noi sagetatoarele

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

mah da ce-i cu linistea asta pe aici??? Eu am avut ceva probleme la serviciu...destul de naspa...asa ca am avut o saptamana infernala care s-a lasat cu o demisie scrisa din partea mea, si binenteles neacceptata de al meu sef...Deocamdata nu am rupt hartia cu pricina, in speranta ca se va schimba ceva...oricum m-am hotarat sa caut si alte alternative de locuri de munca, adica sunt dispusa sa plec din banca daca imi apare ceva convenabil....M-am gandit chiar si sa ne mutam la Galati, orasul meu natal...dar o asemena schimbare ar fi foarte dificila, in conditiile in care aici avem locuri de munca, dar si rate de platit la apartament....
Voi ce ma sfatuiti sa fac???

poze
http://community.webshots.com/user/mormelvio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi66 spune:

Eu una(dar e numai si numai parerea mea!)zic sa te mai gandesti sau sa va mai ganditi, discutati, analizati.Dacä chiar vrei sa te muti ar fi f.bine daca ai avea servici asigurat pentru voi amandoi.
Apartamentul se poate vinde chiar si cu ipoteca pe el sau cu datorii.Exista mai multe posibilitati.Cantariti mai intai avantajele si dezavantajele.Si riscurile, bineinteles!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ann Marie spune:

quote:
Originally posted by gabi66

Ann Marie - bine ai venit

Cum sa nu te primim.Dar sa sti de la mine ca esti obraznic de ......tanara!Cand si cum ai ajuns in State?






, bine v-am gasit si mersi de primire!

Am ajuns in State acum vreo 4 ani, dupa ce m-am casatorit cu una bucata sot american

Roxy mamica de printesa Annie


http://community.webshots.com/user/niceroxy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi66 spune:

Roxy...piticuta ta e o dulce!Are un nasuc asa de simpatic?Cat timp are?

Fetelor!!!!!!!Nu mai ziceti chiar nimic?Chiar toata lumea e in concediu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davidutza74 spune:

Dragele mele bine v-am regasit!.
Eu am fost in concediu si am revenit pe 7 aug.si de aceea nu am mai fost prezenta dar acum promit ca voi avea o prezenta totala.
A fost un concediu super petrecut in trei(eu sotzul si copilul)in Turcia de unde ne-am luat si alte verighete ptr.ca pe celelalte nu mai am vrut sa le purtam deoarece avea o mare"pata",iar duminica viitoare vom merge la preot impreuma cu nasi ptr.a ne reinoi juramintele.Voi vad ca nu prea sunteti prezente asta si ptr.ca este o perioada de vacante.

Va pup si astept vesti de la toate SAGETATOARELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

davidutzabine ai revenit din vacanta.misto ideea cu reinnoitu juraminteloreu mai am vreo 2 luni pana la vacanta,abia astept.oricum pana atunci munca la greu.

va pupi


www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

bine v-am regasit.
eu am fost plecata saptamana trecuta la sarata monteoru. a fost ok.
ieri am fost la dr. si bebe e ok si tot baietel, nu s-a razgandit.
tot ieri a fost ziua sotului meu, ca e un leu paraleu, si i-am facut cadou printre altele inca o poza cu dovada ca bebe e baietel.

21 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

Salutare sageti. Iata ca nu am mai intrat de mult pe aici, din lipsa de timp liber....dar acum sunt in concediu medical pana joi, asa ca intru sa va mai zic noutatile. Eu nu m-am simtit tare bine zilele astea, asa ca am tot umblat pe la doctori si analize....nu stiu de la ce am senzatii de greata si stari de voma....si inca nu am descoperit cu toate analizele facute. No asta e...in alta ordine de idei m-am hotarat sa-mi schimb locul de munca, din cel putin doua motive: primul ar fi ca lucrez intr-un mediu f f tresant si obositor, si-mi e teama ca senzatiile de voma sa nu le am din cauza stresului. Al doilea motiv e ca nu mai vreau sa fac naveta, 80 km pe zi, mai ales ca ma gandesc ca vine iarna. Si uite asa, voi incepe sa-mi caut de lucru aici in oras ceva...problema e ca nu prea sunt locuri de munca libere....deci va dura si va fi cam greu pana sa gasesc ceva....
Cam atat deocamdata....voi tot prin concedii sunteti??

poze
http://community.webshots.com/user/mormelvio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Salutare, fetelor. Am venit si eu din concediu!Le urez bun venit celor noi aparute printre noi.N-am apucat inca sa citesc tot din urma, dar promit ca o voi face chiar dupa ce va scriu.
Davidutza, un nou inceput fericit.Va urez multa fericire!

poze cu motatele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

mormelvio, de la stres te poti imbolnavi. acum stai linistita si odihneste-te. nici un angajator nu merita sa te strofoci pt. el.
ai grija de tine.
daca crezi ca a venit timpul unor schimbari in plan profesional, atunci fa-le.
iti doresc mult succes sa-ti gasesti locul de munca pe care ti-l doresti.


22 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput