Bebelusi de sept-oct 2005 (108)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Dana frantuzoaica, ce fain ca ai mobila de la Ikea. Dansul ramine pe data viitoare, pina atunci poate mai slabesc, sa ma misc mai usor. Pina atunci te lamuresti si tu daca esti sau nu; ca daca da, mai usor cu dansatul noaptea.
Bianca, o sa-i zic sotului, te anunt eu daca reuseste sa cumpere.
Veronica, si eu v-am admirat in poze.

Am fost la electrostimulare - a fost ... ok; mai placut e la impachetari. Mi-a crescut pe fiecare stimul cite un pic, nu m-a piscat deloc.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Am venit din parc si am culcat copilul si am pazit calculatorul pana a vrut dial-up-ul sa uploadeze pozele.

Deni & Vlad 28 sept 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Poze noi avem aici. Sunt cateva si cu camera copilului, unele de la Sinaia si diverse de-a lungul lunii aprilie.

Deni & Vlad 28 sept 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi23 spune:

JADI am vazut pozele. Mama cat par are Vladutz! Si e frumos rau!

POZE NOI
DARIUS EDUARD(9.10.2005)
www.paidmail.ro/?ref=sorinel_ilie" target="_blank"> link interesant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Buna seara frumuselelor!
Eu sunt cam varza, imi curge nasul ca la robinet, tusesc si am o stare de rahat! Multumesc frumos pentru urarile de sanatate!
Parca a mai intrebat cineva cum e cu abonamentul la Medicover, ma batea si pe mine gandul dar nu se merita tinand cont ca mergem o data la 2 luni, practic pentru vaccin am tot fost; Jadi, cat e? parca 2400000 zicea cineva? Se poate si pe persoana fizica?
Diplodocus, multumim pentru admiratie!
Karmenutza, pentru cojite pe cap noi am scapat dandu-i cu vitamina A, stat un pic si apoi periaj cu o perie moale; s-au dus dar nu chiar toate; am scapat definitiv de cand nu i-am mai facut baie la cap zilnic!
Marinela, mare dreptate avea nenea din tren!
Vero, felicitari pentru
Ramona, si Ana e tot pe-acolo cu greutatea chiar sub; are 7300 la 7 luni jumate!
Bine-ati venit Jul81 si Pinacolada!!! Haideti la taclale!!!
Pot sa va spun ca si Ana mea e innebunita dupa telecomenzi si telefoane!!! Si cred ca face o legatura intre telecomanda si TV!!!




Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

Nanadana,
Lasa nelinistea...Ce mai in colo in coace gata,s-a prins .
Sa-ti traiasca "fetita"!

POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

Multumesc pentru raspunsul despre ficatel, fetele. O sa incep sa-i dau si eu lui bb.
Veronica, ce lungutz si dragutz e Stefan ! Sa-ti traiasca !
Si Vlad al lui Jadie foarte frumusel si a crescut mult.
Noi am fost azi la cumparaturi cu bb vreo 3 ore, i-am luat oarece toale de vara, ca s-a incalzit si pe-aici. Acum doarme, ca e obo rau.
Ma duc si eu sa lecturez oarece, sa profit de liniste....



Carmi

Foto bebe Fabiano cel zambaretz (20.10.05) si www.dropshots.com/day.php?userid=98905&cdate=20060410&cimg=1" target="_blank">video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Ce ochi frumosi are Vlad, Jadi! Super!

Cum ramane cu intalneala? Maine la ce ora?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

roxi23, de mancarica lui radu am scris aici: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75134&whichpage=1

am vazut si eu pozele cu miruna si vladut. fff draguti amandoi!

jadi, ce baiat mare ai! si ce camera frumoasa are vlad! mai ales peretii imi plac mie. lustra exact asa vroiam sa iau si eu pt camera lui radu, dar avea becul de putere mica si nu se putea schimba. am luat pana la urma lustra in acelasi gen, cu omuletul pe luna, la asta s-a putut schimba becul fara sa stric capul omuletului. ca deh, io am nevoie de lumina multa, ca-s mai kioara.

cristina, mama de radu (09.10.2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

ok, Ioana, merci oricum pentru intentie...

of, am creierii tandari...am fost la ziua fetitei nasilor care a implinit 7 ani. nu pot sa cred ce crizate pot fi fetele in ziua de azi...numai "spioancele" au in cap...plus ca sunt foarte afectate si incruntate!!! una peste alta ne asteapta vremuri grele fetelor!

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005

Mergi la inceput