Mamici de martie - aprilie 2006 (67)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adibal spune:

Si eu sunt o mamica de martie 2006. Suntem din Craiova. Am doua gemene, nascute pe 17 martie 2006 la maternitatea Giulesti din Bucuresti. Stefania, nascuta la ora 15.45, diametru cap 33 cm, greutate 2470 gr., lungime 49 cm. Sarcina de 36 saptamani, nastere prin cezariana. Maria, ora 15.46, diametru cap 33 cm, greutate 2570 gr, lungime 50 cm. Tot cezariana, bineinteles. Sub bisturiul magic al prof. Marinescu, sa-i dea Dumnezeu sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Adibal sa-ti traiasca fetitele si sa creasca mari si sanatoase Acusi vei merge cu fetele la "scutece". Acum se asteapta vesti de la ultima graviduta si dupa aceea veti parasi Odiseea impreuna.

Ufffff, AIDAAAAAAAAAAAAAAA!


http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauricisolomon/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lady_Hawk spune:

adar ...iote ca reiau ce am scris mai devreme pentru dianad :
"dianad uite la adresa asta gasesti toate datele [.ddfssbuc.org]-pune si tu veveve inainte !!!-vezi in dreapta sus ca scrie tot referitor la ordonanta 148/2005 inclusiv unde trebe sa depui pt sectorul tau!!!!" - deci e valabil pt. orice oras ...asta referitor la CIC...referitor la "vitejii mei"...cre ca ar trebui toti rasi in cap...numaru` sub piele- aia care ar scapa cu viata...ca asa as mitralia la ei oleacaaaaaa....tztztztz...dar na...is ai nostri si cu ei defilam!!! HAI
adibal- sa-ti traiasca bebelinele si sa te bucuri de ele!!!!Bine ai venit la noi, mamici de martie-aprilie 2006!!!
Lauriciule ..........
aida ne cam tii pe jar, fomeie!!!!


Io de beba_mica (13.04.2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim spune:

In sfarsit am reusit sa dau de Aida, a nascut azi noapte la 3:43, indusa pana la urma, Alexandra era plasata transversal pe stanga, a fost ajutata sa iasa cu forcepsul, a avut 3 370, scor apgar 10 si alte detalii ne va spune ea. Aida e super obosita, zice ca a pierdut cam mult sange, a incercat s-o alapteze pe micuta si nu stie sa suga, dar se invata ea. Spera pe vineri sa fie acasa. Felicitari Aida, refacere rapida, bine ai venit pe lume Alexandra!

KIM & printesa ALICIA
photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

fetele aida e ok...am vorbit cu kim...a nascut.

Mihaela, mami de Cristian

http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaser/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lady_Hawk spune:

FELICITARI AIDA...SA-TI TRAIASCA BEBE SI SA FITI AMANDOUA SANATOASE SI MANCACIOASE!!!!VA ASTEPTAM AKASUKA!!!ZMUAAAAAAAHHHHHHHHHHHH!!!


Cand vii sa-mi aduci aminte sa iti umflu` kuru` de cat ne-ai tinut in suspans aci!!!!...si nu glumesc!!!!

Io de beba_mica (13.04.2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana_1976 spune:

FELICITARI AIDA!!!!!!!





Sa va aduca numai bucurii Alexandra si sa fiti intotdeauna o familie fericita!!!

Te voi trece chiar eu pe listuta!

Mariana
mama Monicai(1998), a lui Matei(2001) si a lui Markus(2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Alexandra sa traiesti, sa cresti mare, sanatoasa si norocoasa!

Aida refacere rapida!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bubbles spune:

O, Doamne! BRAVO, BRAVO!
Felicitari Aida!!!
Sa fii sanatoasa si mereu happy, bebelina Alexandra!!!

B., in culmea fericirii
infinite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

AIDA FELICITARI!!! Sa creasca mare Alexandra, sa fie sanatoasa, iar tie refacere cat mai rapida


http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauricisolomon/my_photos

Mergi la inceput