Miresele anului 2006 (55)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emilyjeuly spune:

'neata fetelor!
sunt bucuroasa ca suntem aproape gata cu invitatiile! am vorbit ieri cu tipa care ma va machia la nunta si imi place de ea si nici nu e foarte scumpa ca auzisem niste scoruri....! mai trebuie sa merg la stilistul meu sa stabilesc si cu el si ma mai linistesc putin!

Emily


Inima cunoaste ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste

Poze

Mireasa de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Am uitat sa va zic ce e mai important: imi este din nou bun inelul de logodna[ bis] .
ce fericita sunt!!!!

Gio si Marco (6 ian. 2006)
mamuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magda raluca spune:

quote:
Originally posted by Divine girl

Neatza gagici!!!
B
Mai avem de dat vreo 6 invitatii si am scapat de stresul asta, dar ... ce ma fac fetelor cu atatia invitati cati s-au anuntat pana acum ca vin??? Unde-i bag??? Ca noi le-am dat si celor care "stiam" deja ca nu vin dar ... surpriza!!! VIN!!! I-a gasit acuma dragostea de noi pe unii si rubedenia pierduta de mult pe altii ... ati mai auzit pana acum miri care se roaga sa nu le vina toti invitatzii??? Io-te-ne pe noi!!!


Pregatiri

*************************
Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc... Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.





si noi, si noi am spus la fel, dar nu te stresa prea tare. eu am avut cosmar trei saptamani la rand, visam ca vin invitatii valuri-valuri si nu-i cunosteam si nu stiam unde sa-i asez, ca se teminasera si mesele, si scaunele. abia dadusem jumatate de invitatii si deja, cum confirmasera ei atunci, era sala plina.
si dupa ce le-am dat pe toate, mai imi trebuia un restaurant, pt. ca unele familii, la care noi am presupus ca vine un cuplu, au spus ca vin si copiii cu iubitele/iubitii. Dar, acum mai sunt trei saptamnai pana la nunta si deja: "stii, nu mai putem veni...", asa ca vin fix personele la care ne gandisem initial ca vin.
Si chiar daca sunt mai multi, rudele oricum bombane, iar prietenii vin cu drag si nu baga de seama ca stau la inghesuiala un pic. Loc de dans sa fie.
pupici si bucura-te!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

Of fetelor ce stresate sunteti!
Eu sunt asa linistita in privinta cununiei religoase si masa de dupa ...
Nu vom fi decat 10 persoane, ne intelegem bine toti, nu va iesi scandal ...
Aaaa ba da ... din partea cand ii va fi foame

Deci intrebarea mea acum este ...Ma primiti si pe mine in listuta? ...
Evenimentul va avea loc in data de 14.mai, cununia civila am avut-o in 2003.



poze
Ursoaica acum ursulinei Raisa Ioana (5.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Divine girl spune:

quote:
Originally posted by magda raluca
si noi, si noi am spus la fel, dar nu te stresa prea tare. eu am avut cosmar trei saptamani la rand, visam ca vin invitatii valuri-valuri si nu-i cunosteam si nu stiam unde sa-i asez, ca se teminasera si mesele, si scaunele. abia dadusem jumatate de invitatii si deja, cum confirmasera ei atunci, era sala plina.
si dupa ce le-am dat pe toate, mai imi trebuia un restaurant, pt. ca unele familii, la care noi am presupus ca vine un cuplu, au spus ca vin si copiii cu iubitele/iubitii. Dar, acum mai sunt trei saptamnai pana la nunta si deja: "stii, nu mai putem veni...", asa ca vin fix personele la care ne gandisem initial ca vin.
Si chiar daca sunt mai multi, rudele oricum bombane, iar prietenii vin cu drag si nu baga de seama ca stau la inghesuiala un pic. Loc de dans sa fie.
pupici si bucura-te!



Doamne-ajuta sa fie cum spui tu!!!

Pregatiri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Tocmai am pus pozele cu invitatiile si pantofiorii mei in "...pentru nunta!"...sper sa va placa!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

...pentru nunta!
Wedding Day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Ursoaica bine ai venit la mirese!!! Poate venim si noi mai repede la mamici....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilyjeuly spune:

quote:
Originally posted by ooana

Tocmai am pus pozele cu invitatiile si pantofiorii mei in "...pentru nunta!"...sper sa va placa!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

...pentru nunta!
Wedding Day


ooana, foarte dragute invitatiile, mai ales alea pentru prieteni sunt super haioase! si pantofii sunt mishto! sa-i porti cu placere!

Emily


Inima cunoaste ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste

Poze

Mireasa de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

oana,felicitari pt pantofiori sunt tare frumosi sa ii porti sanatoasa.
elara,mersi mult de tot pt mesajul privat cu tickerul. in rest eu am fost cam puturoasa cu pregatirile pt nunta.sper sa ma apuc sa mai cumpar unele pt nunta de prin iunie asa.

Nunta noastra:19 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ursoaica, pai tu faci nunta anul asta si nu zici nimic????
Rusine!!!
Oana ai 2 invitatii la nunta? sunt misto amandoua. si eu am vrut cu 2 feluri de invitatii, dar n-a vrut Clau.
Pantofii sunt bestiali.
Krelia a sosit musafira importanta din Austria/Germania????

Gio si Marco (6 ian. 2006)
mamuta mea

Mergi la inceput