All about Constanta (75)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

La multi ani, Marius, sa cresti mare si frumos!
A venit varaaaaaaaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

La multi ani cu bucurie, Marius!!! Gen, sa-ti traiasca si sa fie sanatos, sa traiti linistiti (si voi, parintii) si sa aveti parte de un an minunat, plin de realizari!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Vic, ma intrebasesi de impozit: se plateste daca vinzi un imobil la mai putin de 3 ani(parca) de cand l-ai cumparat...altfel, faci evaluare, ca sa ti se ia in calcul imbunatatirile aduse in el si platesti mai putin impozit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

La multi ani ! sarbatoritilor zilelor de nastere si onomastice; in ultimul timp n-am mai apucat sa intru pe net asta-i scuza cu intarzierea.
LA multi ani MARIUS sa cresti mare si voinic si sa ai numai gagici beton!(vara se poarta,nu?)
De Constantin si Elena am tot petrecut: ziua la padure cu finii, finul mare imparat, iar seara nu se putea sa o ocolesc pe Tania care face o super friptura la gratar in casa iar pe Costin,sotul Taniei sa il las cu berea fara alcool in frigider.
Roxi te rog sa ma ajuti....daca sotul meu a luat ospen1.500 ptr streptococ e musai sau nu sa faca moldaminul?A fost sfatuit sa stae 5 zile dupe ce a terminat ospenul, sa astepte sa faca exudatul din nou si abia atunci daca-i mai iese sa faca moldaminul.Cum frica de acest moldamin este mare l-a convins inmediat mai ales ca a vrut si o guritza de bere cu alcool....nu a baut mult o bere.
Mada, fazanii sant in congelator astept we.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Oana a intrat Mariuca doar cu picioarele.La inceput statea pe mal si-mi spunea uite mami nu vrea sa vina la mine..(hihi...apa).
Roxanel nu fi suparata..altadata
Ana68 si la noi e foarte cald.Noroc ca mai adie un pic vantul. N-am mai apucat sa-ti spun ca eu sunt "adoptata" de Constanta de vreo 3 ani si incerc inca sa ma adaptez.

www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mygirl spune:

LA MULTI ANI MARIUS! sa fii sanatos si sa ai mult noroc!
Multumim tuturor pentru urari. am tinut-o o saptamana in petreeri, ca de, o data face fata noastra 1 anisor! Duminica trecuta i-am taiat motzul(pe bune, ca a tuns-o nasa zdravan, avea si de unde), aici vedeti dovada, iar de ziua ei, pe 18, am facut party cu gasca ei de pitici -aici poze cu dezmatul. Azi am fost si noi la plaja, Alex a fost superincantata, puteam sa si plec ca nu-mi observa disparitia, n-avea nevoie de mine. Nu mai spun ca n-o mai scoteam din apa(normal, n-am lasat-o decat cu piciorusele). Asa ca de maine vreme frumoasa sa fie, ca vom bate plajele si nisipurile zi de zi


Oana,de Alexandra-Elena (18 mai 2005)
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Oana, mie imi place cel mai mult asta: http://pg.photos.yahoo.com/ph/oanarules/detail?.dir=b08bre2&.dnm=1054re2.jpg&.src=ph
Ce bine imi pare ca acum in sfarsit l-am mai vazut si eu pe Stefan, Cornelia ce mare a crescut!!

Oana si Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Dana trebuie sa refaca analiza si daca nu a disparut streptococul musai moldamin.
Oana(mygirl) sa iti traiasca Alexandra, ca e o dulce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Dragele mele, va rog din suflet!, fara suparare!, nu-mi mai trimiteti asemenea email-uri:

"Halo, am primit urmatorul e-mail si il consider foarte
interesant. Deja prin faptul ca nu costa nimic si
nu-ti produce daune. Totusi cred ca exista firme care
isi creiaza clientela in acest mod.

In mod normal nu transmit asemenea stiri, dar aceasta
vine de la o prietena foarte buna, prietena mea, care
este avocata si pare a fi o posibilitate interesanta.
Daca ea zice ca functioneaza, apoi si functioneaza.
Oricum nu poti pierde nimic........................etc"

Nu veti primi bani pt ca trimiteti asemenea emailuri, insa adresele mentionate desigur vor ajunge la cine n-ati vrea sa ajunga, daca ati avea habar....

...Daca totusi nu va puteti abtine sa transmiteti ceea ce eu -una- consider a fi SPAM, macar scrieti adresa destinatarului la rubrica BCC (blind carbon copy), sa nu mai vada toata lumea toate adresele pe la care a fost trimisa scrisoarea respectiva! Va rog frumos!!!

Multumesc frumos pentru intelegere!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Oana...e asa dulce fetita ta!!! Parca e o papusa!!! Si ma innebuneste cu coditele ei si rochitele..

Rox, astept ...


Ana, aici din martie erau 25 grade la 8 dimineata!!! Dar ne-am obisnuit si ne place...O tipa spunea ca a fost in Romania prin iunie (dupa vreo 4 ani de pauza) si ca a murit de frig si a pus-o pe mama ei sa ii puna caloriferul in priza!! hihi...


Cornelia, ce mai fac copilasii?? Maria e incantata ca va merge la gradinita? Stefan? Am vazut ca e tare activ...


Gen, La multi Ani pt Marius!!! hihi...sa te bucuri de el in fiecare clipa!!!

Noi ne-am trezit cu noaptea in cap...ne pregatim de gradinita...asta e ultima saptamana...dupa aceea poate ii gasesc ceva de vara...
Ieri ne-a tinut un discurs in engleza de am ramas cu gurile cascate pana in pamant!!!! Nu realizam ca stie atatea, cu noi nu vrea sa vorbeasca decat "romaneste"!!!

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput