DR Nayel-CF2(10)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alinache spune:

buna fetelor!
cineva a intrebat cand e dr.Nayel de garda saptamana 5-10 iunie. joi, pe 8 e de garda, atunci merg eu pt.prima data sa ne cunoastem si va rog sa-mi tineti pumnii, ca m-ati speriat putin cu povestirile legate de "prima vizita". eu l-am sunat pe la sfarsitul lui aprilie i-am spus in ce saptamana sunt si m-a trimis la eco morfologica si triplu test la Chitescu -Medlife. apoi trebuia pe 28 mai sa ajung la el, cu rezultatul de la TT, dar n-am putut si asa ca ajung abia joi.
va pup
alina 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Alinache, cu mine Nayel a fost super de la prima vizita. De aceea am si ramas la el.
Te-a trimis el sa faci triplu test? E atat de irelevant incat nu merita.
Datorita acestui test am ajuns la Nayel.
Anyway, iti tinem pumnii.



Inaioana, no problem, te inteleg perfect.
Scrie cand simti tu si cand ai timp.
Nu am putut vedea pozele din cauza filtrelor de net de aici. Pot vedea doar pe yahoo, webshot deloc.


pupici

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Hai ca am izbandit! Uitati aici povestea: Bine ai venit din bultica, Seghei!

Si , Crinuta, am pus cateva poze pe yahoo ca sa le poti vedea si tu, aici: http://pg.photos.yahoo.com/ph/inaioana/my_photos


Ioana cu Serghei (2 mai 2006) si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Inaioana, am citit povestea. Tare frumoasa si emotionanta, iar titlul e super. Bravo Katjei ca vorbeste deja. Sunt destui copii la varsta ei care nu vorbesc.

Cat desrpe nastere, parca ai descris nasterea mea. Si mie mi-au dat un calmant usor dupa operatie, si parca inca unul ( mai mult de fandoseala), si a doua zi umblam prin spital.

Nu am apucat inca sa vad pozele, dar abia astept.
Merci mult de tot ca te-ai gandit la mine si le-ai pus si in yahoo.

pupici

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deny75 spune:

Buna!am si eu o intrebare:dr.Nayel are preferinte referitoare la medicul care efectueaza echo 3D?Eu am programare la dr. Iosup,clinica Diagnosis si acum mi-am dat seama ca poate trebuia sa-l intreb.Mentionez ca nu m-a trimis dr. Nayel la echo 3D ci ma duc din proprie initiativa. Va DENY19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martha78 spune:

Si eu am o eco facuta la Iosup pe care a vazut-o dr Nayel si n-a avut nimic de obiectat, nu a zis ca ar fi trebuit facuta la altcineva. Eu zic sa mergi cu incredere la Iosup e un profesionist
Bafta!!

quote:
Originally posted by deny75

Buna!am si eu o intrebare:dr.Nayel are preferinte referitoare la medicul care efectueaza echo 3D?Eu am programare la dr. Iosup,clinica Diagnosis si acum mi-am dat seama ca poate trebuia sa-l intreb.Mentionez ca nu m-a trimis dr. Nayel la echo 3D ci ma duc din proprie initiativa. Va DENY19+



Martha 28 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina G spune:

Am fost si eu la primul control la Dr. Nayel de cand sunt insarcinata.
Stiam ca este un om pe care te poti baza insa acum pot spune ca mi-au fost spulberate toate grijile si temerile legate de nastere!

Sotzul meu a fost prezent tot timpul si i s-a parut si lui un doctor minunat!
Ne-a raspuns cu calm la zeci de intrebari, a fost amabil si curtenitor, ne-am simtit excelent sa vedem ca exista si medici care nu s-au urcat pe un piedestal de unde sa priveasca pacientii cu ignoranta si plictis.



Tina 13+ sau 14- si Maya
Pozele noastre
Maya la 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana_Alx spune:

doctorul Nayel e roman?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

Nu, Ana, e sirian. Super dr., cinste lui.

Anda si bebe Mark (16.01.2006)
toujours optimiste
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;46/st/20060116/n/Mark+-+Victor/dt/8/k/44f2/age.png
Pozici cu gradina mea zoologica

Poze Yodi si familia lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Sincer niciodata nu m-am gandit sa il intreb la ce medic sa fac eco 3d. Eu stiam ca Iosup e cel mai tare, am verificat pe pielea mea ( mai ales cu triplu test pozitiv) si am continuat sa merg la Iosup.
Niciodata nu m-a trimis la alt medic si chiar daca ar fi facut=-o nu m-as fi dus, iar cand i-am aratat ecografiile facute de Iosup s-a uitat peste ele si a spus ca e foarte bine.


Crinuta si Rayan


Mergi la inceput