Aspirante optimiste - 199

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

Optimistelor, unde ati fugit? La Endometru ploua cu gravidute! Asa se face ca se mai micsoreaza lista de aspirante! Cristinna, aspiranta noastra, a reusit! Felicitari inca o data!

Speranta moare ultima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Bubulina unele sunt prin preajma dar ce sa spunem( cazul meu)...am citit tot ce a-ti scris dar imi este atat de rau ca nu am nici-un chef....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Mai fetelor pe pagina 2?
CRISTINA sa fie intr-un ceas bun! Felicitari!
MARINA imi pare rau ca treci prin asa momente, dar pana la urma o sa fie bine. Eu sunt alaturi de tine.Despre dereglari eu nu as putea sa iti spun prea multe pt. ca nu am trecut prin asa ceva. Sper sa se rezolve repede si sa o iei de la capat... cu optimism desigur!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

salutare aspirante ....ca nu am mai intrat de mult pe aici... la toata lumea....si mai scurtati mai fetelor listuta asta ca-mi piere optimismul cand o vad...ca sa nu mai zic de cate sunteti in fata mea...muncim cu spor saptamana asta.....ca sa o injumatatim...ce ziceti??


Nunta noastra 06.09.2003
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=549535785&security=moKWll

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Pe mine m-a apucat iar optimismul!!!Azi m-am dus la plafar sa mai iau niste naturiste pt.sotul meu si doamna de acolo mi-a povestit ca fusese mai devreme la ea o graviduta in luna a-6-a,la 40 ani.(pentru prima data).Cica facusera o gramada de tratamente nu stiu cati ani si se oprisera vazand ca nimic....si....cand nu se astepta a ramas,pur si simplu.Iar o prietena ,care avea uter infantil si careia niciun dr.nu-i daduse vreo sansa....a ramas tot natural si are ditamai baiatul.
Asa ca,fetelor,speranta moare ultima.Traiasca speranta!!!!!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary14 spune:

Da , Nusy ,dar caaaaaaat mai avem pana la 40 de ani...
Eu vreau copil , banuiesc ca si tine si ca toata lumea de aici ,azi maine sau macar burtica ...Eee, hai ca exagerez , vreau sa stiu cand o sa se intample peste un an peste doi sunt dispusa sa si astept , dar nu stiu nici macar daca o sa mi se intample
Gata , nu mai zic nimic ,zilele astea locul meu nu este la optimiste!
va

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BIENCUTA spune:

mary nu-ti pierde speranta.toate ne dorim un bb mai devreme sau mai tarziu,dar asta este la unele vine mai repede iar la altele............ .oricum si eu as vrea sa stiu sigur cam in cat timp sa ma astept dar doc a zis ca asa ceva nu-mi poate spune sa astept ,sa cred si apoi....poate o sa vina.
va doresc la toate optimism si un sac de noroc.
pupici multi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Dragi aspirante, am si eu rezultatele de la DH. Mi le comentati si mie ca unele (estradiolul din Z3 si F.S.H-ul din Z14) sunt in afara limitelor...

Z3:

F.S.H. 9.84 ( 2-10)
L.H. 12.31 ( 2-20)
Estradiol 24.34 (30-120)
Prolactina 4.55 (2.39-25.15)

Z14

F.S.H. 6.828 ( 7-20)
Estradiol 270.1 (130-370)

Z21

L.H. 4.48 ( 2-20)
Progesteron 11.15 ( 4-25)

Ce sa insemne asta?

Cand am necazuri dar ma vedeti zambind, sa stiti ca am gasit deja pe cine sa dau vina pentru ele!!
Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Buna dimineata si o zi minunata va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Neata,

va doresc o zi frumoasa,

Cristinna, primeste si de la mine felicitari si multa bafta in continuare, sarcina usoara si la termen

Mergi la inceput