DR Nayel-CF2(10)

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristianamat spune:

Apropo..in camere sunt dusuri si wc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Cristiana aici sunt subiecte mai vechi,mai bine intra aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=84279&whichpage=19
Cu siguranta aici vei gasi raspunsuri la intrebarile tale!



Craciunul aprinde lumina din sufletele noastre!
De Craciun sa fim mai buni,sa fim mai atenti si mai iubitori,sa fim mai aproape de cei dragi,sa ne bucuram de ei,sa ii iubim si sa fim iubiti!
Craciun Fericit!!!

Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns akella spune:

Dragele mele, ma bucur ca am gasit acest subiect, chiar daca mi se pare ca totusi m-am trezit la spartul targului... Am fost la dr. Nayel in octombrie, prima oara, apoi pe 3 ianuarie a doua oara. Citind randurile voastre - mi-am intarit increderea in el. De fapt, nu era vorba de lipsa de incredere, ci de lipsa de rabdare. O sa va spun in cateva cuvinte cum stau lucrurile: am o fetita care va implini in martie 5 anisori; de vreo 2 ani ne straduim sa mai facem un copil - fara succes... Am fost la dr Puia, dar e f ocupat, si mi-a fost recomandat dr. Nayel. Am facut tratament la greu cu Orgametril, Duphaston, Utrogestan... Ultima oara, mi-a spus sa iau 3 luni Ova-mit si Utrogestan... Eu stau foarte prost cu rabdarea... In fiecare luna, cand imi vine ciclul, ma apuca plansul... Gata, cu lamentarile!
Stie vreuna dintre voi daca dr. Nayel face si monitorizari? Ar fi bine... Macar asa as afla daca am ovulatie, as afla si momentul acesteia... (colac peste pupaza, am si CM neregulat)...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Akella acest capitol este mai vechi,intra la cap.12si acolo sigur vei gasi raspunsuri.
Da,face si monitorizari!



Mirela6+
Our little Miracle!

Mergi la inceput