Impreuna, Timisoara (43)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns thessa spune:

Buna ziua,Timisoara,
Danitin - iti tinem pumnii,trebuie sa ai incredere in tine
Doris - ne bucuram ca Ines este bine,multa sanatate
Katik - numa-ncet ca vine si randul,profita de liniste atunci cand ai
Fetele care sunt plecate - distractie placuta si va asteptam sa ne povestiti cum a fost,
noi am fost ff ocupati cu botezul,musafiri,pregatiri,inca nu mi-am revenit ,dar suntem mai impacati iar bebe Paula a fost ca un inger de cuminte,la biserica s-a purtat ca un om mare,l-a ascultat pe popa,a ras cand a fost scaldata,si nu a plans dupa mama
o zi buna tuturor va dorim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Salutare, Timisoara!

Pai se poate....asa ceva...bey...v-am cautat pe toate paginile, am crezut ca ati disparut cu totul...lipseste omul motivat, ma gandeam cand revin nu voi mai tine pasul cat o sa am de recuperat, cand colo...noroc cu Katik, ca v-a adus la liman...

Heloo, am revenit. Inesuca mea e super bine, calvarul a trecut.
La fix, ca de maine incep lucrul si mami e plecata tai tai.
Mancam, am fost ieri la Mall, am ratat o prezentare de moda, ca eram inca slabite dar ne refacem noi, si de 1 iunie vom fi si noi vedete pe aceeasi scena...
A fost groaznic, am o oboseala de nedescris, cearcane de nu se poate, diseara sper ca o sa am timp sa ma refac cu ceva masti cosmetice.
In sfarsit voi dormi in patul meu drag...ca am luat numai picioare in gura si in cap de la Ines.
Voi ce ati facut?
Azi nu a fost o vreme super faina, dar cu toate astea lumea a iesit la iarba verde.

Katik, merci pentru toate gandurile bune, uite cat ne-au ajutat.
Kristinutza ta e bine?
BB2 ce face?

Amutza, ma bucur ca ne mai scrii, cand prinzi liber pc, sparge-l mama...scriind aici!
Ce face Talida?

Gabi, cum e acolo?
Cat mai e pana miercuri...Deja mi-e dor de tine!

Anda pe unde esti? Imi pare rau ca s-a ratat intalnirea, dar cu siguranta o reprogramam...merci mult de telefoane...

Mihi, cum a fost in minivacanta?
Te asteptam la povestit!

Corinadana, sa-ti traiasca micuta artista...reusit fotomodel de altfel...

Pako...la fel ca si Gabi si eu ma simt cu musca pe caciula, asa ca dau o cafa la intalnirea urmatoare!
Noi mergem si in parcul Botanic poti incerca...

Diana, e un dulce Andrei...ne bucuram ca scrii si la noi!
E un grasut si seamana mult cu tine...parerea mea!

Ana, tot intre hartoage ai ramas bagata? iesi soro, sa te auzim!

Danitin, iti multumesc pentru gandurile tale...
Am citit perlele spiridusului, e totala...
Vad ca v-ati simtit bine la casuta!
Ce fain ca aveti unde sa va refugiati!
Despre cv daca mai ai nevoie, sar si eu la interval numa sa caut pe unde le am...
Hai capul sus si curaj, vei reusi la interviu... si daca nu, macar sa fii impacata ca ai incercat, nu?
Tin pumnii stransi ...

Silvana, merci in mod deosebit pentru telefoane si pentru griji...
Ce mult ma bucur sa stiu ca Paul a trecut cu bine de operatie si s-a refacut rapid...
Ne auzim dimineata, asta daca incepi lucrul de maine!
Cat despre noul tau look, ce sa-ti mai spun, de abia asteptam sa vad si cand colo...doamne ce aratare!

Irina, ne bucuram ca nu ne-ai uitat...spor la curs, si mai scre-ne sa te simtim aproape!

Alexa, merci de telefoane...si deci copilul e la parinti, si voi singuri singurei....porumbeilor...

Amonar, normal ca te tinem minte...si daca putem, te ajutam...numai fii mai explicita ce anume ai nevoie?

Thessa, deci avem o mica crestina...
Zici ca Paula a fost cuminte la botez?
Sa ne pui poze sa o vedem...
Normal ca sunteti obositi dar si fericiti, zi ca nu...

Dragelor, daca am uitat pe cineva, cer scuze, dar la oboseala pe care o am...e de inteles...

Va pup pe toate in grup, si de acum sunt prezenta...








POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amutza spune:

Hey, salutare fetelor

Am uitat cu desavarsire de ziua Andei, iti doresc si eu un sincer LA MULTI ANI! sa ne traiesti mai ales fara reparatii Faina invitatia ta mai ales ca stai la casa... Apropo' ai facut vreun mic astazi? sau gratarel? sau ai mers la o defilare ca pe vremea lu' stim noi cine? hai ca ne mai auzim. Numai bine iti doresc.

Mama Dolores ce sa facem, vrem numai in picioare si in patut, si in scaunel si in carut si peste tot. Asa ca de acum ne cocosam ca sa mearga fata si ea pe jos. Mai vb noi.

Va pup in grup ca ma scoate sotul de 1 Mai muncitoresc in oras. Asa ca va doresc sa aveti un inceput de saptamana cat se poate de insorit. Va mai pove eu cand am mai mult timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Ceau fetele,

Intru scurt sa va salut.
Si ziceti ca va placut cum arat blonda? Hi, hi, hi
Fetele, voi fi matusica. Sora mea e gravida.
Va las ca am de lucru

Silvana si soricelu' Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Mey...si io p-aici dupa mini vacanta asta...si mi-e o leneeee....cat China de mare.
Asa ca,pe scurt,ma bucur pentru bolnaviorii care nu mai sunt bolnaviori,am vazut fetitele si baieteii frumosi si durdulii din poze si mi-am inveselit ziua...si va multumesc ca v-ati gandit la mine.Tin pumnii stransi la concurenti si urez bafta,plimbare placuta si cu folos celor care sunt prin tarile calde si in rest va pup pe absolut toate si va doresc tot binele din lume...Hai sa auzim numai de bine si mai vorbim!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ciao, fetele!
Ieri seara ne/am distrat neasteptat de bine la lucru. Dupa ce am terminat cu stirile am coborat, toata trupa, in curte, am facut gratare, misi, am baut bere si ne/am chefuit.
Azi am insa o zi cam pacatoasa. De dimineata am intarziat la lucru ca sa/mi fac pozele pentru c.v. Si daca tot chiuleam am depus la banca banii lunari in contul Spiridusului si am fost ]n piata. Am ajuns tarziu la serviciu si atata m/am codit cu c.v./ul si scrisoarea de intentie incat nu am reusit sa le termin pana la ora trei asa ca le depun maine. Nu stiu ce am nu am inspiratie...
Ana / pai dupa distractie trebuie si odihna, e normal sa/ti fie lene...
Silvana / felicitari, matusico..
Doris / da, pentru mine casuta e un adevarat refugiu. Asa cum ma linistesc acolo nu o pot face nicaieri. E liniste si e asa de bine ...Multumesc de incurajari... sper sa fie bine, asa ma bulverseaza situatia asta incerta.
Thessa / iti multumesc si tie de incurajari. Cand sotiorul meu a dat concurs pt. un post o.k. i/ati tinut pumnii si a fost o influenta buna, ca a reusit. Poate functioneaza si in cazul meu
Amonar / nu stiu pe nimeni, imi pare rau. Toti meseriasii cu care am avut de a face erau cam neseriosi.
Pako / pupici si tine/mi pumnii in continuare
Katik / pupici


Fetelor, pe langa trairile mele cu noul post mai am o problema si vreau sa va cer sfatul. Stitiv poate ca inainte de a pleca in CIC prezentam niste emisiuni de dedicatii muzicale. imi placea pentru ca erau cu mare audineta si aveam si eu statut de vedeta. Cat am fost insa in CIC mi-a gasit seful inlocuitori si cand m/am intors, pauza emisiuni. Acum s/a convins ca nu merg bine si vrea sa ma bage din nou la prezentare. Eu insa nu prea mai vreau, sunt de parere ca fetele care au intrat in locul meu au facut numai prostii si va fi greu sa recuperez, pe urma asta inseamna sa/mi busesc week end urile si, in plus am suferit foarte mult cand am fost inlocuita si nu mai vreau sa trec prin asa ceva....
Va las ca am zece fiinte pe cap si nu mai suport.

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Salut gagicutzele!

Ne-am intors ieri ...iar am fost la ai mei...musai tre
sa-i mut langa Timisoara...desi peisaje ca acolo...niciodata
no sa gasesc acia..


Va pup in gasca n-am timp sa va iau pe rand...

Danitin numa atata-tzi spun ca saptamana trecuta am fost si io
cu nasul julit...singura am reusit operatzia... cu usa de la camara mamei...eram tare sexi...

Ai mei tusesc un pic..era ff frig sambata la Hateg cand am ajuns...batea un vant rece de pe zapada de pe munte...si binentzeles ca nu i-am putut tzine in casa...

Arpi cand il cert de ce a facut kaki zice "nu eu,...Loli"

ma bucur ca Ines s-a facut bine...nu exista nici o modalitate sa scape de problema ei cu fierea?...ma ingrozesc cand stiu prin ce trece saracutza...

Mi tare dor de voi...fetele crochetele...

mihi

POZE



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Ceau fetele,

Mihi, bine ai revenit. Ma bucur ca copii s-au simtit bine, e fain la munte. Si eu abia astept sa merg in august la sora-mea in Serbia, la Nis. E super fain, munte, aer curat.
Dani, saru'mana de urari. Speram sa fie bine de data asta. Sora-mea a priedut o sarcina acum 2 ani la 7 luni.
Nu stiu ce sfat sa-ti, dar cred ca ar trebui sa faci asa cum crezi tu e mai bine pentru tine si familia ta. Asta conteaza cel mai mult. Te pup si-ti doresc multa bafta!
Doris, pe unde umbli, mama?
Paul pleaca in 1 si 2 iunie in excursie la Raul Alb, langa Resita.
V-am spus ca saptamana trecuta am "infiat" un catel de la adapost si am observat ca de 2 zile nu mananca nimic si e tare trist. Paul e tare suparat, aseara a plans cand a observat ca nu a mancat nimic si nu vrea sa se joace cu el. Dupa masa merg cu animalu' la "veretinar" sa vedem ce are.

Va pup pe toate
Silvana si soricelu' Paul
http://photos.yahoo.com/silvana_popovici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Dragelor cam liniste in zona....
Dana-danitin,iaca cum vad eu problema cu dedicatiile:pui pe o foaie "avantaje",tragi o linie verticala si pe urma "dezavantaje".Daca te apuci de dedicatii,asa cum ai scris si tu,se duc naibii zilele libere si in plus trebuie sa repari si sa dregi greselile facute de altii.Cam ciudat,caci asa e la noi:o data primita o porecla...greu mai scapi de ea,in sensul ca daca emisiunea a primit patalamaua de porcarie...greu o mai scoti la liman,cu multa munca si efort.Un avantaj ar fi reluarea statutului de vedeta,dar cu ce te incalzeste?Sti si tu ca persoanele publice nu prea mai au viata privata...Aici tu decizi.N-am inteles prea bine:cumva iti dau mai multi bani daca prezinti dedicatii muzicale?Si nu uita ca te pregatesti pentru un concurs,pe care daca il reusesti(si eu nici nu ma indoiesc ca nu vei reusi) iti va schimba in bine multe din aspectele vietii si carierei...Asa ca nu vad motivul pentru care te agiti pentru dedicatiile astea,mai ales ca i-ai spus sefului raspicat,ca nu te intereseaza.Esti cumva obligata?Asa ca,draga mea,iti doresc sa ai ganduri bune si zile faine pline de satisfactii...
Mihi...bine ai revenit in oras...Simpatic pustiul tau cu datul vinei pe fratele lui...Am vazut strategia asta si la Luana,cu datul vinei pe Alex sau pe taica-su,la orice prostiuta facuta.Sa iti fie sanatosi baietii si spor la treburi!

Dragelor,va pup pe absolut toate si va doresc numai bine!Mai vorbim!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Silvana,iar am postat amandoua...si ieri la fel...Pai succes in cariera de matusica si sarcina usoara surorii tale!Catelul tau cred ca a facut o indigestie ceva...Cum se simte Paul?No,te pup si sa ai o zi excelanta!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput