochii in soare. Bombonicaaaa, ce faci?

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu

poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Irinatunza si sabina bine ati venit in club.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Denisa Fotocelule...posta...Romania... ceva e contradictoriu!!

Sabina si Irina Bine ati venit!


ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu

poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Bee, pentru intarzierea de CM, iti recomand sa iei anticonceptionale si sa nu faci pauza intre doua plachete, eu o sa iau cand merg la mare ( cu toate ca am si sterilet) ca doar nu o sa stau pe uscat din cauza asta. Eu asa faceam intotdeauna,
Silvi

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Bai fetelor ma disperati! Nu mai faceti neprotejati daca chiar nu mai vreti un bb acum!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu

poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput