Smecherashi de iulie-august 2004 (180)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Buna dimi,
Multumesc muult pentru urari. Io-s racita, curge nasu, tusesc de rup, ragusita de nu ma recunoaste lumea la telefon
Pupici lui Luca, ma intreb cum rezista bunicii, ca totusi e o schimbare majora si in viata lor.
Laura-super petrecere, chiar ca numa in filme am mai vazut. N-as fi in stare niciodata sa organizez asa ceva.
Dana Speel-sper ca esti mai bine.
Noi am sarbatorit ieri o saptamana de cand a luat-o catelu' pe suzi. Pana la urma nu a fost chiar asa de rau. Cheia succesului a fost ca am ascuns-o pe suzi si de sotul meu, sa nu-i vina idei

Ina32 & Raducu (14.07.2004)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

INA !!!

Pupam trupa cu mic cu mare, burticile, bolnaviorii si accidentatii !

Leeloo - de asta am zis io ca se aseamana ai nostri copii, si a mea e belita pe nas si sub nas ... las ca le trece !

O zi faina sa aveti !


Daria & Giulia (2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Buna ziua!

La multi ani Ina ! Numai bucurii si impliniri iti doresc!

Am intrat aseara si am citit povestea Laurei cu petrecerea, super!
Vreau si eu..
Olivia, am vazut voinic la nisip cuminte (!) si vesel...:)
N-am apucat sa citesc nimic acum, de azi dimineata alerg, analize, bilet de avion pentru omu', a venit expertul de la banca sa evalueze apartamentul...acum am primit un formular pentru niste evaluari care trebuiau terminate ieri...hehehe

O zi excelenta sa avem!

Monica si Maria Alexandra (02.07.2004)
poze , pozici si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Trebuie neaparat sa va povestesc!

Tocmai m-am intors de la dr., am fost cu sora, este insarcitata in 12 saptamani si am vazut bebe!!! Cat am facut ecografii cu Stefi nu am vazut asa bine ca acum. Este super, este asa de mare (la ecograf) si de fapt este asa de mic si se vede tot. Of, sper ca nu v-am necajit cu bucuria mea, dar abia astept sa fiu matusa. Si am vazut si presupusul "cuculet".

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

:)...sa va traiasca Andreea! De ce sa ne necajesti?!
Pai asa si trebuie sa se vada, ca de aia sunt asa de performante aparatele...:)

Monica si Maria Alexandra (02.07.2004)
poze , pozici si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

LA MULTI AN, INA! Si insanatosire rapida!

Andreea, cum sa ne necajesti, eu asa ma emotionez cand aud de viitoare mamici, parca retraiesc sarcina! Chiar a venit luni la noi o fosta colega,acum plecata din Iasi si care a pierdut o sacina anul trecut iar acum are 13 saptamani si a venit la dr. cu care am nascut e. Am avut niste emotii cat a fost la control, parca era bebe al meu!

GABRIELA, si noi am avut parte de o cazatura urata exact inainte de Paste, cu nas julit dar i-a trecut relativ repede cu unguent de galbenele. I-a mai ramas o pata rosie sub nas care nu vrea sa plece de acolo dar e nostim, parca are mustata.

Fug si eu in urma sa vad ce petrecere a organizat Laura, poate-mi vin idei, ca pe 17 mai implinim 3 ani de casnicie!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabrielab_ro/my_photos
Mami+ MATEI-GEORGE (23.08.2004)
Povestea nasterii: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36243

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:


Pupici bolnaviorilor din partea noastra! Si lui Stefanut-julit!
Dana-Speel, ai grija de tine! Cand mergi la dr.???
Lia, la Codrut a avut rezultate bune pt. flora intestinala Ecoflorina- am vazut subiectul deschis de tine...Sanatate multa si
Laura, vreau poze de la party! Cred ca a fost super! In urma cu 3 ani am organizat si eu o astfel de surpriza sotiorului, dar la restaurant; acasa mi se parea imposibil de tinut secretul.Si-asa a fost greu sa il duc acolo fara sa banuiasca ceva.Greu, dar nu imposibil Tu ai putea sa iti deschizi acolo o firma de organizari petreceri! Ai da lovitura!
La noi se sta numai afara, la joaca, de la 8 dimineata si pana la pranz, apoi iar dupa somnic tot afara! Asa ca timp de computer mai putin...Insa dupa atata miscare in aer curat doarme Codrut neintors si la pranz si noaptea!
Ina32 si de la noi, inca o data, La Multi Ani, cat mai fericiti si fara griji!

Adema&Codrut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

sa va traiasca cuculetu`

quote:
Originally posted by amironeanu

Trebuie neaparat sa va povestesc!

Tocmai m-am intors de la dr., am fost cu sora, este insarcitata in 12 saptamani si am vazut bebe!!! Cat am facut ecografii cu Stefi nu am vazut asa bine ca acum. Este super, este asa de mare (la ecograf) si de fapt este asa de mic si se vede tot. Of, sper ca nu v-am necajit cu bucuria mea, dar abia astept sa fiu matusa. Si am vazut si presupusul "cuculet".

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare



Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Daca aveti timp sa ne vizionati am pus poze de la Paste, ca de cand am tot zis...:)...Cu Maria numai bucle bucle...hehehe
http://community.webshots.com/album/550073971SzMaIu

Monica si Maria Alexandra (02.07.2004)
poze , pozici si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

cristalina, v-am vizionat!Am admirat-o si pe Printesa ta(are niste ochi frumoooosi!), si magnolia superba care e pe fundalul unei poze!

Adema&Codrut

Mergi la inceput