All about Constanta (75)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Oana(mygirl)sa va traiasca scumpica!!Daca la plaja mergeti in mamaia poate ne vedem.Maine ajungem si noi.
Mav eu nici nu deschid astfel de mesaje ba chiar si ce primesc pe messenger sterg din start nu am rabdare sa citesc.
Intre timp am ars si niste paste asa ca ma duc sa pun altele la fiert...Si eu care credeam ca miroase a ars de afara...Revin ..
va pup!


www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna!
La multi ani Marius! Sa cresti mare si frumos alturi de cei dragi tie.
mygirl pozele sint superbe, ai papusica o de fetita. Sa creasca mare si sa va aduca numai bucurii.
Sinzi pentru vorbaretul tau.

Alexandra a fost azi cu mama mea la plaja, la Modern. Cica ii era teama sa se apropie de apa si sa calce pe nisip.


poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

mygirl, m-am uitat pe poze.sunt superbe.si am observat la petrecerea cu copii era si o fata pe nume Claudia, nu?o cunosc, de fapt a fost colega de liceu cu sora mea.si e casatorita cu Yanis.stiam ca are fetita, dar tare repede a crescut.sper sa nu ma insel.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

am revenit.dupa o saptamana infernala dar in mod placut.
la multi ani tuturor sarbatoritilor din ultima saptamana si multa sanatate si multi pupici.

cristina - vreau concediu undeva departe sa nu mai aud pe nimeni decat pe fiimea si pe tasu'.

multumesc de felicitari ca am stalp.cine mai e ca mine?!dar curent electric in casa tot nu am.in schimb am reusit sa montez prize si intrerupatoare.a reusit sotul meu sa puna duzele de la prize in toate sensurile.adik prizele mele nu sutn ca la toate casele.am una chiar la 45 de grade.

roxana - nu ud stalpul ca e din ala de 10 metri.si l-au verificat vecinii sa vada daca nu cumva va cadea.a fost una care a parcat fix sub el ...spera sa cada...si eu sa ii iau alta masina.ha ha ha!
si da!astea erau emotiile.

mada - felicitari de vanzare!

crixia - nu am spart sampania de stalp dar in schimb l-am pazat peste noapte.am stat cu ochii pe el ca nebunii de vecini erau in stare sa in darame.nu ca ar fi reusit.dar astia sunt dusi rau...

jo si alexandra

***************
"stiti soarele ala pe care tot il astept sa rasara si pe strada mea???inca il mai astept!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

partea - a2a

vic pupici lu sebi.acu citesc din urma.e ok?zburda?

ah.cristina...asha de aproape am fi fost daca mai stateam in zona.cand montam cu tati al meu, usile in interior ma gandeam la tine.

teano - bine ai venit!unde in eforie sud stai?

va pup
si revin

jo si alexandra

***************
"stiti soarele ala pe care tot il astept sa rasara si pe strada mea???inca il mai astept!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

http://community.webshots.com/photo/550178285/2592697350087737923cHWaHP

am pus ceva poze noi la sf albumului...

Am fost si la inot...A fost cu lacrimi la inceput, dar la sfarsit s-a lasat cu veselie ba chiar nu mai vroia sa plece!!! Si de abia asteapta urmatoarea lectie!!!

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Ana, asa ne-a cerut si noua pt analize! Intre timp a aparut hartiutza cu actele pt, inscriere! Adica o luase de acolo, dar nu o gasea! Ca n-am fost noi prezenti!

Hei, e apa marii buna de balacit?

Pupicei tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

salut
cica e buna apa marii.sormea a fost.dar nu cred ca inca e buna ptr copii mici.

pupici

jo si alexandra

***************
"stiti soarele ala pe care tot il astept sa rasara si pe strada mea???inca il mai astept!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza!
Crix sambata apa era cancer...nu stiu, sa zica Cristina daca s-o mai fi incalzit :) bine ca ati gasit hartiuta!
Jo las mama ca nu pot ei sa darame stalpul. spor la hartii.
Sanzi iar nu am apucat sa pun poze! ca am gatit pana tarziu. degeaba tot promit....mai bine nu mai promit da le pun! pupici inotatorului!
Teano bine ai venit printre noi! am sa te trec in listuta! (scuze pentru intarziere :)) noi toate avem cate un ginecolog "preferat". cel mai usor ar fi sa te duci la sectiunea "femina intim", la subiectul "liste de medici ginecologi". acolo vei vedea listati majoritatea medicilor, cu plusuri si minusuri.
o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Saluti ,
Inca o zi de munca si de canicula....uf!
May,tare va mai invidiez ca sunteti acasica si io p-aici...Pai la stirile de aseara zicea neica Busuioc ca apa marii are 15-18 grade...Minteste?!
Sanzi,bravo baiatului tau ...pentru discursul in engleza!Desi am doi copii si as putea cumva spune ca am trait experienta surprinderii...inca ma minunez si ma voi minuna pana 'oi muri de cum si in ce fel ma pot surprinde copiii mei,de lucrurile si activitatile pe care le fac si de care eu habar nu aveam ca sunt in stare...Zic eu ca e ceva firesc sa ii cocolosesc,ca mama,atat cat consider ca trebuie...si,vorba tatalui meu care zicea ca si atunci cand 'oi avea 80 de ani si el 100 si de ani tot copilul lui ma voi numi,asa actionez si eu si cu siguranta ca eu tot micuti ii vad,chit ca Alex are deja 10 ani,viseaza cai verzi pe pereti si se descurca singur,iar Luana la 2 ani si 7 luni face activitati si lucruri...de raman paf...Bravo luiDavid!
Crig,de unde ai venit in Constanta?...Chiar cum scriam acum cateva zile in urma:m-am adaptat din mers cu stilul de viata al banatenilor,caci sunt altfel de oameni,mai calmi si cu vorba mai domoala(am un coleg care ma exaspereaza,ca pana spune o propozitie...se lasa seara)...Stilul sud-estului este mai iute si la vorba si la fapta...asa ca mie una mi-a venit usor,dar ma gandesc ca poate tu esti o fire mai calma si felul dobrogenilor fiind mai aprig...Bafta si sper sa iti placa orasul,sa te poti adapta.
Crixia,mie mi se par cam multe analize totusi...care trebuie repetate anual,caci la fiecare sfarsit de an scolar se face o reinscriere a copilul in urmatorul an scolar...Ma rog,cam multa alergatura si cheltuiala.Cred ca va trebui sa imi iau concediu sau ceva zile libere ca sa pot realiza toate analizele alea,bashca va fi un chin s-o duc pe fiica-mea sa o "scobesca "in gat cu betigasul ,ca nu prea am fost cu ea la doctor,Slava Domnului!,de cand s-a nascut.


Pai va zic sa aveti o zi minunata...Care mergeti la plaja si faceti baita,ganditi-va si la amarata de mine,stramutata de soarta pe coclaurile patriei si cu dor si jele in sufletel dupa marea cea mare...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput