Miresele anului 2006 (57)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

buna dimineata!!!!
Sa aveti o saptamana buna fetelor!!1 Sunt mandra cu ultimele mele achizitii pentru nunta: sandalute cununie civila, rochita cununie civila, cravata mire

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cris1313_2000/album?.dir=/84f2re2
http://pg.photos.yahoo.com/ph/cris1313_2000/album?.dir=/12e2scd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Buna, fetelor.

Felicitari pentru progrese (achizitzii)... Freia, Carmen Marieta, Krelia, Cristina26, ..daca am uitat pe cineva va rog sa ma scuzati.

Prisi, frumoase poze (si pantofiorii, si cocardele, cred ca si rochitza desi nu am intzeles eu f bine cum vine...). Dar totusi...nu e cam devreme pt buchetul de cununie? Doar nu l-ai cumparat de pe acum. Acela e cel stabilit drept etalon? Sau ai facut deja cununia civila?

Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Neata miresici.

Krelia am inteles ca si la Veronese poti sa-ti faci pantofi la comanda.
Eu vreau sa ma duc sa-mi fac niste sandale care mi-au placut la nebunie, dar alta culoare



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

hello miresici.Casa de Piatra si multa fericire pt miresicile care au avut nunta weekendul trecut, sa fiti cele mai fericite si sa aveti parte de o luna de miere superba!!
Felicitari,cristina pt noile achizitii pt rochita si cravata lui iubi al tau!
Eu am fost cu al meu iubi si si-a luat costum pt nunta si eu rochita ....ce fericita sunt ...
oanna,felicitari ca ai fixat cununia civila asa de aproape...off mai e nitel si vine...

Nunta noastra:19 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:

Buna dimineatza fetili si sa aveti o saptamana cat mai usoara si frumoasa!
Pupici la toata lumea!

'Ubita si 'Ubitu'
http://community.webshots.com/user/ginutza2002
Asa cum apa in apa se scurge, tot asa zilele mele in ale tale vor curge!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moko spune:

Buna dimineatza, miresici dragi!!mi-a fost un door de voii!credeam ca nu se mai termina saptamana trecuta!am ramas in urma cu felicitarile pentru proaspetele "DOAMNE" si pentru achiziile facute de multe din voi!!dar se primesc si cu intarziere, nu?
Va pup si o saptamana buna va doresc!!

nimic nu esueaza in aceeasi masura precum succesul.(G.K. Chesterton)
au mai ramas...
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by elara

Buna, fetelor.

Felicitari pentru progrese (achizitzii)... Freia, Carmen Marieta, Krelia, Cristina26, ..daca am uitat pe cineva va rog sa ma scuzati.

Prisi, frumoase poze (si pantofiorii, si cocardele, cred ca si rochitza desi nu am intzeles eu f bine cum vine...). Dar totusi...nu e cam devreme pt buchetul de cununie? Doar nu l-ai cumparat de pe acum. Acela e cel stabilit drept etalon? Sau ai facut deja cununia civila?

Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca






buna si sa aveti o saptamana usoara,
Elara, am avut cununia civila acum 3 saptamani, am pus si poze, este album separat


Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Neatza fetili!!

Noi ieri ne-am gratarit & betivit - am fo' la curte la nasi...si de mult ce am baut (o BR)....dupa masa m-a luat un somn, fratilor...de nu imi puteam tine okii deschisi ...lol....da' mi-a placut!

elara, mersic pt urare
elyanne, hai k ma zapa' de tot..Veronese asta pe unde e??

Pusi

...am inceput sa impart invitatiile


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by krelia

Neatza fetili!!

Noi ieri ne-am gratarit & betivit - am fo' la curte la nasi...si de mult ce am baut (o BR)....dupa masa m-a luat un somn, fratilor...de nu imi puteam tine okii deschisi ...lol....da' mi-a placut!

elara, mersic pt urare
elyanne, hai k ma zapa' de tot..Veronese asta pe unde e??

Pusi

...am inceput sa impart invitatiile


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"


Eu stiu unul in Bucur Obor, la parter (pe partea cu sos Colentina) si inca unu in Cora Pantelimon... In Cora parca am vazut mai multe modele ca in cel din Bucur... sau mi-au placut mie mai mult... Ar mai fi (daca tin bine minte si nu m-am ramolit de tot) in magazinul Victoria dar aici n-am fost sa vad ce si cum...



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

azi cred ca o sa am gata si invitatiile, adaug poze maine
la fetici


poze

Mergi la inceput