Bebelusi de sept-oct 2005 (108)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

maddy77 si carmi, ieri i-am dat ficatel de pui prima oara.

jul81, bine ai venit impreuna cu daria-maria (uau, ce-mi place numele fetitei!).

roxi23, eu chiar am avut un ex cu numele radu! mi-am dat seama mai tarziu. si sotul stie! [rad tare]. dar nu am pus numele copilului dupa al acelui fost prieten, mai ales ca nu a fost cine stie ce relatie.
(dar daca stau sa ma gandesc... am avut mai multi fosti, cu nume frumoase . ca io as fi vrut numele copilului dragos sau serban. hi hi. si-am avut prieteni si cu numele astea. )

maddy, eu ii dau orez cu fructe (banana, mar) fara lapte. si ii place mult. de fapt ii place gustul de fructe cred, ca orezul e mai mult de umplutura, sa fie pureul mai consistent. ca asa poti pune in loc de orez ori iaurt, ori branzica, ori am mai auzit cereale, gris (eu n-am facut pana acum cu cereale sau gris). dar mai schimb reteta sa nu se plictiseasca prea tare.

roxi23, nici radu nu sta prea bine in fundulet. deocamdata.


cristina, mama de radu (09.10.2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi23 spune:

KRISTINUTZA, CAT LAPTE PAPA ZILNIC rADU? si ce altceva mai papa? Spune-mi si mie menu-ul intr-o zi, sa fac si eu comparatie

POZE NOI
DARIUS EDUARD(9.10.2005)
www.paidmail.ro/?ref=sorinel_ilie" target="_blank"> link interesant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

Diplodocus - probabil ca de-aia i-au si aparut "petele", ca se freaca la oki. Sincer, nu-ti pot spune cu certitudine ce sunt, pentru ca nu le vad. Dar urmareste-le si spune-mi. De obicei trec in cateva ore.

Alina
Anya mea(19 oct. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

helpp!

la tortul diplomat....gelatina se pune si pe foc sau numai la inmuiat in lapte caldut?

ajutati-ma va roggg......ca nu vreau a stric tortul.

Veronica si bebe Stefan Peter (07.11.2005)
Stefan Peter

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

Ce liniste este pe aici ,stai sa fac eu un pic de galagie

ma duc sa imi fac patul ca uite este ora doua si patul meu tot desfacut este

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

Hildi eu nu am facut tort diplomat ,dar stiu ca in general gelatina dupa ce a fost inmuiata in apa rece ,se adauga in ceva caldut ,ca sa se topeasca
-faci tortulet, vreau si eu ,cu toate ca explodez de grasimii

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

uite aici ce lung sunt si ce ureche am

Veronica si bebe Stefan Peter (07.11.2005)
Stefan Peter

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

Mai fetelor eu sint tare nelinistita nu m-ia venit CM luna trecut,am crezut ca sint insarcinata am facut un test si.......... negativ ,oare ce o fi ? a mai trecut cineva prina asa ceva ?

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

Hildi ce seamana cu tine Stefan ,ce imi plac creturile lui de la picioruse ,noi nu avem asa ceva

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi23 spune:

HILDEGARD - am vazut si eu pozele. Mama ce lung e! Ce lungime are?

POZE NOI
DARIUS EDUARD(9.10.2005)
www.paidmail.ro/?ref=sorinel_ilie" target="_blank"> link interesant

Mergi la inceput