Targoviste (3)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Salutare si de la mine!
Bai dar ce greu se mai scrie aici!
O sa moara cat de curand subiectul!
Haideti sa ne mobilizam!!!!!!!!!


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

De murit nu moare el asa usor dar in coma profunda tot e!
Am mai scris pe ici, pe colo, in rest mai mult citesc.Si cam toate fetele marturisesc ca asa fac si ele.
Ce sa zic? Toate bune si la locul lor.
S-a deschis un nou restaurant-cafenea la Tgv, ultima fitza in materie, in spate la Casa Veche, langa Primarie. Am auzit reclama la radio, n-am retinut numele. De ajuns nu stiu cand ajung, important e ca mi-am propus! Desi ,Nana, nu m-as mira sa ajungi tu prima pe acolo, cand vii de Craciun acasa.Si apoi sa-mi spui pe forum cum ti s-a parut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Mda, cine stie, insa daca e de fitze nu prea ar fi genul meu. Mie imi place sa ma simt eu bine, nu sa ma duc undeva ptr ca e la moda si merge lumea buna acolo.
Sunt convinsa insa ca toti figurantzii din Targoviste sunt acolo, ca de, snobia e la ea acasa in materie de asa ceva. Asa ca stai linistita ca nu pierzi nimic ptr ca n-ai ajuns inca. Asa cred eu.
Dar spatiul ala nu era tot al lui Paul? Pe Paul il stiu bine, pe sotia lui am angajat-o la unul din magazinele noastre, cand era studenta, nu era casatorita cu el pe atunci, erau doar iubiti. Nu era acolo nu stiu ce birou de avocatura sau cabinet notarial parca?
In fine.
De sarbatori vom sta doar 2 saptamani si avem atat de multe de facut incat cred ca vom ajunge cu greu prin carciumi, mai ales ca e full mai peste tot in perioada aia. Sigur vom ajunge la Aristocrat, pentru ca acolo chiar imi place si nu e fum ca in alte parti.
Pupici si vorbim.
Daca ajung inaintea ta, te pun la punct cu ce e acolo.



Nana, aspiranta la titlul de mamica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Nu stiu exact locatia, asa ca nu stiu daca e al lui Paul sau nu.
Pe sotia lui o stiu si eu din vremea cand lucra la Terrasoft, cred ca era la magazinul Connex de la Sindicate(Mihaela Badina, parca).Am mai intalnit-o cu fetita in parc, dar n-am vorbit, a vorbit cu o cunostinta comuna.Atunci am aflat si eu ca are o fetita, mai mare cred decat Briana mea.
Intrebare:al cui sa fie oare Audi-ul Q7(bleu-verzui) pe care il tot vad in fata magazinului de calculatoare din E-uri?Cumva al lui Liviu ? Pt ca pe Ovidiu l-am vazut prin oras tot cu BMW-ul.
Hai ca poate mai intra si alte fete, acum ca ne-am mai dat drumul la scris.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Nana, cred ca ai vrut sa spui ca ma pui la curent cu ce e pe-acolo, nu la punct!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by sali

Nana, cred ca ai vrut sa spui ca ma pui la curent cu ce e pe-acolo, nu la punct!




Da, cu siguranta am vrut sa spun la curent :))!


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Da, asa este, Mihaela are o fetita, o cheama Rebeca si daca nu ma insel, luna viitoare face3 anisori. Seamana cu taica-su foarte mult, asa mi se pare mie.



Nana, aspiranta la titlul de mamica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Sali, Liviu are Audi A8, este dintr-o clasa de lux si e cu mult mai scumpa decat Q7. Este cacao cu lapte, sau auriu, nici nu stiu cum sa spun. E super masinutza.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Eeeee, stiam eu ca Liviu are aspiratii, dar nu chiar asa inalte!
Atunci, imi mai incerc o data norocul, in a ghici a cui este masina, ca am si eu un fix: o fi al vreunui angajat care parcheaza in fata magazinului!Stiam eu ca platesc bine, dar nici chiar asa.
Sunt sigura ca apreciezi umorul...negru.
Am ramas doar noi doua pe-aici? Nu ca nu mi-ar placea si m-as plange, dar aveam si noi un scop, acela de a reanima sectiunea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Se pare ca da, am ramas doar noi 2.
Nu stiu ce sa zic d efetele noastre, pe unde or fi disparut?!
Sper s aisi revina si sa ne mai scrie cate ceva !
Una peste alta eu abia astept sa ajung acasa. Mai sunt 5 saptamani!
Uraaaaaaaaaa!!!!!!!!!!


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

Mergi la inceput