Bebelusi de ianuarie - februarie 2006 (52)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ca mama denaturata ce sunt, mi-am trezit copilul, i-am facut baita, schimbat si hranit. si acumm doarme iar. saracul de el. l-am facut cu glicerina in gurita ca are 2 afte care nu-i mai trec, si cand am ajuns la gingiile de jos a inceput sa . deci ceva se intampla acolo.chiar daca nu se vede.

Ba, Silvi dar erai manechin. mama ce gagica misto esti in poza aia alb negru .
Auzi... in ce consta Montignac- daca esti draguta sa-mi explici pe scurt. caci nu am chef sa citesc toata cartea.
Ana vizionare placuta.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Gata plec la nani ca m-am enervat,nu pot vedea poze,merge ca melcul netul,nu pot trimite mail-uri,nu merge deloc explorerul,am intrat prin dos
Noapte buna!
Poate mai merge si la altii aiurea de e asa pauza prin zona ... sau iar WE e de vina?

MONI care DIANA (01.01.2006)

POZE DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Giova, mersi de aprecieri, macar asa sa ma vad din nou. eu il dadeam pe Alain cu glicerina boraxata cu nistatin, cica e mult mai buna, dar nu functioneaza cum trebuie daca il badijoneji in gurita cu degetelul, trebuie pus pe lingurita 2-3 pic si dat lui ca sa pape, el o molfaie in gurita si ajunge la baza limbii care intretine ciuperca. Mi-a eplicat doctorita, l-am facut cand avea o luna si de atunci nu mai are treaba.
despre Monti, in cateva cuvinte: fara paine (doar integrala si numai dimineata), fara cartof, faza zahar(implicit dulciuri, exceptie face ciocolata amruie, 70% cacao), fara faina. recomandat in prima faza laptele mai degresat, de evitat fasolea boabe, ficatul, bananel;e si fructele f dulci. Recomandata cafeaua decofee,fructele inainte de masa, cu cel putin 30 de min, sa nu combine glucide cu lipide, paste cu carne, paine cu carne. Cam astea sunt principalele reguli, daca vrei sa te apuci de monti iti trimit un Pm cu mai multe informatii.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Merg sa vad si eu ce poze s-au mai pus, la mine merge ok netul.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Moni noapte buna. la mine merge super bine netul. dar uite ca si la vara-mea la Sibiu, face RDS-ul figuri. de cand astept sa i se incarce o pagina.
Silvi astept mai multe detalii pe PM, cand ai timp.
Pai aftele sunt pe gingie , nu pe ele tre sa pun glicerina? eu asa stiam ca pun pe tifon, tifonul pe deget si dau pe gingii.incerc si in lingurita sa vedem, ca deja ma dispera cele 2 afte. de o luna si ceva le are. cred ca s-au facut de la eritromicina. asa mi-au zis mai multe femei cu experienta .

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Am vazut-o pe Dienutza rozatoarea de inele gingivale, super draguta cu pasarica aceea in brate, nevirusata binenteles. Moni f bine seama Diana cu tine in poza de la un an, parerea mea.
Ayan e un scumpic La multi ani si sa creasca mare!, cat despre tine Alina ce sa zic, parca nici nu ai fi nascut, te-ai refacut f repede eu cred ca trebuie sa ma mai infometez vreo 3 luni sa arat asa.
Marco e un scumpic, a crescut asa de mult, e mortal in poza in care cotrobaie prin geanta, zici ca ar avea un an.
Pupici lui Tiberiu, cel pasionat de jucarii, Anasebe foarte dragut tricoul cu maine spun mama, m-a emotionat.
Cam atat am vizionat azi, ma mai uit si maine ca s-a facut f tarziu, cred ca ma duc si eu la culcare.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Giova, incearca si cu lingurita sa vezi, poate are efect. Iti pun maine PM cu mai multe despre Monti, noapte buna.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Mersi Silvi.
Noapte buna. astept sa atasez ceva poze intr-un mail, vine Clau si o tai si eu in pat.
Maine dim. mergem sa cautam calorifre, cada de baie, rochie de mireasa si sa-i ia masurile la Clau pt. costum, la Dinasty.
asa ca.. ne auzim dupa ora 14.
si noapte buna.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Monici!!!! Apropos de ce intreba Giova.....imagineaza-ti ce fatza am facut cand am citit postarea ta:.Eu n-am pus-o pana ieri si azi, aproape deloc in fund..........

Monica
http://community.webshots.com/user/maraki36
mamica de ingeras-bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

quote:
Originally posted by maraki

Monici!!!! Apropos de ce intreba Giova.....imagineaza-ti ce fatza am facut cand am citit postarea ta:.Eu n-am pus-o pana ieri si azi, aproape deloc in fund..........

Monica
http://community.webshots.com/user/maraki36
mamica de ingeras-bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )



esti tare Maraki.


Clau nu a ajuns, asa ca am si calcat.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco

Mergi la inceput