Aspirante optimiste - 199

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Neata

Antosi dragutza... nici nu stiu ce sa mai zic. Optimista sunt in continuare doar ca acum sunt suparata ca nu au aparut rusii. Ce paradox: aici ne dorim sa nu mai apara uratii, dar daca nu am semne de graviditateeeeeee sigur faptul ca am ajuns in z 46, ca ma inteapa de ceva timp ovarele- nu fff rau, am o secretie destul de abundenta, iar rusii nu au venit inseamna ca sunt dereglata... rau. Saptamana asta plec intr-o delegatie. Cand ma intorc o sa merg la dr.

voi ce ma sfatuiti???

pup fetele

marina

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayna spune:


marinar fii obtimista si poate o sa fie cu . Fac o pentru tine.

Te si o saptamana cu surprize.

Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

quote:
Originally posted by ayna


marinar fii obtimista si poate o sa fie cu . Fac o pentru tine.

Te si o saptamana cu surprize.

Corina



multumesc. sa fie

marina

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Marinar nu e neaparat o lege ca trebuie sa ai simptome de gravi! Prietena mea nu a avut chiar deloc! Nici macar sanii nu o dureau in prima luna.. Abia din luna a 2-a au inceput sa se mareasca si sa simta mici intzepaturi. Ai facut test??? Eu iti tin pumnii sa fie !

La mine au venit Sambata rushii exact in Z28! Dar inca nu disper! Incercam... incercam...incercam!

Va pup pe toate si va doresc o saptamana minunata!


Fiecare zi, plina de lumina, ma face sa-mi aduc aminte ca traiesc!

Biby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

'neatza va spun si io..
danotino si io vreau mama da deocamdata mai las locul la altele

va pupacesc pe toate si va tin pumnii!!!




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

buna dimineata si o saptamana minunata cu cat mai multe vesti bune!
sper sa se indrepte vremea ca nu-mi place deloc.sunt apatica si-mi cam fuge tot optimismul.


Mcrissa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mica-mica spune:


Valicutza i-ti tin pumnii.
Sa treci pe lista 2 si sa ne tragi si pe noi
Biby, mai bine sa vina si sa o iei de la capat, decat sa nu vina deloc si sa fie o liniuta .
O saptamana buna !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BIENCUTA spune:

fetelor va rog sa-mi spuneti si ie care dintre voi a facut monitorizari de ovulatie la doc Niculescu la cabinetul particular,si daca aveti idee cat costa.sau macar aproximativ cat ar fi.am nevoie urgent de acest raspuns.multumesc din suflet


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Biby am facut testeeeee si a doua liniuta nu a aparut, nici macar ffffffff fin. Cu DD inainte. Oricum o sa-mi fac programare la dr.

marina

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

BIENCUTA cam tarziu iti raspund dar poate iti mai este de folos, eu ultima oara cand am fost la Dr.Niculescu la cabinet am platit 500.000 pt. eco si cred ca pt. monitorizare este cam acelasi!

Mergi la inceput