Clubul optimistelor zăbăuce rrrăăău! (20)!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teodora35 spune:

stai nu pleca fara mine ca merg si eu la masaj

nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni
familia mea
de-ale croitoriei
animalutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

inca nu incepui sa calc :(

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

quote:
Originally posted by teodora35

stai nu pleca fara mine ca merg si eu la masaj




Si io... vreau si io la masaj... asteapta-ne si pe noi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

quote:
Originally posted by alexa si mami



alexa



Hai mah buni... mai mult curaj... ca nu-ti facem nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

ca la socrosenie...

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

optimiste dragi!
La Multi Ani! Constantin si Elena
m-am luat cu treburile prin casa si cind era timpul sa scriu, dupa ce citeam tot, binenteles, ori trebuia sa mincam sau sa plecam sau sa facem nani. dar am citit tot, vb serios
ce ma bucur pt sunu':)
hai ca stau prin preajma

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Gata , sunt masata toata!Pai v-am asteptat , si pe tine Teodora si pe tine Ariciule ....dar mi-ati tras teapa...Fiti pe faza data viitoare ...adika joi dimineata la 9.00, da?Acum a, cica vreo 2 aore nu am voie sa maninc nimik, noroc ca dupa piata si cumparaturi , ne-am oprit la terasa si am mancat mici si am sorbit 2 ...wau , ce cadere au avut....


Mi-am luat si eu o perche de sandalutze aurii, tare dragute....ce sa zic si eu, cu bot rotund, un toc normal de 6-7 cm, ca altfel sunt mai inalta decat sefulsi cu niste baretute in fata , discrete...imi sunt atre dragi, vroiam de anul trecut sa imi iau...a, sunt aurii...Copilul si-a luat blue-jeans, am vrut sa imi iau si eu unii 3/4 sau pana peste genunchi, dar ce imi placea nu avea numarul meu...poate gasesc data viitoare ...si i-am luat si sorei mele o bluza...ca merita( cica mi-a luat 2 fuste,1 pereche de pantaloni albi si nite papuci/ saboti--abia astept sa mii trimita saptamana viitoare)

Chato,lasa ca te apuci de calcat mai inkolo, ca acum e prea cald, acum e bine la , la soare cu o ...asa cum sta Sun - bravo ei....

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Dany, ce masaj faci? Anticelulitic?
Si creme foloseste tanti a ta?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Dana, da.Folosesc o crema , pe care tot ea mi-a recomandat-o si este speciala pt. masaj.E doar pt. saloanele de masaj, nu se gaseste in comert.M-am uitat acum pe cutie , dar s-a cam sters, denumirea.Am cumparat-o de undeva de pe la Piata Galati..daca vrei exact , cand vine joi o intreb.

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

te intreb pt ca cucoana care ma maseaza pe mine insista pt ulei de masline. ca cica e bun. pe mine nu ma convinge treaba asta asa ca n-am mai chemat-o.
si te mai intreb ceva! pe tine te maseaza peste tot sau doar in zonele cu pb? ca pe mine m-a lasat rupta de gat. si nu-mi dau seama ce cauta pe acolo.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput