Istoria unei nasteri

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AbraMack spune:

OtiliaV, ce coincidentza... Eu si acum, la aproape trei luni notez cand mananca, caca, pisa ca desi nu am alte probleme... ma gandesc ca Lecitina-i scumpa aici si cum numai Jumatatea lucreaza... In legatura cu neuronii, nu am ce-i face ... Ala de-o ramas canta saracu, stitzi hitul, nu?, "I'm lonely, lonely, looonley!" Iar de "dilit" vreau sa "dilesc" primul text... Dar mi-a zis Papadie ca nu se poate daca a postat careva dupa tine... In plus nu stiu unde dracu sunt butoanele alea sapte la numar de care-mi vorbesti tu ca io n-am decat patru si niciunul de dilit... Nu-mi ramane decat sa vorbesc cu careva dara cu cine, ai? Astept, in continuare, sugestii... Scuze pentru "mneavoastra". Eu asa incep cu toata lumea pana mi se da acceptul pentru tutuire. La tine si la Papadie mi l-am luat aproape singura... Acceptul, vreau sa zic...intelegetzi voi... Te Tzuc, Va tzuc!

AbraMack

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

AbraMack, felicitari pt. Albastrea , m-am distrat copios...ai povestit cu asa farmec pataniile tale...

Sa va traiasca, sa fie sanatoasa, cuminte si papacioasa, asa cum este si superbebelusa mea .

P.S. Daca vrei sa stergi al doilea mesaj, trebuie sa fii logata, vii aici si te uiti deasupra mesajului, unde scrie "trimise", apoi data postarii si urmeaza o insiruire de semne, dintre care ultimul e un cos de gunoi. Daca pui mouse-ul pe el, iti arata "delete reply". Apesi pe cosul de gunoi si iti va aparea o fereastra in care ti se cere inca o data parola si apoi va fi sters measajul. Succes!

Edit: te uiti exact deasupra mesajului pe care vrei sa il stergi, primul intr-adevar nu poate fi sters, e deschizator de subiect .



Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Povestea unei mame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AbraMack spune:

Am inteles ca nu il pot sterge pe primul dar nici sa il inlocuiesc nu pot? Si apoi il sterg pe al doilea... Sau, mai bine, vorba Papadiei, le las pe amandoua... well, o data raul facut si reparat iese un... licentza poetica :)

AbraMack

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Tot eu . Primul mesaj al tau poate fi editat, il modifici cum vrei tu si il faci frumos (este valabil pt. orice mesaj).
Pt. asta mergi la mesajul respectiv, logata fiind, si deasupra langa trimise si data ai semnele despre care ti-am zis. Primul este "arata profilul", iar al doilea "editeaza mesaj". Apesi pe acesta si ai posibilitatea de a-l modifica, apoi dai "trimite modificarile".
Acest lucru il poate face doar autorul unui mesaj sau un moderator.

Spor la treaba!


Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Povestea unei mame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lya spune:

Abramack,esti bestiala!
Am ras de una singura !You are crazy, woman!You are crazy, woman!
Sa-ti traiasca fetita albastrica!Daca-ti varsai pastele pe vreo romanca era vai si amar de tineBine ca ai nascut in Elvetia!Faza cu aterizarea in cada a fost cea mai tare.
Mai e lipita albastrica de tat'su?
pe mami si pe fetita ei.SA-TI CREASCA MARE si sa va lumineze fiecare zi!

www.snugglepie.com/ezb/317964.png" target="_blank">31 sapt cu Eric &www.snugglepie.com/ezb/317544.png" target="_blank"> printesa Ruty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

esti o tipa superrr de simpatica ce sa mai
am ras de m-am zguduit, imi inchei ziua cu un zambet larg, ca sa nu zic ranjet
sa-ti traisca, sa va traiasca
o poza ceva? cu pitica, Albastrea?


Mada,un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca Teodora 22 sept 2004
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AbraMack spune:

Doamnelor, sa va raspund pe rand: Da, Katharina a mai trecut pe la noi, suntem in relatzii de amicitzie si e topita dupa Sasha... Ca si Papa de-altfel care intr-adevar e dat cu glue din cap pana-n picioare cand vine vorba de fie-sa si da, am si poze si inca o tona, ca orice mama constiincioasa. DAR: ca orice mama cu un singur neuron tembel, mi-e mai greu sa le postez ca nu stiu unde si nu stiu cum desi mi-a fost explicata procedura de N ori. Avetzi mila si ingaduintza. Va tzuc, doamnelor...

AbraMack

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

AbraMack super povestea nasterii!Am ras de una singura de mi-au dat lacrimile(bb mic din burtik cred ca se intreaba ce-o fi apucat-o pe ma-sa)!
Sa va traiasca minunea mica si sa fiti fericiti!

Pupici!


Ioana(20+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului
www.alesio.myou.ro/model/page.html" target="_blank">Fotomodelul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amabella spune:

Doamna AbraMack, trebuie sa recunosc ca aveti un real talent literar! Ar trebui sa va apucati de scris nuvele sau povesti. Asa cum zicea cineva, parca am citit un capitol dintr-o carte. Dar una bine scrisa. N-am mai citit o povestioara atat de draguta, care, desi descrie o experienta destul de uratzica (in ciuda rezultatului sau minunat), sa aiba un asemenea ton optimist si de veselie. Si eu am ras de m-am spart, dar parca nu era rasul meu cand am ajuns la fazele cu foarfeca atarnand si cu chestiile nedefinite si neidentificate care ieseau de acolo. Brrr!
Si acum imi iau singura permisiunea de a va vorbi la singular si de a iti spune ca te invidiez pentru modul in care ai privit aceasta experienta, care e evident ca nu a fost una usoara sau placuta. Asta da optimism! Care-i secretul? Esti absolut mortala!
Sa va traiasca minunea si sa fie sanatoasa, fericita si la fel de simpatica, optimista si haioasa ca mama ei.



luiza 29+ si mic si iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_Ioana spune:

Abramack, subscriu: esti absolut mortala!!!!!!!
Sa va traiasca bebelina si sa te mosteneasca, zuza ce esti!

Cristina +30 si Luca

Mergi la inceput