La noi la Galati sa veniti ( 26 )

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Iulia, bine ai venit ! Si noua ne-a facut placere prezenta ta la intalnire ! Sa m-ai vii ! Srie repede 10 mesaje ca sa nu m-ai ai mesajele moderate ( din aceasta cauza ele apar mult mai tarziu )
Pentru fotografii fa-ti un cont pe Yahoo Photos sau Webshot.
Te trec si pe tine pe listuta !


bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ica 1975 spune:



Laura, si mie imi este tare greu fara ea, imi lipseste familia, imi lipsesc prietenii, oamenii apropiati, insa mama cel mai mult.

delphin, mi-au placut pozele.





Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELIZA MIRON spune:

Buna dimineata!

Daca am facut cafea veniti mai multe???

Trebuie sa va spun ca banii pentru Cristina sunt inca la mine, am asteptat un telefon de la sotul ei si inca nu m-a sunat. Stiu ca a vb Mihaela cu ea zilele trecute si probabil ca a plecat si el la Tg. Mures. S-au strans 4 mil. Daca am inteles eu bine, Andrei a fost operat in WE.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Buna dimineata !
Eliza multumesc de cafea ! Mare nevoie aveam de ea ! Cat despre bani, bine ca am reusit sa-i strangem, o sa ajunga ei si la copilas.
Delphin cum a fost prima zi de munca ? Azi am reusit si eu sa ma uit la pozele voastre...Sebi e frumos foc si imi place la nebunie ca e atat de senin, de fericit !Iar fotografia cu suzeta , cand e in brate la tatal lui, e pur si simplu superba ! Sentimentul de siguranta pe care il au cand ii tinem in brate e inaltator !
Ica, imi inchipui ce greu trebuie sa-ti fie ! Curaj, sunt multe lucruri mai bune decat in Romania acolo, pt care ati plecat, trebuie sa merite despartirea de parinti, de prieteni...


bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almy spune:

Buna fetelor! Vreau si eu cafea, mai e?
Sa aveti grija, ca este o viroza respiratorie prin oras. Prin noi deja a trecut. Mai intai Eleni, apoi Radu cu febra mare, ca el n-are amigdalele scoase, acum s-a luat si de mine nesuferita,am niste frisoane, ma furnica pielea capului, dar febra n-am. Nici Eleni nu mi-a facut febra prea mare, 38,1, o singura data. Joi seara, exact dupa intalnire. Dar e rau cu nasul infundat, ca nu poate sa respire. Si ieri i-a facut si anti-rujeolicul. Si era cobza si doctorita, iar eu l-am trimis pe socru cu fata, sa nu molipsesc copiii pe-acolo.
Si eu mai vreau intalnire, a fost super. Si la Tiramisu ala inca ma mai gandesc, intre doua pahare de apa plata cu lamaie. Off...
Unde gasesc si eu regimul ala cu puncte de care vorbeati voi mai demult?
O zi frumoasa tuturor


Alma & Eleni Maria (26.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jul81 spune:

Buna!Cu certitudine ca am sa mai vin.Album foto am pe photobucket.com.
Apropo de viroza, ca spunea Alma, si de noi s-a luat.Dupa ce ca era Daria bolnava acum se chinuie sa-i mai iasa si vre-un dintisor sau doi nu stim exact,dar cert este ca e tare sacaita si nu vrea nimic zice numai nai-nai-nai, da din cap in semnm ca nu la toate, nu vrea sa ia nimic sirop sau altceva cu lingurita si acum ne-am mai pricopsit si cu o diaree, de vre-o doua zile, pe care o tratam deocamdata cu mucilagiu de orez dar daca vad ca nu-i trece o sa-ic umpar Smecta.
Apropo, stiti cum se da?
Pupici!

http://s40.photobucket.com/albums/e215/jul81/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Iulia, Smecta cred ca la varsta Dariei tale se da cate jumatate de pliculet seara si dimineata, dar cum memoria imi joaca din ce in ce mai multe feste, e mai bine s-o intrebi pe farmacista cum se da.
Am vazut pozele voastre ! Ce-mi plac pletele Dariei ! Si pozele cu Eleni si celalalt baietel ! Superrrr ! Chiar ca e o gasca care nu are liniste !
Poti sa ascunzi linkul cu pozele astfel : {url="http://s40.photobucket.com/albums/e215/jul81/"} Poze Daria {/url}, singura modificare pe care trebuie sa o faci : inlocuiete acoladele cu paranteze patrate.


bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viorica avram spune:

buna fetelor,
cum procedez sa dau si eu 100E pt crissa?
n-am putut veni la intalnire si nici pe net n-am mai stat ca am avut muuulta treaba.si vreau sa plec din nou.de data asta in vacanta.Eliza mai vii in parc dupa amiaza in tiglina?SAU DA-MI UN NR DE TEL pe PM sa te caut eu .
astept un raspuns!
pupici

Viorica
Ingerasul meu Shalini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Viorica cand are Shalini serbarea ? Mult succes !Cand plecati in vacanta ? Sa aveti vreme frumoasa !

bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

'Neata la fete!

Fac eu cafeaua? Cum doreste fiecare,cu sau fara zahar,cu sau fara lapte...Slabuta miscarea pe aici!Unde sunteti fetele? In concediu?


Laura,prima zi de munca . Nu aveam nici un chef,puteau sa fure aia tot magazinul!Ieri a fost mai bine,incep sa intru in ritmul obisnuit.

Ieri am avut si confirmarea ca vom pleca anul viitor undeva pt. doi ani. Sotul va fii mutat. Deci sunt mai bine, am inceput sa ma gandesc cum sa fac sa treaca timpul mai repede! Am insa o satisfactie,inainte de a pleca,va voi cunoaste...asa pe viu.

Poza cu Seb dormind in brate la papa si mie i-mi place. Eu ador sa-l tin in brate,asa lipit de mine. In plus cand adoarme la mine in brate sunt tare fericita...Acum a gustat si papa din "borcanul cu miere"!

Pupicei si sanatate la puiutii bolnaviori!

O zi buna la fete!

Am fugit la scarbici!

http://community.webshots.com/user/delphinoi
http://community.webshots.com/user/sebilus

Mergi la inceput