La noi la Galati sa veniti ( 26 )

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Cine ma ajuta cu o informatie: vreau sa cumpar o bicicleta cu roti ajutatoare pentru Anca, dar as vrea una dintr-un material mai usor, ca am una care e super-grea si s-a si stricat.
Am fost sambata la Metro si nu aveau decat din astea grele, de fier.
Si mai scrieti ce faceti, ca tot pe pagina 3 va gasesc...

Vilma, Anca (5 ani) si Tudor (2,4 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Vilma,eu am cumparat bicicleta cu roti ajutatoare de la Depozitul Mariano.Nu mi se pare prea grea.Bine..eu stau si la parter...dar oricum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

neata!
mai de ce e linistea asta?

Alina si bb Vlad (25.09.2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tcelen spune:

Multumesc foarte mult ptr ca" ma-ti bagat si pe mine in seama",cand am scris ca ma bag ca musca in lapte AICI AM SCRIS SI EU... probabil ca asa a si fost!!
scuzati-ma ca v-am deranjat si promit sa nu mai fac,parca sunt invizibila! poate asa o fi!!!!scuzati-ma daca am jignit pe cineva cu postarea mea,nu asta afost intentia


poze Iulian la munte

Ce au mai facut bebeii nostrii!!
POZE GRAVIDUTA,FAMILIE SI COPII
POZE ANA-MARIA
CRISTINA&ANA-MARIA17.01.2006& IULIAN 22.11.1998

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Cristina, te rog iarta-ne purtarea necorespunzatoare. Dupa cum bine spuneai suntem un grup destul de bine sudat, ne intelegem bine, dar nu cred ca intentia noastra a fost sa te excludem.
Am vazut ( din nou ) pozele tale. Intradevar ai niste comori ! Iulian are ochii verzi, nu-i asa ? Sunt superbi ! Ana Maria e un copil vesel. Falcutele ei imi aduc aminte de Daria mea. La fel era si ea : bucalata si vesela.
Te asteptam la intalnirea noastra ( tocmai am citit ca vor fetele sa ne intalnim ), ai sa ne cunosti si ai sa vezi ca nu am avut nici o intentie rea, suntem fete bune, dar cu capul in nori se pare !


bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tcelen spune:

quote:
Originally posted by LauraFlo

Cristina, te rog iarta-ne purtarea necorespunzatoare. Dupa cum bine spuneai suntem un grup destul de bine sudat, ne intelegem bine, dar nu cred ca intentia noastra a fost sa te excludem.
Am vazut ( din nou ) pozele tale. Intradevar ai niste comori ! Iulian are ochii verzi, nu-i asa ? Sunt superbi ! Ana Maria e un copil vesel. Falcutele ei imi aduc aminte de Daria mea. La fel era si ea : bucalata si vesela.
Te asteptam la intalnirea noastra ( tocmai am citit ca vor fetele sa ne intalnim ), ai sa ne cunosti si ai sa vezi ca nu am avut nici o intentie rea, suntem fete bune, dar cu capul in nori se pare !


bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004


LAURA ,tu ai fost foarte draguta de la inceput si iti multumesc foarte mult ca ai vrut sa ma faci sa ma simt bine inca de la inceput si iti multumesc foarte mult ptr complimentele aduse copiilor mei
am vazut-o si eu pe DARIA si e o scumpa,e frumoasa foc sa va traiasca


poze Iulian la munte

Ce au mai facut bebeii nostrii!!
POZE GRAVIDUTA,FAMILIE SI COPII
POZE ANA-MARIA
CRISTINA&ANA-MARIA17.01.2006& IULIAN 22.11.1998

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Hai, mai Cristina...nimeni n-are nimic cu nimeni aici!!! Si io m-am uitat luuuung la pozele tale cand erai graviduta, jucandu-te in parc cu cei 2 baieti mai maricei!!! M-am uitat si la pozele facute de cookie in "drumetii" si m-a apucat un dor de duca!!
Eu n-am mai scris pentru ca nu gaseam resurse . principalele motive ar fi: 1. Andra este tot la tara si mi-e dor de ea de nu mai pot, asa ca de multe ori intram, citeam (identic si la clubul scutecelor!!), ma busea plansul de dor si inchideam... si 2. am invatat pentru cel permis auto pe care in cele din urma am reusit sa-l iau, astazi!!!

Asa ca maine plec sa-mi iau fata acasa ca nu mai poooooot!! ma apuca plansul seara, ma gasea al meu sot (ca am ajuns sa ma ascund de el!) si ma trimitea sa invat si mi-a promis ca daca iau permisul, a doua zi plecam dupa fata.

Daca e sa va intalniti sapt viitoare, noi cu parere de rau nu vom putea veni ca suntem plecati la mare! Chiar asa, nu mai pleaca nimeni in perioada 10-17 iulie la mare???

hai, va si ma apuc iar sa bocesc de dor, ca mai am o zi de indurat...


Liliana& Andra-Maria

Andra - Mai 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

TZZZZ!TZZZZ! Tcelen maica nu trebuie sa te superi,aici fiecare spune si el ce il apasa in ziua respectiva,sunt unele lucruri care "agata" si altele nu,tu nu trebuie sa te superi. Fetele de aici sunt niste dragute si sunt sigura ca nu au avut nici o intentie urata. Scrie si tu cand ai chef si ce-ti trece prin cap,nu-ti face probleme ca nu-ti raspunde nimeni,te asigur insa ca mesajul tau nu e necitit,sunt multe care intra si doar citesc!

In alta ordine de idei....Caldura mare fetele!... si eu tot nu am mobila de baie( fiecare cu ce-l doare)!


Pt. premianti si artisti de la serbari.

Editez ca acus vazui "Bravo liliac pt. permis!"

http://community.webshots.com/user/delphinoi
http://community.webshots.com/user/sebilus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tcelen spune:

delphin si liliac1,multumesc mult in primul rand si nu am spus ca cineva are ceva anume cu mine ci ca poate sunt in plus ca voi deja sunteti un grup foarte unit care poate nu mai are nevoie de vreo intrusa,dar poate ca m-am inselat eu,si poate ca am fost obisnuita de la mamici sa ne raspundem mereu unele la altele,asa ca imi cer scuze si multumesc inca o data LAURA,DELPHIN SI LILIAC1

EU DE EXEMPLU AZI VROIAM SA SPUN CA FIICAMEA A STAT PTR PRIMA DATA SINGURICA IN FUND!!
SI A VENIT IULIAN DE LA MUNTE,am pus niste poze cu el de la munte

LILIAC1,felicitari ptr carnet,si distractie placuta la mare


poze Iulian la munte

Ce au mai facut bebeii nostrii!!
POZE GRAVIDUTA,FAMILIE SI COPII
POZE ANA-MARIA
CRISTINA&ANA-MARIA17.01.2006& IULIAN 22.11.1998

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ica 1975 spune:

liliac1, felicitari pentru permis, sa-l folosesti la maxim

tcelen, nu ai motive sa te necajesti sau sa te simti exclusa, fetele sunt dragute toate, insa cum bine spune delphin, unele doar citesc, asa ca mine, eu sunt "restantiera" la scris. Sunt convinsa ca dupa prima intalnire cu ele, daca nu chiar mai inainte, ai sa te simti membra a clubului.

M-am uitat pe poze, copilasi frumosi, serbari emotionante, concedii frumoase, daca va intalniti astept poze si de la intalnire, asa simt ca particip si eu macar virtual






Noi

Mergi la inceput