Bebelusi de ianurie - februarie 2006 (51)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Salutare tuturor, abia am apucat sa citesc ce ati scris, cu Alain in brate la computer si acum l-am pus in patut sa apuc sa ca scriu cateva randuri.In primul rand La Multi Ani Carlei, sa creasca mare si sanatoasa !!!
Bombonico, cum esti?Ai mai facut testul? Mi s-apacut parul maciuca cand am auzit, eu nu as fi pregatita asa de repede, felicitari pentru ca esti asa de curajoasa!!!
Alina, super scaunul si Ayan sade f mandru acolo in el, pupici la amandoi.
Catalina, f bine ti-a iesit freza esti i super simpatica si frumusica, are cu cine semana Bia, ingerasului in roz.
Maraki bafta cu apartamentul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

LILIANA, pai sa stii ca ma gandeam sa ii pun dopuri in urechi, da' vad ca nu e nevoie, ca la ce somn are in el e ca taica-su, poti sa ii pui bombe si el tot doarme.
Oricum, minunatii nostri meseriasi au fost dusi la ora 16 punct. Au lucrat cu drag si spor de la ora 12.
Iar la faza cu AC la Matiz ai dreptate, cand ii dau drumul am senzatia ca se impiedica masina cand merge, ii ia super multa putere motorului care si asa e vai de capu' lui!

Anda si bebe Mark (16.01.2006)
toujours optimiste
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;46/st/20060116/n/Mark+-+Victor/dt/8/k/44f2/age.png
Pozici cu gradina mea zoologica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Monica, da stiu ca papa Dienuta nu gluma, sa cresteti mari!
Giova, ai un bebe super cuminte, papa, sta in carucior, tace in patut...ce mai cred ca e cel mai cumintel din trupa.
Teolinda, pupici lui Nicolas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Heii se scrie aici intr-un ritm, abia am apucat sa postez si eu si hop s-a trecut la un alt capitol, am mai posta inca o data si aici.
Merg sa vad si eu niste poze, si daca e cuminte Alain revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Vad ca nu-i nimeni pe aci (sunt unii dar ne urmaresc din umbra).

Am vazut aseara Codul lui DaVinci. Super film. Mi-a placut si faptul ca respecta cartea. Vi-l recomand cu caldura.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu

poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

Ne pregatim si noi de vaccin, vai de capul nostru! Am gasit Pentaxim la Helpnet, nu mai stiu cine voia Pentaxim. Acum ma duc sa il iau.

Anda si bebe Mark (16.01.2006)
toujours optimiste
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;46/st/20060116/n/Mark+-+Victor/dt/8/k/44f2/age.png
Pozici cu gradina mea zoologica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Io-s in umbra, da merg sa pap ca am adormit maraita.
Are 36,8 dar nu cred ca e bun termometrul ca e mai calda..I-am dat paracetamol supozitor ... o aventura! sa va zic:

A facut kk inainte de vaccin cat o mandarina ...
Dupa ce ne-am intors a papat piureul de legume, a tras un pui de somn si am zis ca poate a facut kk iar...asa ca am schimbat-o si ... numai bine, tocmai facuse!
Atunci zic, sa pun supozitorul: eu il bag,in secunnda urmatoare iese ca o locomotiva urmata de trei vagoane maro Fac curatzenie....mai astept....dupa un timp il bag iar - pe acelasi ca era intact (si mai aveam doar unul) .Aceeasi faza...nu apuc sa-l bag ca ies vagoanele ... numai doua si mai moi un pic
Dupa un cincinal,am reusit sa las locomotiva in garaj
In timpul asta dumneaei isi sugea degetele..de la picioare si avea o mutra extrem de nevinovata


MONI care DIANA (01.01.2006)

POZE DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina80 spune:

Ca si TEOLINDA, as prefera si eu sa ne intalnim de luni pana joi, ca vineri este Gabi acasa.
SILVI, si eu stau la computer cu Ayan in brate. Pupicei lui Alain!
ANDA, bafta cu vaccinul!
CATA, NICO, ce va mai plimbati!
ANASEBE, pe caldura asta sa cari caruciorul in brate mai trebuia!


Alina si Ayan
http://photos.yahoo.com/ph/alinanegrescu//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

Vad ca bucurestencele o coc de-o intalneala. Nu pot spune decat ca asteptam poze si povesti
Bombonico, ai pus lumea pe jar si ai disparut? Ia treci la raport!!! Jasminei. Ce draguta este iepurica noastra cu dintisori.
Ioanaaaaaaa, nu mai bate ma baiatu`, tu esti ca in povestea aia cu cocosul cu punguta cu doi bani. Nu cred ca fetita despre care ne vorbesti a inceput diversificarea prea devreme, eu cred ca mama ei nu prea stie ce trebuie sa manance un bebelus. Perisoare deabia dupa 3 ani si aunci odata pe luna.Razvanelului
Denisa, se pare ca esti mai activa cand esti in romanica.Emmei
Alina cred ca de data asta Gabi o sa cedeze si o sa cumparati carut nou. Misto carseatul. lui Ayan.
Moni, vaccinatei mancacioase.
Teolinda si la papanas.
Giova, la mine in casa este ok, in masina este naspa.
Nicole naspa la garsoniera, am stat si eu in una si stiu cum este.
Anda, pai tu esti vacina cu mine ma. Eu am o garsoniera pe care o inchiriez momentan la intersectia iancului cu pantelimon.
Si Ioana mea tot negri are ochii si asa i-a avut inca de la inceput, chiar daca mai suge eu nu-i consider "de lapte", cred ca asa raman. Acum doarme, o astept sa-i fac baie. Si pasarica mea a inceput gimnastica, se inconvoaie cand intr-o parte cand in cealalta, se apuca de pantaloni si incearca sa se traga in sus...
Va pupicesc pe toate.

daniela si ioana alexandra (05.02.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

Moni, da cacacioasa mai este Diana. Da-i si tu paracetamol, suspensie daca supozitorul nu-l vrea.
Bee, va astept in vizit la Eforie! pupici la Tea mofturoasa
AnaS lasa ma ca veniti la anu` daca anul asta luati pauza. Pupici la Tibica fara frica.
Giova, imi place ca marcolino se joaca cu "achizitia".
Am mai pus si eu niste pozici

daniela si ioana alexandra (05.02.2006)
poze

Mergi la inceput