Clubul nurorilor (44)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Kitty, nu ne plictisesti, suntem aici ca sa ne sustinem, sa fim aproape una de alta la nevoie. Bine ca totul s-a sfarsit frumos, tu te-ai impacat cu sotul tau si aveti acum un drum impreuna. Aproape toate am trecut prin cate o experienta mai putin placuta, important este sa ai puterea sa iei decizia cea buna.Felicitari pentru alegerea ta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

kity buna alegere ai facut...nu trebuie sa-ti para rau de nimik...din fiecare experienta se invata ceva...important e sa faci sa fie ce e mai bine ptr tine....felicitari ptr alegere
cherry ci trecut testul???

Elena mama de baieti ;Bogdan(10.01.2000)& ;Florin(16.04.1990)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

quote:
Originally posted by fannna2003

kity buna alegere ai facut...nu trebuie sa-ti para rau de nimik...din fiecare experienta se invata ceva...important e sa faci sa fie ce e mai bine ptr tine....felicitari ptr alegere
ci trecut testul???

Elena mama de baieti ;Bogdan(10.01.2000)& ;Florin(16.04.1990)



Binenteles ca NU!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Fana

kitty neplacuta intr-adevar experienta ta cu G, da macar a fost bine ca ai invatat sa iti pretuiesti sotul. Ma bucur ca ne-ai povestit. Acum cum te simti? Ce simti vis a vis de el? A incetat sa se mai bage in viata ta?

ciuleandra ce fain ca ati fost la Sinaia, meritati si voi o oaza de liniste. Astea sunt mesele obisnuite ale soacrei din fiecare duminica? Hai sa ne mai povestesti, ca soacra ca a ta mai rar intalnesti

Raza vezi ca de cate ori lipsesti iti facem galerie si nu te lasam sa scapi de noi Bafta cu pregatirile, sa nu fi stresata ca o sa ai o nunta frumoasa.

Va pe toate, mi s-a dus pitica in vizita si vreau sa apuc sa mai fac si eu ceva prin casa ca diseara am musafiri. Si dupa ziua de ieri sunt obosita franta

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

ai trecut testul...sunt cam ametita si jur ca n-am beut nik...hac

Elena mama de baieti ;Bogdan(10.01.2000)& ;Florin(16.04.1990)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

cam grea ziua de azi...ptr mine ....nici n-am vazut ca mi-ai raspuns cherule...
noricilor cum ati trecut testul? ce-o fi facut corina?

Elena mama de baieti ;Bogdan(10.01.2000)& ;Florin(16.04.1990)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Cherry, mersi mult. CASCO al vostru are si asigurare antifurt, nu?

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Fla, spor la treaba si distractie placuta cu musafirii!

Alynutza, are si asigurare antifurt si pentru dauna totala. Noi am facut si asigurare pentru vandalism, am platit in plus vreo 15 euro, nu mai stiu exact, oricum, o suma mica.Ne-am gandit ca este necesara, nu se stie niciodata-daca i se pune unuia pata si da cu toporul in ea?
Ce model de logan vreti sa va luati? Al nostru este laureate de 1.4, asta ni l-am permis.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Fanna,eu in afara de intrebarea 3,cea cu matematica ,le-am ghicit pe toate...ce nota merit?

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty_nic spune:

Impreuna, clujanca scumpa ce esti. Da, mi-a trecut dupa o vreme (ce v-am povestit eu se petrecea acum 3 ani); de fapt dupa primul we de la evadare, in care mi-am lins ranile. Partea mai propasta este ca o perioada dupa aceea am avut cosmaruri si ma chinuia amintirea. Acum nu mai simt nimic altceva decat repulsie si sila(la propriu). G a incetat sa ma sune dupa ce o perioada ma suna cand eram la birou, si profitand de faptul ca nu puteam sa vorbesc eu mare lucru ma freca la creieri cu tot felul de replici. Toate pana intr-o zi cand m-a prins cu capsa pusa si l-am expediat si cum am ramas singura in birou l-am sunat si cu un ton extrem de ferm si hotarat i-am spus sa nu indreazneasca sa ma mai sune sau sa mai ia legatura in orice fel cu mine. Am incheiat cu un "multumesc, la revedere" si gata, aia a fost ultima convorbire.
Fana, tare rau testul tau. Eu recunosc cu jena ca nu-am trecut, desi il mai vazusem cu ceva vreme in urma.
Cherry, multam de vorbe.
la toate noricile scumpe


Poze
Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in
momente care iti taie rasuflarea.

Mergi la inceput