Zalauance!!!!!!!!!!!!! la apel......10

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudiasabou spune:

Buna,dupa ce se trezeste Rebeca mancam si sper sa vina colegul sa mergem pe platou.
Bianca daca ajungem pe platou azi te sun sa ne intalnim.
Va pup.

Claudia si Rebeca (29 iunie)

poze Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

salutare!!!!!!!!!!

claudia am vb si cu ioana la telefon .vine si ea cu luca pe platou.asa ca va asteptam.elutza ce zici? ne onorati si voi cu prezenta?

astept sa se trezeasca matei si sa-i dau papica .apoi fugim pe platou.

va tzuc si va asteptam


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlueEyes spune:

Of of....fete cucuiete... ce bine vi voua... toata ziua buna ziua pe platou... Oare cand mi-a fi shi mie asha bine?

Nunta noastra
Marturii

Iubim sa fim indragostitzi...acesta este adevarul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Eu nu m-am simtit prea bine azi...cred ca nu m-am rdfacut foarte bine in urma varicelei, poate trebuia sa stau acasa...

claudia, inteleg ca rebeca si tu sunteti nascute in aceeasi zi? cred ca e super!
Din pacate noi nu-l mai sarbatorim pe tata de 3 ani incoace, cand soarta a vrut ca el sa nu se mai afle printre noi.

ce bine de voi ca va intalniti! sunt invidioasa!

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii
Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

va salut si eu!
abia acum ajung azi la klc, si cred ca o sa stau mult..e soacra-mea la mine si trebuie sa-mi gasesc o ocupatie importanta sa treaca mai repede, ca asa o iubesc de-mi vine sa
Am fost pe Platou , la Luca asa i-a placut ca a dormit de numa'


IOANA si Luca-Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

salutare!salutare!

mihaela imi pare rau ca nu te simti bine.esti tu tanara( si nelinistita)da bag sama ca te-a epuizat boala.

si noi am fost pe platou.si am alergat dupa mingi , biciclete, role, etc.


elvira si adriana voi dc nu ati venit pe platou? e mai bine la troitza? sau va deranjeaza aglomeratia de pe platou?


fug la meci si mai vin...........


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Bianca eu ,sincera sa fiu , nu am vrut sa ies azi cu fetele afara , dar am vorbit cu Elvira pe mes. si m-a intrebat unde iesim de obicei . La mine a fost tanti la curatzenie si i-am spus ca nu merg pe platou azi si poate o sa cobor 15-30 minute la troita . Si uite asa se facu ca ne intalniram la troita . Dar ... adevarul este ca pe noi ne cam deranjeaza aglomeratia de pe platou ... ca doar ai vazut cum e Paula de " maratoana " , ca sa zic asa . Daca ar sta la nisip , cuminte , parca m-as incumeta sa vin , dar decat sa fug dupa ea si sa o feresc de toate rolele si bicicletele ... mai bine urcam si coboram scarile din parc ...
Dar nu este exclus sa venim si noi pe platou in alte zile . De ex. , pe maine ne-am propus cu Elvira ( daca nu se razgandeste ) sa mergem in parc la nisip , poate o fi mai putina lume ...
Nu va faceti probleme , mai aveti putzintica rabdare si veti avea o mare surpriza legata de un loc de joaca pentru copii , cchiar aici in Zalau ... nu fiti curioase ca eu mai multe nu va spun ...

Acum va urez noapte buna si vise placute !!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiasabou spune:

Buna seara ,noi nu am reusit sa venim pe platou,colegul meu a ajuns abia pe la 9:30 acasa,iar singura cu Rebeca nu indraznesc sa merg ca nu vrea sa mearga pe jos si in brate e prea lung drumul.Imi pare tare rau ca nu am reusit nici azi sa ne intalnim.
Bianca mersi de telefon.
Mihaela Dumnezeu sa-l ierte pe tatal tau.
Adriana sper sa se deschida mai repede un loc de joaca pentru copii ca tare ne lipseste.
Si noi preferam momentan parcul ca e mai putin aglomerat si avem ,pe langa nisip , leagan si topogan.
Sa aveti noapte buna.

Merg sa ma uit la meci.

Claudia si Rebeca (29 iunie)

poze Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

salutare!salutare!

nu mai poci.mama am emotii.nu pot sa ma uit la meci.ma tot fatai ca o closca si parca nu se mai termina.io sper sa se califice, desi englezi vin tare din urma.


adriana bag sama ca ati copt voi ceva la troita.nu zic nimik.is eu blonda da.......................................


claudia nici o problema ca nu au intrat zilele-n sac.lasa ca sun mai repede si va iau cu masina de pe traseu.eu am mers singura cu matei ( bine dar cu masina) si pe platou ne-am intalnit cu colegu.ne organizam noi .sper sa fie timp frumos si maine.


elutza si tu esti la meci?


va tzuc si mai vin............


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elutaf spune:

neata

aseara n-am mai intrat ca m-am uitat la meci si apoi am fost prea nervoasa sa mai intru ... ce sa-i faci prostia se plateste (ma refer la steaua) ...

gata cu fotbalul ... va pe toate si vin mai tarziu sa va mai pove cate ceva, acum avem program organizatoric

Mihaiela si www.babiesonline.com/babies/m/mihaita" target="_blank">Mihaita

Mergi la inceput