Clubul nurorilor (43)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

a inceput deja we????????????? bravo!!!!!!!!

nici eu nu mai stau mult pe aici, imi astept sotziorul si plecam la cumparaturi, la plimbare............orice.

bye

marina

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Io melodiile astea 2 le vreau deocamdata:) "Dance me to the end of love" si "We are the champions" de la Queen.
Marina, Sun, nu ma supar dc trimiteti amandoua, sa fiu sigura ca primesc:)

kitty_nic, distractie placuta si voua in wk, si hai mai des pe aici, chiar daca nu apuci sa citesti tot:) Tu scrie, ca te bagam noi in zeama


Nadia tu nu te-ai "spovedit" si ai o poveste tare interesanta


Fetelor, si ne mai auzim, nu stiu daca mai apuc sa intru in seara asta ca vreau sa petrec cu sotu meu iubit:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

Fla, eu de fapt am multe povesti interesante, si nu m-am spovedit inca, ca nu stiu cu (,) care din ele sa incep... Eu mi-am cautat perechea indelung... 3 inainte de sotul meu... Dumnezeu nu a fost de acord cu nici unul dintre ei... Care poveste vrei? C, J, N???


Winners don't quit; quitters don't win.

Don't give me an attitude; I already have one!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

Hai ca ma spovedesc si eu, dar va rog s anu ma judecati prea tare; din pacate, nu toate avem norocul sa ne gasim sufletul pereche din prima, sau poate ca eu am comis multe greseli, sau poate, asa e natura barbatilor...
Aveam 18 ani jumate cand l-am cunoscut pe C; tatal meu nu a fost niciodata de acord cu el, dar ptr. mine nu a contat; eu pe el il vroiam, desi stiam ca e insurat in Portugalia (el e roman), avea un baiat pe care nu-l vazuse niciodata; mi-a spus ca singurul motiv ptr. care s-a insurat cu ea au fost actele;eram deja impreuna de 5 ani, cand eu am plecat in Japonia la lucru, in Oct.2000; de anul nou cand am sunat, el era cu alta, la frate-su; asta mi-a zis-o fosta mea cumnata; am rupt relatia cu el, am cunoscut in Japonia pe J, la putin timp. In feb. 2001 am lasat munca in club, desi faceam o caruta de bani; am lasat tot ptr. J, am stat ilegal 6 luni, dupa care m-au prins si m-au trimis in Ro. Am vb. cu J sa gaseasca pe cineva sa imi faca invitatie sa ma intorc in Japonia; m-am intors in Ro in 5 oct. 2001; i-am dat un an, an in care vb. in fiecare zi, mi-a trimis cadouri, bani, scrisori de dragoste, mi-a scris poezii... tot tacamul. Intre timp eu m-am casatorit cu N, un bun prieten de-al meu, sa-mi schimb numele de familie, sa ma pot intoarce la J. Pe 1 oct. 2002 bunicul meu a murit, l-am inmormantat pe 3 oct. si pe 5 oct (la exact un an de la intoarcerea din Japonia, ca asa mi-am promis mie insami, daca J nu face nimic intr-un an, atunci fac eu ce pot sa-mi imbunatatesc viata) am plecat la Brasov si mi-am facut actele de Canada, cu gandul ca vin, imi fac acte si-l aduc si pe J aici. In nov. am venit in Canada, in februarie am primit scrisoare de la J, care imi spunea ca inca ma iubeste, dar e indragostit de o romanca, din Brasov.... Va dati seama ca parca picase cerul pe mine; eu aveam atata incredere in el si in iubirea noastra... In mai 2003 l-am cunoscut pe sotul meu, in 2 saptamani facem 3 ani de cand suntem impreuna...
Detalii nu am dat ca-s multe... dar asta e in mare, povestea viatii mele!


Winners don't quit; quitters don't win.

Don't give me an attitude; I already have one!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Ma fetelor Flavia si Boieru, hai sa fac eu pe soacra, se poate sa nu mancati. Va trimit eu virtual un meniu cu 3 feluri. Daca nu papati, va Sper ca nu mi-o luati in nume de rau, dar ma gandesc la sanatatea voastra.
Marinar, distractie placuta la botez. Sanatate la nepotica si sa creasca mare, frumoasa si cuminte.
Corina, bine ca nu ai patit nimic.
Sun, distractie placuta la cina romantica.
Weekend placut fetelor, sa aveti parte de vreme buna, daca plecati in weekend undeva.
La toate cite un


Himmelsduft

photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Nadia,nu are nimeni de ce sa te judece!
Fiecare are soarta lui.
Corina,crezi ca o poti intreba pe doamna care face masaj daca mai are loc si pt mine?
Pb e ca nu prea am timp sa merg la salon si nici nu cunosc vreo maseuza priceputa care sa vina acasa.
Daca vrei vb pe PM sau mai bine iti dau ID meu si vb pe mess.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

Dana,


Winners don't quit; quitters don't win.

Don't give me an attitude; I already have one!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Dana-eu nu am mai avut timp sa fac masaj, dar o sa vorbesc cu ea si o sa-i spun si de tine.Vorbim maine pe mess

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Noapte buna!Maineiar am o zi plina...nici nu stiu cand o sa mai am timp sa invat...

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Buna dimineataaaaaaaaaaaaa

Sunule sa inteleg ca a fost super cina romantica, s-a prelungit, daca nu ai intrat tu pana la ora asta....

Him multam de urari, sigur o sa ne distram.

Fla eu nu am melodia de la Queen, dar o sa-ti trimit ce am.

Nadia, prin ce ai mai trecut si tu.......... bine ca ti-ai gasit echilibrul.

va pup pe toate si vorbim maine seara, cand ma intorc de la Buftea. Si luni o sa fiu pe baricade pt ca soatza mea lucreaza.

we placut

marina

pozici

Mergi la inceput