Smecherashi de iulie-august 2004 (180)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Tin pumnii..si nu incerca sa intelegi..nu mereu are sens ..si nu mereu este ca la carte...Sa te duci miine dimineata la dr..promiti?

As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Dana frisoanele sau puseurile de temperatura sunt normale, dar de ce s-a oprit vorba ta. Poate ca nu a fost decat un fibrom. Cred ca totusi e mai bine sa mergi la doctor, nu se stie niciodata, si mai bine prevazator decat dupa raspunzator.
Olivia, si eu cred ca e mai bine pentru Luca sa nu-l tot tracasati de colo colo, dar asta daca sunteti convinsi ca va veti repatria in primavara viitoare. daca nu...stau si ma gandesc, caci stiu ce dor ti se face de copil, si uneori ratiunea nu-si mai spune cuvantul. Din pacate noi suntem tare departe de ei, si nu ne putem satisface un moft de a merge sa-i vedem cand vrem.

Liliana

Poze cu maimutica mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Liliana..mai poti sa dormi(stiu ca nu puteai nici inainte :))...de surescitare?
Asta-i planul ...99%...dar 1% niciodata nu se stie....

As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Salut!

Dana, imi pare rau sa aud de burtica, ai grija, mergi la medic cat mai repede..

Vrabiuta, vad ca inca mai aveti probleme cu gradi, dar daca exista varianta cu mama ta unde puteti merge in week-enduri, io zic sa optati pentru ea... cu bona intervin alte probleme, parerea mea..

Gabi, ce chin pe voi si saracu Stefanel sa il tineti cu chestia aia pe ochi atata timp... sper sa aveti vesti mai bune in vara in Anglia..

Laura, super petrecere ati avut, esti de admirat, io nu as fi in stare sa organizez asa ceva...

amironeanu, ce mi-a placut faza ca te lasa sa mergi sa ii faci bors...

Olivia, se vede ca Luca e fericit acolo, rade in mai toate pozele... da, si io zic sa-l lasati acolo, daca va intoarceti in Ro intr-un an..

cu kilele, stagnez la 61, da am avut multe abateri in week-end (inghetata, ciocolata etc...) si am luat-o de la capat cu dieta... desi acum s-a incetinit metabolismul si nu cred ca voi m-am da mult jos... ieri am facut si ceva exercitii.. oricum, nu mai am mult pana la 60, dar dupa aia o sa vreau 58...

Io nu am chef de nimica... asa ca nu cred sa mai scriu ca nu vreau sa va stric buna dispozitie



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Anca tocmai ca sa iesi din starea asta ..trebuie sa scrii...sa comunici..altfel te adincesti in ea...Dar tu cit ai vrea sa slabesti ...ca vad ca acum te duci spre 58....Tin pumnii!

As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Olivia, vreau sa slabesc cat pot, eu am avut 50kg cand am venit in Vancouver, dar m-am ingrasat 10 kg din cauza unor pastile anti-stress care le-am luat acu cativa ani... deci nu vreau 50kg sigur, pentru ca eram prea slaba, un 55 ar fi ideal pentru mine... problema e ca macar sa ajung la greutatea de dinainte de sarcina - 60 kg si apoi mai vad...

cred ca imi lipseste doza zilnica de cioco, de acolo mi se trage starea asta de kkao...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speel spune:

Anca.si io la fel.55 e ideal,sub,asa ma ascut la fata si-mi iese barbia in fata,arat bolnava.Plus fundu sters,sani nu,mult mai multe dezavantaje.La 55 ma simt ca lumea,chiar ma uitam astazi in carnetul de gravida,am avut 55 kg cind aveam 6 luni de sarcina cu Ricardo.in mod normal nu reuseam sa trec de 50,dar de cind am renuntat la tigari,am pus 5 kg si vad ca am ramas cu ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Anca las ca vine si cioco..dupa..asa ca recompensa!Ce inaltime ai?
Dana esti ok? Eu la 6 luni eram batoza....Cind am nascut aveam 76 de kg...


As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Irina!!! O viata lunga si frumoasa!

As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

la multi ani fericiti ina si tot ce e mai frumos sa ti se intample in viata!!!!

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput