Rahova sau apropiere..... (17)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Da...pe naiba! Mi-a tras teapa instructorul si am stat ca proasta sa il astept. Ajunsesem cu 10 minute mai devreme si am stat inca 30 peste ora stabilita apoi am renuntat. L-a sunat Tony si avea telefonul inchis. Nu stiu ce s-a intamplat...insa maine as vrea sa merg pana la serviciu, ce-o fi o fi.... Sa vedem daca ma mobilizez suficient. Mai trebuie sa fac si ceva cumparaturi ca nu mai avem pampersi...poate renunt la ore si plec singura.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

aissa, hai curaj. Dar poate gasesti pe cineva sa mearga cu tine. Ia si tu un vecin la plimbare dupa pampersi.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Cristina, bafta maine la condus. Eu inca n-am prins curaj...
Aseara am dormit mai bine, asa ca acum suntem mai bine dispusi decat ieri.

24
I wish I were an angel...

Poze diverse
Poze cu bebe si burtica
Varsta comoricii noastre
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev256pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

neatza fetelor,
hai cristina,asta este momentul, sunt sigura ca te descurci, nu pleca si tu chiar de dimineatza rau fiindca este f aglomerat...poate pe la un 10-11 este ok...sau cel putin asa am observat eu ca este mai liber atunci...bafta!
aseara am ajuns prea tarziu in parc, fetele plecasera spre casa...am mai stat pana pe la 19,45 desi batea vantul...dar dupa ziua de ieri in care efectiv m-am clocit a fost bine venit.
va pup pe toate, sa aveti o zi buna

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Hai ca daca nu plec ma fac de ras , inca nu m-am hotarat ce fac. Acum am pus de supa pentru Ale ca maine plec dimineata de acasa si nu am timp...parca fac orice ca sa aman decizia. Va tin la curent.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Neatza vecinutze dragutze!

nu am mai scris la subiect, dar sa stiti ca v-am citit..., deci tot am fost cumintica si nu v-am uitat...
Aissa, bafta cu condusul...hai mama curaj...

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Aissa, facem galerie! Curaj!

Anculina, sa va traiasca fetita, sa fie sanatoasa si sa va bucure toata viata, minut de minut. Petrecere frumoasa!!! Si poate ne arati si ceva pozici

24+
I wish I were an angel...

Poze diverse
Poze cu bebe si burtica
Varsta comoricii noastre
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev256pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Nu am reusit...sunt nebuna, asta e, caut motive sa ma justific, de fapt sunt pur si simplu nebuna.
Anculina e ziua fetei tale? La multi ani, sa fie sanatoasa si fericita.


Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alin spune:

Hai aissa trebuie sa prinzi curaj. Vei pati ca mine, daca te gandesti ca ti-e frica vei deveni cu adevarat speriata de condus. Dupa cum am mai spus-o, eu asa am patit.Sotul meu rade mereu de mine ca toate mototoalele conduc (are el niste exemple sugestive), iar eu care ma dau mare si tare nu sunt in stare (si are dreptate).Mor de ciuda ca sunt atat de toanta.
Anculina, sa-ti traiasca fetita, sa fie sanatoasa, fericita si sa va aduca numai bucurii.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Da...stiu , partea aiurea e ca eu sunt convinsa ca pot, tot ce trebuie sa plec odata ....gata ca v-am zapacit, o sa mai scriu despre asta doar dupa ce voi pleca.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput