Bebelusi de noiembrie-decembrie 2005 (50)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

pisi, era un subiect de vreo 8 pagini la Calatoriile sufletului despre Albena de unde am tras eu concluzia ca-i OK. Hotel, daca vrei mobila noua, renovat complet (nu de pe vremea lui T Jivkov) trebuie sa iei cel putin 3*. La 2* e mobila veche. Ca si la noi in Ro de fapt. Eu am mai vrut sa fie pe malul marii si cu demipensiune. Am selectat de pe site-ul lor ce mi se potrivea si ordinea preferintelor mele era: Laguna Beach, Boriana, Nona. Doar la Nona mai aveau locuri in perioada pe care am vrut-o eu - asa ca am zis: OK.

Lavinia cu bb Natalia (28.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi-si-boscu spune:

Mersi mult,Lavi, ma mut la Calatoriile sufletului...Cred ca am citit vertical, am avut senzatia ca tu ai mai fost pe acolo...

Silvia, draga, dar i-ai zis-o nemernicei deghizate de nu s-a vazut !
Eu nu prea am "cotizat" in maternitate, dar nici dragutze nu prea au fost.. Mi-aduc aminte doar faza cu : nu pot eu sa te invat sa alaptezi, asta e treaba ta ! In rest, le-am evitat si ignorat total...

Pisi mamica lui Boscu' mic de 5 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela27oana spune:

SEARA BUNA FETELOR,

INTRU SA VA SALUT,CA ACUM CU PREGATIRILE PT BOTEZ NU PREA MAI AM TIMP,MAI ESTE DOAR 1 ZI SI EU NU PREA AM AFCUT MARE LUCRU,DRA LASA CA LE FACEM NOI PE TOATE

Azi am fost cu nasul sa-i cumparam Dariutei hainutele de botez( a fost dorinta lor sa merg eu cu el si sa iau ce imi place mie)asa ca azi am fost la cumparaturi ,si cel mai mult imi place costumatia pt restaurant a dariei,adica hip-hop,ca de.....dorinta nasului sa -si imbrace finuta la fel ac el(se imbraca numai hip=hop si are ani 52)

Mada -multumesc de raspuns,cred ca voi face ture intre restaurant si casa,noroc ca este aproape

FETELORRRRRRRRRR REIAU INTREBAREA-CE A-TI FACUT CU BB-II LA PETRECERE???????????????????????????????????



LAVI-DISTRACTIE PLACUTA

CATA--OFFFFFFFFFFFFFFFFF 2-2
,SPER SA NE CALIFICAM TOTUSI SI SA NU MAI DE-A 2 GOLURI!!!!!!HAI BAIETIIIIIIIIIIIII

Ela si Oana-Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Ela si eu va doresc botez reusit! Eu am un trac...
La noi restaurantul e la < 5 min de casa. Dar la noi va fi o masa de pranz prelungita 13-18, vreo 20 de persoane, nu dans, etc. Pe la 14-15 o sa o aduc casa sa-i dau supica + lap-lap si apoi o duc inapoi. Probabil. Nu stiu inca.

Nati s-a constipat de la mar+ cereale, ieri n-a facut deloc dar a papat numai lap-lap pt ca a fost zi de vaccin si azi si-a dat drumul... si avem fundulet rosu. Cu ce l-ati mai tratat in afara de Bepanthene si creme pe baza de oxid de zinc?

Lavinia cu bb Natalia (28.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Raportam una pereche cercelusi la fata scumpa si frumoasa!

Doamne, ce a mai plins! Pentru ca o enerva cumplit tinutul in brate, cu capsorul fix! Nu de altceva, ca dupa aia nici pis nu a mai zis... Si mami cu lacrimile pe linga ea...........

Da, da' cine-i acum mumoasa si grasoasa si cu cercelusi? Nu rimeaza, dar tare-i stau bine!




Simina & Andrei (Deiutzu) & Raluca

Virsta Deiu


Home, wherever you are...

Excursie la Lake Arrowhead
Laguna Beach
Beach Cities
Noi 3, cu Raluca in burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Ela, la noi a inceput petrecerea la restaurant la ora 17:00. Eu am avut-o pe Dariuca mea la restaurant pana pe la ora 20:00, cand am dus-o acasa cu mama mea (petrecerea a tinut pana pe la 24:00). Cat a stat la restaurant a dormit in mare parte si a fost relativ cumintzica... si ar fi fost si mai si daca ma lasa soacra-mea sa-i dau din toale de pe ea , dar ea nu ... "sa nu cumva sa o traga vreun curent!!!"

Pup mamici si bebici!
FORZA STEAUA


Camy & Daria

Varsta Dariucai
Poze Camelia si Alexandra Daria (02.01.2006)
Poze Paste
"A day without laughter is a day wasted!" ~ Charlie Chaplin ~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Hai ca trebe sa postez, ca fac infarct auzind meciul, ca nu ma uit la el, dar imi urla TV-ul in urechi!

Felicitari mamicilor cu bebelaci posesori de dintuci! La noi e umflatarau gingia, dar inca nimik concret.

De stat in fundic, nici noi nu, fara sprijin, dar pusa la plan de 45 de grade, se ridica singura si sta - in scaunul de masa, de exemplu.

Azi i-am dat prima data supa de carne si carnitza de pui. STIU ca se indica supa de carne mai incolo, dar asa mi-a zis doctorul si asa fac. E drept ca el mi-a zis de la inceput sa-i pun si carnea la fiert, sa i-o dau peste 3 zile de la introducerea supei. Ioam facut ca mine. Supa fara carne timp de 2 sapt deja, s-a obisnuit, e ok, amu bagam si carnitza. Pana acuma e de bine. Atata dar ca am maruntit-o cu cutitul, cam mare. Maine o bag la blender!

Mai revin, daca nu mor de suparare ca pierde Steauna, sau daca nu de fericire ca a castigat!




Poze cu mami si Sarah
Varsta Sarah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!




DE CE SUNT ROMANII NATIE DE FRAIERI?????????? CA SI-O IAU IN CAP TOT TIMPUL!!!!! TIPIC PENTRU FOTBALUL RAMANESC CE S-A INTAMPLAT IN SEARA ASTA!

Poze cu mami si Sarah
Varsta Sarah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela27oana spune:

CE DEZAMAGIREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Ela si Oana-Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

NU SE POATE !!! Ce au facut baietii astia ? Au clacat in ultimile minute ... ASTA E!

Camy & Daria

Varsta Dariucai
Poze Camelia si Alexandra Daria (02.01.2006)
Poze Paste
"A day without laughter is a day wasted!" ~ Charlie Chaplin ~

Mergi la inceput