Bebelusi de ianuarie - februarie 2006 (45)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

ia sa vad ce am facut...reusiti sa-mi vedeti pozele?


http://pg.photos.yahoo.com/ph/bebeianfeb/album?.dir=f9f7re2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

ia sa mai vad ce mi-a iesit...cu pozele...


[url=http://pg.photos.yahoo.com/ph/bebeianfeb/album?.dir=f9f7re2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos]poze Ioana-Catalina[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Simo te trec imediat pe lista. mersi mult.
Anymony dupoa semnul = si dupa cuv. photos tre sa pui " si atunci e ok, iti va iesi.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

inca o incercare...ufff


poze Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

quote:
Originally posted by anymony

inca o incercare...ufff


poze Ioana-Catalina



felicitari

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Am venit de afara si ne batem cu supa..ii place cit de cit si am bagat si un virf de lapte si de cereale..este o lupta cu avionul, dar sper sa mearga!

poze noi - Bia, Daria si Ana in parc
mamicuta de ciresica - BOTEZ BIA MARGICA
Ciresica Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

multumim de ajutor, fetele...


poze Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Ceau fetelor!
LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE AZI: EMMA, ANDREEA MARY SI ALEXANDRE! SI CU SCUZELE DE RIGOARE CELOR DE IERI: MARK, CLARA, DANIEL, MARIA SI ANDREEA!
Eu i-am dat iar suc de morcovi, de maine trecem la mar, vad ca face kka des (asta inseamna de 2-3 ori de zi), dar mai apos.. La mine sucul de morcovi il bea cu biberonul, de unde sa-i dau 30 ml cu linguritza..ar insemna sa stau 5 ore langa ea..
Bine ca papa acuma cat de cat, nu mai imi fac griji. Sta in patutz si vb cu jucariile, eu pot sa-mi beau cafelutza, sa-mi fac treburile, ea se joaca de una singura...a devenit copilul ideal de cand nu mai are colici...
Cata, Nico, Bee, am vazut pozele din parc, mama ce slabanoage sunteti..eu cand vad ca altele au slabit asa de bine imi vine sa arunc inghetatele si dulciurile ce le bag ca sparta , iar copilashii, unul si unul, niste papushele toate trei. Ana in toate pozele (exceptand cele cu papa) mi s-a parut f. dulce si cuminte, nu stiu ce tot esti suparici pe ea Bee...Bia are o guritza mortala si costumasul cu palariutza sunt f. faine, iar papushica Daria cea mica zici ca statea intr-o vitrina...asa de linistita si cumintica dormea.
Cand ma gandesc ca marti trebuie sa mergem la un chef, ma apuca pandaliile...nika nu intra pe mine, ma simt ca un tanc rusesc, imi piere si cheful sa ies in lume. Dar nici dieta postata de Silvi nu o tin, pai eu fumez si trebuie sa beau cafea (3 pe zi) sau sucuri, ca doar cu apa nu pot trage din tigara...
Cata, tu ziceai ca Diana seamana cu mine? pai esti singura care crede asta, toti spun ca e taica-su leita , dar sa se intample cum zici tu si sa ia ceva si de la mine...
Nico, sper ca ai trecut cu bine de examen, !
Giova, cu oketii aia de soare...cred ca mai astept, ca la vremea asta innorata nu sunt de folos inca.. Iar cu restul..sa vezi cum se rezolva treburile una-doua cand nu te astepti..nu panica !
Va las, ca atata canta si vb in spatele meu de una singura, mi se rupe sufletul sa nu fie nimeni langa ea.
Ingrid S si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeianfeb spune:

Simona esti trecuta pe lista. daca esti amabila sa ne dai si data nasterii tale, ar fi minunat.
la mamici si bebei de la seful al mare .

de cu multi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Asa Ingrid Si eu la fel cafea si sucuri la greu, ca nu merge tigara fara.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu

poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput