La noi la Galati sa veniti ( 26 )

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tamama spune:

dragele mele va multumesc din suflet pentru urarile facute dar l-am picat.cand ajung in sala uit totul.parca aterizez de pe alta planeta...sunt asa de dezamagita incat ma bate gandul sa nu mai dau examenul.....vom vedea....
dayssy prin ce zona stai?daca nu ma insel te-am vazut cand aveai burtica coborand spre faleza pe langa ITM.sa nu-mi spui ca stai langa mine....ce mai faci tu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayssy spune:

Stau la G1 in spate la Romtelecom. Noi facem bine, crestem, ma ocup de bb acum.
Tu ce faci?
Unde stai?

Mamica lui Dragos (11 noiembrie 2005)
Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamama spune:

deci nu m-am inselat.langa tine la C 36.ce mica e lumea.....noi facem bine.tot asa...crestem.tu ce mai faci?ce face mama ta?sora?cred ca nu le-am mai vazut de 10 ani..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayssy spune:

Hai sa vrb pe messenger ca e mai rapid

Mamica lui Dragos (11 noiembrie 2005)
Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamama spune:

maximtamara
te astept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayssy spune:

Putina miscare pe aici.

Mamica lui Dragos (11 noiembrie 2005)
Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayssy spune:

LA MULTI ANI BEBELUSI!!
Sa fiti sanatosi, sa ascultati de parinti, sa primiti cadouri frumoase!!
Si voua mamici sa va traiasca puii si sa va bucurati de ei!
O zi fericita va doresc Dragos si mami a lui!


Mamica lui Dragos (11 noiembrie 2005)
Dragos
Varsta Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Buna dimineata ! Ai drptate Daissy e putina miscare pe forum, iar din experienta mea de veche forumista o sa fie si mai putina de acum incolo. Motive : vremea frumoasa, concedii,..dar vom trece cu bine si de aceasta vara, asa ca nu dispera, acusica vine toamna cea adunatoare de bebei si mamici in casa si o sa avem mai mult timp de forum.

Azi e ziua copiilor nostri ! SA ne creasca mari si frumosi , destepti si cuminti, sa aiba noroc si multa sanatate !


bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

Buna dimineata!

LA MULTI ANI tuturor copilasilor vostri!
Sa fie sanatosi, cuminti, isteti si sa-i bucure pe parinti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Hristos s-a Inaltat!!!

si "La Multi Ani!!!" tuturor celor care au un suflet de copilas (mamici, tatici, bunici si bebelini laolalta)!!!

tamama, nu dispera draga. Rilex ca asta e un examen fix aiurea in comparatie cu ex de facultate, dar macar acolo stiam ca daca invatam n-au ce sa ne faca Asa o stare depresiva am avut si eu cand am picat prima data, numai ca am luat 25 la sala dar traseul a fost un cosmar. A doua oara a fost si mai kinky, ca iar am luat sala dar era sa fac accident cu politaiul in masina Si uite-ma pregatindu-ma pentru tura a 3-a!! Si mai am timp pana la anu' sa tot dau. Si am mai auzit ca se vehiculeaza o vorba in targ: "sofer bun nu e ala care ia din prima". Hai capul sus, fa o pauza si apuca-te iar de legislatie...
cookie la tine cum merge treaba cu soferia?? Raceala ti-a trecut??
Korinna Cum ati petrecut?? Hai sa vedem si noi poze! Noi n-am putut veni din pacate. Andra e stricata la burtica si inca o mai tin departe de tot felul de tentatii, dar abia asteptam sa va "gasim" la casuta voastra.

hai, va pupilesc si sa aveti o zi buna!!


P.S. iar s-a stricat vremea

Liliana& Andra-Maria

Andra - Mai 2006

Mergi la inceput