FIV 72

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Andicu si MRL sa dea Domnul sa fie intr-un ceas bun!Va tin pumnii si va doresc din tot sufletul ca peste aprox 9 luni sa aveti bb-i!Doamne ajuta!!!!

Pupici si sunt cu ochii pe voi(chiar daca postez rar)

Flori
Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Fetelor, va multumesc din suflet pentur sustinere!
Sper sa va dau vestile cele mai bune! tin si eu pumnii in continuare ptr toate fetele care au inceput tratamentul sau o vor face luna asta!

Am pus vreo 3-4 poze noi cu grasu' , adica finutul si nepotelul meu Andrei si cu mine, "aproape" bruneta !

Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna dimineata.
Mi-am luat inima in dinti si nu m-am mai dus azi la clinica,
mi-am facut singura injectiile. Mi-a tremurat un pic mana la decapeptyl, dar la gonal F e super usor! numai ca trebuie sa ai grija sa fixezi doza care trebuie!
Acum am o singura problemuta : cred ca am strans prea tare pliul de grasime sau am frecat dupa prea tare cu vata cu spirt, cert e ca sunt usor rosie acolo unde am injectat decapeptylul; e o pata rosie ca la o iritatie sau ca atunci cand freci locul ala mai tare...o fi vreo problema ?


Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Servus,
Andicu, drum bun si toate bune!
Stai linistita, nu este nici o problema cu iritatia/ inrosirea. S-ar putea sa fie o simpla reactie a pielii, nu este nici de la strans nici de la frecat...cred ca nu "ai bagat"acul sufucient si pana se risipeste serul...
BAFTA MULTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Ileana, .

Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

'Neata fetelor.In sfarsit merge si la mine net-ul ca ieri nu a vrut.
Am intrat special pentru Andicu stiu ca maine pleaca la drum si vreau sa va spun tie si sotului DRUM BUN .Sa-ti ajute Maica Domnului ca stimularea sa mearga bine sa ai ovocite bune ca si embrionii sa fie buni si in final rezultatul sa fie pozitiv.Ma rog pentru tine sa fie bine.
In legatura cu petele acelea nu cred ca trebuie sa te ingrijorezi pentru ca de la injectiile subcutanat asa se face si eu faceam la fel cand imi faceam dipherelinul in brat.
Pe amandoua le faci subcutanat ? In afara de asta mai faci ceva?

MRL ,MONILAND si am vazut ca mai e si PUIRAMY sa stiti ca nu v-am uitat ,MULTA BAFTA.


GINA8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Gina, merci, m-am linistit! vad ca se si duce roseata! fac numai decapeptyl si gonal f. Sa dea Dumnezeu sa fie cum zici tu si sa ajung si eu sa ma semnez ca tine!


Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Andicu, citeste in prospect la efecte secundare. De ex la puregon scrie: "invinetirea, durerea, inrosirea, umflarea si mancarimi la locul injectiei". Stii ca sunt posibile efecte secundare in timpul tratamentul. Eu de ex. le-am avut pe toate care sunt mentionate si la diphereline si la puregon, si pentru asta sunt ok. Deci nu te speria.


Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Gina, la cat suntem de active, cum ai putea sa ne uiti?!
Cum esti, ce-ti face puiutul?


Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Fetelor, va multumesc ca m-ati linistit! gata! s-a rezolvat problema, nu mai am nici-o pata rosie! yupeee!!!! deci pot sa-mi fac singura injectiile!

Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput