noi sagetatoarele

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Mormel, asa cum a zis si Monique, n-are rost sa te stresezi inutil.Peste tot e la fel.Sa nu crezi ca in Galati te asteapta cainii cu covrigi in coada!Crezi ca daca vinzi tot si pleci v-a fi mai bine? Poate da, poate nu!Dar nu cred ca traim vremuri care sa ne permita sa aflam de buna voie asta.Mai gindeste-te. Daca chiar s-a imputit treaba, incearca sa gasesti intii ceva mai bun si abia pe urma pleaca din banca. Oricum, mult succes!Si multa rabdare cu sefii nostrii de doi lei.

poze noi aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

Fetelor, azi sunt si vesela dar in acelasi timp si stresata. Vesela pt ca ieri mi-a aparut o varianta noua aici in oras, cu privire la un loc de munca. Totul pare prea frumos ca sa fie adevarat. A ramas ca pana luni, sa vedem daca se va concretiza sa nu. Cert e ca asi scapa de naveta, programul ar fi de 8 ore, fara prea multe ore suplimentare, si mai ales, sunt intelegatori in ceea ce priveste o eventuala sarcina, daca ar aparea, si mai ales ca eu le-am zis ca abia acum incep tratamentul in Ungaria si asta presupune multe zile libere pt analize si consultatii...si au fost de acord....Nu mai am rabdare sa vedem daca va fi sau nu sa fie....parca nu-mi vine sa cred...dar am sanse de peste 50 % sa se intample...
Asta a fost vestea buna....cea mai putin placuta si pt care sunt f f stresata, este ca mamica mea e in spital de luni, si azi o opereaza de pietre la fiere.....si eu sunt aici, departe de ea...si nu pot sta linistita....dar ma bucur ca e acolo cu ea fratele si tatl meu...deci nu e singura...si totusi nu am stare....
No asta e...vom trece noi si peste astea...
Va pup si va rog tineti-mi pumnii...ca o astfel de sansa ti se ofera cam rar ...si asa repede....

poze
http://community.webshots.com/user/mormelvio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Salutare sageti.Ce-i cu voi, pe unde umblati?
Mormelvio, ma bucur pentru sansa ce ti-a iesit in cale! Si sa stii ca sunt alaturi de tine in ce priveste operatia mamei tale.Regret ca treci prin asemenea situatii, dar gindeste-te ca e pe miini bune si ca pe viitor nu va mai suferii cum a suferit pina acum.Si faptul ca tatal tau si fratele sunt linga ea ar trebui sa te bucure cit de cit, ca nu e singura. Iar tu, trebuie sa intelegi ca nu poti fi in doua locuri in acelasi timp.Cred ca vrei sa fi linga ea, dar si copilul tau are nevoie de tine.Multa sanatate mamei tale, si curaj Totul va fi bine.Acum cred ca deja ride cu doctorul pe seama pietrelor!

poze noi aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

dialnyko, ai niste fete dragute foc si nazdravane.


22 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Buna dimineata, sageti! Unde sinteti?De ce nu veniti la apel?V-a toropit deja caldura?
Monique, multumesc de aprecieri! Sunt intr-adevar niste nazdravane!Ce-ai vazut in poze este doar o mica parte din ce pot ele sa faca! Sa razi si sa plingi, in acelasi timp!Uneori e imposibil sa le fac fata!
Vreau si eu o informatie, daca stie cineva! Cum pot pune niste filmulete pe net?

poze noi aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Dragele mele sagetatoare, cu regret va spun ca azi m-am plictisit de moarte!Nici macar una nu a vrut sa intre si sa-mi tina si mie companie Asa ca plec spre casa si cu speranta ca luni voi gasi pe cineva care sa mai arunce cite un ochi si pe aici. Imi iau si si o tai spre casa, sa fac!Weekend placut si multe de la mine!

poze noi aici

www.dropshots.com/dialnyko" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

Fetelor, iata ca orice sfarsit reprezinta un nou inceput. Azi mi-am dat demisia si pot sa va spun ca simt o linistire si relaxare ca am scapat de banca...iei inca nu de tot, mai stau si toata saptamana viitore...si gata.....Am luat decizia asta dupa ce am primit tot azi raspunsul pozitiv de la oferta de care va spuneam zilele trecute. E aici in oras, un loc de munca la birou, nu mai fac naveta si am salariul mai mare cu 1 mil fata de banca. E bine nu??? Si mai am un avantaj, ma lasa sa merg si in concediu in luna septembrie, ca sa incep la ei proaspata si fresch....Si nu au nimic impotriva unei ventuale sarcini care ar putea aparea...
Deci toate lucrurile au mers spre bine, chiar f f bine daca ma gandesc.
Va pup pe toate si multumesc de incurajari.

poze
http://community.webshots.com/user/mormelvio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

buna seara sageti

dialnykope la noi pe aici nu prea ne toropim de caldura,ploua mai in fiecare zi dar e si soare in reprize.sper de luni sa ai cu cine sta de vorba pe aici
mormelvioiti tin pumnii pt.luni,sper sa obtii jobul
moniquefrumoase poze de nunta ai,mi a placut rochia ta,mai ales la bustai cumparat o de gata sau ai facut o la comanda?

restu pupici la toate


www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

carolada: deja postul este al meu. Mai stau o saptamana la banca, dupa care intru in concediu pt vreo 3 saptamani. Abia dupa concediu o sa incep la noul loc de munca.
Acum ne facem calcule unde sa mergem in concediu, ca nu prea stam bine cu banii dar nici in tara nu vrem sa ni-l petrecem....asa ca acum suntem in cautarea de solutii...
Va pupic.

poze
http://community.webshots.com/user/mormelvio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

felicitari mormelviopt.post.si cam unde planuiti sa mergeti in concediu?

restu unde sunteti?tot prin concediu?


www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput