Rahova sau apropiere..... (17)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Monica sa nu fie si de la caldura, daca a baut mai multe lichide...asa si Ale a tras azi o moliciune. Are in burta insa numai lichide...asa ca de unde tare? Azi nu i-am mai dat iaurt, nici nu stiu daca ar fi vrut, maine nu ii dau nici suc, doar apa.
Vezi si tu maine cum mai face. De la dinti noi niciodata nu am avut diaree.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Neata fetelor, azi vreau sa ies devreme, pe la 10-11 sa fiu ianpoi acasa. Culmea....acum doarme Ale, altfel era deja treaza.

Monica cum e Ruxi? A mai facut kk?

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

neatza fetelor,
cristina, nu a mai facut kk cel putin pana vorbisem eu cu mama, au zis ca merg si ei in parc acum de dimineatza, eu nu vin fiindca sunt in graba mare sa fac curat(sa nu ma apuce caldurile) si apoi plec la gradinitele mele....poate diseara ca sunt libera ajung si eu prin parc
va pup pe toate, sa aveti o zi buna

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

buna diminata fetele...imi cer scuze ca aterizez si eu ca musca in lapte...dar am o mare rugaminte...daca aveti cateva secunde...pe www.pedigree.ro/concurs-cainele-lunii.html la pagina 10 este BOXI2 o fetita boxer de 11 luni care va roaga sa o ajutati sa devina vedeta...cum? daca o votati ZILNIC luna mai ...este gratuit si va ia doar cateva secunde...ea este mica si cuminte, dar dulaii cei mari vor sa o ia inainte...promite ca face cinste...cu laptic..ca altceva nu consuma...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Neata vecinele...


eu am votat


www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

MULTUMESC MUUULT dE TOT...este ca sunt draguta? se poate vota zilnic...dau laptic...ca jucarii nu am prea multe...ca am si io o alocatie miiiica...ca mamica ie bugetara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alin spune:

Ce faceti fetelor? Cum rezistati pe canicula asta, voi si piticii vostrii? Alin al meu este vesnic transpirat si, desi l-am tuns foarte scurt, are parul ud tot timpul. Nu stiu ce sa mai ma fac cu el.Am ajuns sa-i fac cate 3 dusuri pe zi.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Votat si eu (io o mai votasem si alta data...ca m batea Nina altfel ).
Noi murim de cald, Ale adoarme tot mai greu, e doar in body, acum am dat drumul la aer dar mi-e cam teama desi in dormitor e tot cald de mori.
Cu chiu cu vai am bagat in ea juma de castronel de supa. E plina de bubite si daca o unga e mai rau. E transpirata la par...dar nu-mi vine sa o tund. Azi plecasem cu ea in tricou si m-am intors ca era fleasca si i-am pus un maieu.
Vreau sa fie domolita domne vremea asta, prea ne zapaceste, zau asa.
Monica Ale a mea nu facuse dimi kk dar cand am venit a tras unul care e mult mai moale decat cum facea ea de regula, dar nu a fost la fel de moale ca cel de ieri.... Tot i-am dat suc ca daca nu ii dau din ce hidratare din 2 guri de apa? Hmmm, nu mai stii zau cum sa faci.
Diseara ies dupa 6, ca aseara si la 7 muream de cald.


Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

aissa, saru-mana...ii transmit ninei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

shi se poate vota ZILNIC...

Mergi la inceput