DR Nayel-CF2(10)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns July25 spune:

quote:
Originally posted by crinuta

Eu am mers doar la spital cu o singura exceptie.
Nu iti cere bani si nu e musai sa dai de fiecare data. Daca vrei tu dai, daca nu NU si gata. Ce atata ne stresam frate pt cat dam?
Mie mi s-a intamplat sa nu ii dau si tot la fel s-a purtat cu mine, si daca nu facea asa nici nu mai ramaneam la el.

Tuseu vaginal nu mi-a facut decat in sapt 20 cand aveam o durere in partea stanga si trebuia sa vedem ce este, si bineinteles ls sfarsitul sarcinii cand trebuia verificat colul.
La cabinetul lui am platit 500000 ( eco+ consultatie), consultatia fiind facuta la insistentele mele, deoarece vroiam sa nasc mai repede si vroiam sa stiu cum stau.



Crinuta si Rayan






Crinuta, iubita, stiu ca d-nul dr.nu iti baga mana in buzunar. Stiu ca la spital poti sa dai cat vrei, daca vrei. Dar la cabinet...este alta poveste. Acolo atat este tariful. Eu nu ma plangeam decat de faptul ca nu inteleg de ce de fiecare data, la fiecare consultatie, mi-a facut si tuseu ( platit, bine-nteles), Dar vezi, poate de aceea dansul este dr.si eu nu.
Si la spital nu am indraznit sa ma duc de capul meu, daca am fost chemata la cabinet.

July25 30+ Maria si Andrei (30.11.1996)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:


Eleni ti-am dat un PM cu nr. de mobil al dl.dr Nayel si adresa de la cabinet,in cazul in care nu o stiai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

quote:
Originally posted by blueeyes2003


Eleni ti-am dat un PM cu nr. de mobil al dl.dr Nayel si adresa de la cabinet,in cazul in care nu o stiai.




Multumesc din suflet. Informatia a fost mai mult decat completa. Raman recunoscatoare. Kissssss mult!

Cu drag,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

quote:
Originally posted by deny75

ELENI,nr de tel de la cabinet al dr. Nayel:0217774870 iar pe dr.Iosup il poti gasi la Centrul Medical Unirea,la tel. 0213271189/0213271188/0213271190 sau la Diagnosis,la tel.0212316741/0212316742. DENY15+



Multumesc tare mult si tie. Scuze, dar nu stiu sa dau qoute la 2 mesaje in acelasi timp. Recunostinta mea si a surorii mele catre voi dragutzelor.
Sarcina si nastere usoara.
Cu drag,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

July, sa stii ca nici eu nu inteleg de ce ti-a facut tuseu la fiecare consultatie. Chiar ma mira chestia asta, mai ales stiind faptu;l ca el nu e adeptul tuseului in timpul sarcinii....
Nu l-ai intrebat?

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns July25 spune:

quote:
Originally posted by crinuta

July, sa stii ca nici eu nu inteleg de ce ti-a facut tuseu la fiecare consultatie. Chiar ma mira chestia asta, mai ales stiind faptu;l ca el nu e adeptul tuseului in timpul sarcinii....
Nu l-ai intrebat?

Crinuta si Rayan






,nu nu l-am intrebat. Mi-a fost jena ca nu cumva sa creada ca ii fac observatie din cauza banilor. Ma gandesc ca stie el ceva, desi pana acum nu am avut probleme cu colul si chiar el a spus ca este ok.Chiar cand am fost internata in spital, prin februarie, pt.niste scurgeri (la Cantacuzino, nu la CF2) mi-a fost scris in fisa col lung, inchis. Asa ca habar nu am.

July25 30+ Maria si Andrei (30.11.1996)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:


Eu am mers numai la cabinetul dl.dr.si de fiecare data imi facea si echo si tuseu la fiecare consultatie si nu aveam probleme,colul era lung si inchis.Tuturor gravidutelor le facea si echo si tuseu.Important este sa fie totul bine cu bebe,in rest nimic nu conteaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

July, daca iti displace tuseul du-te la spital ca acolo nu iti face!

Ioana cu Serghei (2 mai 2006) si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns July25 spune:

quote:
Originally posted by inaioana

July, daca iti displace tuseul du-te la spital ca acolo nu iti face!

Ioana cu Serghei (2 mai 2006) si Katja (30 martie 2004)

pozici



Inaioana,merci pt.pont. Ma gandisem si eu la asta dar...daca m-a chemat la cabinet... Nici macar nu a pomenit de vreo vizita la spital. Asa ca...daca si la urmatoarea vizita ma scarmana o sa il intreb cand il gasesc la spital. Gasesc eu un motiv.
Cum te descurci cu Serghei? Ca acum Katja e fata mare, nu? Te ajuta si ea, imi inchipui.

July25 30+ Maria si Andrei (30.11.1996)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shihana spune:

Buna fetelor,
In primul rand multumesc mult Iuly25 pentru nr.,sa stii ca a contat enorm de mult programarea..

Revin acum dorind sa va spun cum a decurs de aceasta data intalnirea mea cu dl dr..va mai amintiti,cand acum o luna am plecat f dezamagita de dansul, aproape plangand??...Era prima consultatie cu dumnealui,deja fiind in luna a 6-a,si eram complet dezorientata..Dar m-ati sfatuit sa nu renunt si sa-i mai acord o sansa ..Asa am facut..m-am programat din timp, pe mobil,si cand m-am dus a fost parca alt om ( mai bine zis a fost omul de care voi ,mereu aminteati..)..Mi-a zimbit,am ras ,am discutat tot ce doream,intr-un cuvant m-am simtit increzatoare si f linistita..Sunt in 7 luni si am uitat in schimb sa-l intreb daca ne vedem tot dupa o luna sau mai devreme..Daca stiti vreuna dintre voi cum se procedeaza,la 7 luni,va rog spuneti-mi si mie ca sa nu-l mai sun pentru atata lucru..

Oricum MULTUMESC TUTUROR celor care m-au incurajat sa perseverez si datorita carora am continuat sa am incredere in dr Nayel, pentru ca , nu, si el este om si are dreptul la zile mai putin bune..Este un profesionist si un om care merita respect si admiratie..Il recomand cu incredere..

Multi pupici si sarcina usoara.

Shihana 28+

Mergi la inceput