The best of aug-sept-oct 2004 (114)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Of, Dana, asta iti lipsea.Multa putere iti doresc!Iti tin pumnii sa iti revii repede sa ai grija de Dienuta mica.

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorena_andreianu spune:

Fetelor, am intrat si eu sa va pupacesc.

LA MULTI ANI Mada! si pentru Moss maine

Danyce, condoleante.

Ania, multa putere!

Danina, pupam Didiuta mica. Sa ne tii la curent!

Pufy, ce repede trece timpul... deja ai 20 de sapt... bafta la eco si asteptam poze!

Va pup si pe toate celelalte si dau o tura la poze noi sa vad ce va mai fac comorile!



Mami si Miron Radu (06 oct. 2004)

Pozele noastre

Frantzujii

Copilasi sept-oct 2004 1
Copilasi sept-oct 2004 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Danina, multa sanatate si tie si micutei stregarite.

Pufymic, si ai grija de micutul din burtica si de micutul cel mai marisor. Drum bun si te asteptam cu noutati despre bb mic.

Noi suntem fericiti pentru ca ieri a nascut sora mea un baietel mic si tare scumpic; iar de dimineata am aflat ca pe 28 Aprilie a nascut sotia unui fost coleg de-al nostru, tot un baietel.

Noi suntem bine si abia asteptam sa mai iasa soarele asta si sa nu mai fie frig.

Lilia, noi suntem deacord cu intalneala. Poate se mai inscriu si fetele.

Andora, superbe pozele. micutei frumoase.

Danyce, condoleante pentru unchiul tau.
Felicitari si sarcina usoara cumnatei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Buna dragutelor,

Trec si eu sa va salut in graba, nu am mai scris de mult ca am avut niste zile infernale la birou.

Vroiam sa-i zic si eu lui Mada La multi ani, sa fi fericita si sanatoasa!

Danycecondoleante!

Danina of, saracuta de tine, sanatate multa!

Lilia tare frumoasa s-a facut printesa ta!

Noi am fost ieri la Snagov, Ioana a fost tare incantata, s-a bronzat tare, tare.
Eu in schimb am racit.

Raluca si Ioana - Alexandra (10.10.2004)
poze pana la 8 luni, poze noi
poze si mai noi
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

ellen sa-ti traiasca nepotelul!

ioana tinem pumnii sa fie totul bine la control. Asteptam vesti!

mada felicitari pentru examen! Ili cu cine o sa ramana cand incepi serviciul?

Raluca si Ioana - Alexandra (10.10.2004)
poze pana la 8 luni, poze noi
poze si mai noi
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

IOANA pe burtic si drum bun,bafta la eco!
DANIELA sincere condoleante,imi pare rau pt unchiul tau! si putere tie sa treci cu bine peste ,neputinta de a fi acolo cred ca face durerea si mai mare
DANINA si sanatate multa si tie si micutei!
NATY sanatate multa si !


Fetelor Robert e tare marait cred ca ii iese un canin,doarme asa de rau noaptea,iar ziua vrea sa stea numai la mine in brate...offfffff...abia astept sa iasa toti dintii astia,ca m-am saturat!


si numai bine la toata lumea!

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anneoprea spune:

Am trecut sa va salut si mi-au sarit in ochi o gramada de vesti triste, care mai de care…

danyce- condoleante si multa putere mamei tale, ca tare greu e sa-i stii departe pe cei dragi atunci cind au nevoie de ajutor …

danina –nici nu stiu cum sa te incurajez, imi inchipui ca-i tare greu sa faci fata situatiilor de genul asta, sa ramii cu singe rece ca sa poti fii utila…Multa sanatate tie si fetitei tale (banuiesc ca la ea e totul ok acum, si ca nu mai are febra ?)

anielas- multa putere familiei si sanatate bunicii, o speranta trebuie sa existe intotdeauna !

Cit despre flacaul vorbaret si bilbiit, va multumesc tuturor fetelor, sinteti tare dragute ca mi-ati impartasit din experienta voastra ! Sper sa fie doar o etapa tranzitorie gen <stingaciile inceputului> Oricum va tin la curent
Va pup si miine cind mai trec sa va citesc vreau sa vad doar vesti bune pe topicul asta !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Multumesc mult fetelor dragi! Sunteti niste scumpe!Si eu sper sa calatorim bine si sa ne intoarcem cu vesti bune!

Pupici!


Ioana(20+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului
www.alesio.myou.ro/model/page.html" target="_blank">Fotomodelul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

Pufy, abia asteptam vesti!

Intru si eu sa vad ce mai fac prichindeii nostri si cand colo ce vad? Numa'necazuri... off!!!

Daniela sincere condoleante pentru pierderea unchiului tau!

Ania imi pare tare rau de bunica ta!

Danina sanatate multa printesei! Cum mai este acum????

Noi, multumim lui Dzeu, suntem bine. Duminica Dami pleaca cu ai mei la munte, deja bocesc cand ma gandesc cum o sa fie fara el dar ma consolez cu gandul ca este la aer curat si ca fiind aproape de Bucuresti ma duc sa-l vad des



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

neata fetele,
numa vesti proaste citesc azi...
off Danyce, imi pare tare rau pt unchiul tau, trebuie sa fii tare! Condoleante!

Danina, imi pare rau pentru Dienuta, sper sa fie mai bine acum si sa nu mai faca febra! Ii doresc multa, multa sanatate! si tie ai grija, cu sanatatea!

Ania, fii tare si bucurat-te de fiecare clipa petrecuta in preajma bunicii! Pupici Inutei. multumesc pt urari

Pufi sa ne inveselesti cand te intorci de la Cluj, aveti grija pe drum si sa ne spui ce e nazdravanul din burtica.
Geo, o sa se simta bine Dami, nu-ti face griji! Ce face Ioana, cum merge cu scoala?
Naty, multumesc pentru urari. Pe Ilinca o sa o las cu soacra mea, am putin inima indoita, dar sper ca totul sa fie bine.
Am si o eu o intrebare, stii cumva pt stimulent ce acte trebuie sa duc, eu de maine incep sa-mi fac lichidarea la vechiul loc de munca, cum procedez? intai fac lichidarea si apoi ma duc in Amzei? unde trebuie sa merg intai si cu ce acte?
multam
va pup

Mada,un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca Teodora 22 sept 2004
Ilinca

Mergi la inceput