Disperarea cand imi vine, rup ...

Disperarea cand imi vine, rup ... | Autor: Chuny

Link direct la acest mesaj

...camasha de pe mine ...

Deci, sa explic situatia ... de cāteva luni bune ( data care coincide cu o anumita postare de-a mea ... nu mai conteaza unde ...) nu ma mai pot loga pe DC. E tare nasol si dezavantajele sunt mari :

- nu mai am acces la PM

- de fiecare data cānd scriu, sunt obligata sa-mi scriu numele si parola si e tare greoi

- nu imi mai pot modifica semnatura ( ei da, vesnica semanura ...), silueta mea se schimba cu repeziciune si as vrea sa stie si altii

- si marea, da nu ultima si imensa durere : nu mai pot posta la ZZ (asta chiar doare, pe bune ! ce v-am facut ?? )

- nu vreau sa folosesc alt nick pt ca Sibylle e numele meu si ma reprezinta si asum tot ceea ce scriu. Na !

Deci, prin urmare, rog pe cei care au puterea sa o faca, sa ma rezolve si pe mine. Pliiiiz. Stiu ca nickul e problema si nu altceva pt ca am mai vizitat frantuzoaice de pe DC care se logau de la ele de acasa, iar cānd am incercat cu al meu nu mergea. Iar de pe compul meu te poti loga cu orice nick, dar cu Sibylle nu.

Multumesc anticipat pt intelegere.

Sibylle

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/sib_maillet/my_photos

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Si mi-am mai amintit ceva :

- nu pot edita mesajele, nu le pot sterge

- si inca una nasoala, nu pot intra pi ciat ( asta iar ma nerfeaza)

Bine ca macar poti sa-mi raspund la mesaje ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Ai incercat cumva sa accesezi forumul folosind link-ul:
http://forum.desprecopii.com/forum

Se pare ca ala care incepe cu www are ceva bube si se pare ca admin a inlocuit cu cel care incepe cu "forum".

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

quote:
Originally posted by Oana_B

Ai incercat cumva sa accesezi forumul folosind link-ul:
http://forum.desprecopii.com/forum

Se pare ca ala care incepe cu www are ceva bube si se pare ca admin a inlocuit cu cel care incepe cu "forum".

Oana_B




Buhuhuuuu, cu ala incerc sa intru eu acum sa ma chatuiesc si da eroare. Se lucreaza sau ce sa intampla?

Oana si Seb
(10.01.2005)

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si surzii o pot vedea"

POZE
1 2 3
4 5 POZE MARTIE-APRILIE MAI

SUNT MANDRA DE ECHIPA MEA FAVORITA! STEAUA, SUNTEM ALATURI DE TINE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Nush ce sa zic. I l-am dat si Sancai si la ea a mers, la mine nu merge:))) de fapt la ala cu www nici nu apar link-urile de chat la fiecare sectiune.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Acum merge, dar ma duc eu la somn...ca imi pica ochii intre taste si nu vreau sa-i scot cu penseta sa ii zgarii.

Oana si Seb
(10.01.2005)

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si surzii o pot vedea"

POZE
1 2 3
4 5 POZE MARTIE-APRILIE MAI

SUNT MANDRA DE ECHIPA MEA FAVORITA! STEAUA, SUNTEM ALATURI DE TINE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Din pacate nu merge in nici un fel. Dar asta de mai multe luni bune si sigur nickul e defectuos. Daca incerc sa ma loghez imi apare ERRROR si apoi nici macar nu mai pot vizualiza nici o pagina DC ... atunci trebuie sa dau refresh de o suta de ori ca sa afiseze o pagina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Uite, am incercat acum si asta e mesajul pe care mi-l da :

HTTP Error 500-13 - Server too busy
The request cannot be processed at this time. The amount of traffic exceeds the Web site's configured capacity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Incearca sa intri cu mozilla.
Am avut cateva probleme asemanatoare cu ale tale cu ceva timp in urma si le-am rezolvat intrand numai cu mozilla.(de atunci nu mai folosesc exploreru)..
Bafta.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Leditia, nu poci cu Mozilla asta, ca n-am :-) si nici nu stiu cu ce se manānca. Ideea e ca sigur nu e de la comp, caci am incercat de pe vreo 2O sa ma loghez, chiar si de pe Mac, iar raspunsul e acelasi :

[red]HTTP Error 500-13 - Server too busy
The request cannot be processed at this time. The amount of traffic exceeds the Web site's configured capacity.


Mersi oricum de idee.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

se prea poate sa fie o problema de browser...
incearca mozilla sau opera, pe bune...
baga pe google, ambele sut tot internet browser, absolot acelai lucru ca si Internet explorer, doar intr-o alta forma...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70980" target="_blank">IN MEMORIAM LAURA STOICA

Mergi la inceput