Szeged - 7

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Pis si Diciulina, va multumesc mult de urari si va doresc si voua ceea ce-mi doresc mie sa se implineasca!
Si Pis, mai scriu si la FIV, si din cand in cand mai zic o vorba si la "Endometre.."!
Zori, bineinteles ca esti binevenita! doar ai intrat in clubul Szegedistelor!
fetelor, pot sa am o dorinta? ne putem intalni undeva in Iulius Mall? al meu sot a zis ca vrea sa vada ce-i pe-acolo cat timp stam noi la povesti...
Poate mai dati si voi , restul fetelor, un semn de viata!

Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

adicu, te prind aici si iti urez si eu multa bafta si in curand sa auzim de , tin pumnii si ma gandesc la tine

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

2+1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Tumpilina, merci din suflet! sper sa aud si de la tine cele mai bune vesti in curand!

Fetelor, am puze vreo 3 poze noi, la "Poze noi" in album; o sa ma vedeti inchisa la par,cum sunt acuma; fetele din Timisoara, asa o sa ma recunoasteti...

Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna dimineata.
Mi-am luat inima in dinti si nu m-am mai dus azi la clinica,
mi-am facut singura injectiile. Mi-a tremurat un pic mana la decapeptyl, dar la gonal F e super usor! numai ca trebuie sa ai grija sa fixezi doza care trebuie!
Acum am o singura problemuta : cred ca am strans prea tare pliul de grasime sau am frecat dupa prea tare cu vata cu spirt, cert e ca sunt usor rosie acolo unde am injectat decapeptylul; e o pata rosie ca la o iritatie sau ca atunci cand freci locul ala mai tare...o fi vreo problema ?

Fetelooor, poate-mi raspunde si mie cineva, ca vad c-ati intrat in week-end de ieri dimineata!

Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Servus,
Andicu, drum bun si toate bune!
Stai linistita, nu este nici o problema cu iritatia/ inrosirea. S-ar putea sa fie o simpla reactie a pielii, nu este nici de la strans nici de la frecat...cred ca nu "ai bagat"acul sufucient si pana se risipeste serul...
BAFTA MULTA!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Multumesc,Ileana. M-am mai linistit, vad ca se duce roseata.
Sa stii ca nu te-am uitat! o sa-ti dau un PM marti seara, dupa consultatie.

Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Andicu nu te speria si mie mi se inrosea intotdeauna de la dipherelin si ma si durea putin (si introduceam tot acul, ca aveam unde, doar ca era acul mic). Eu il faceam in burta. Totul va fi bine ai sa vezi. Iti tin pumnii sa stii!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Crinuta, pai si eu tot in burta le-am facut. Am vazut ca e mult mai usor si nici nu doare! fetelor, ati avut dreptate! nu ma vedeam eu facandu-mi singura injectiile vreodata ! acum sunt mare smechera !

Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Andicu deci in burta le faci pana la urma. Nu stiu de ce retinusem ca in brat. Te pup si iti doresc succes!
Va pup pe toate fetele, nu stiu cat voi mai intra pe aici zilele acestea

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

ZoRi si eu am facut IUI si 1 FIV la alta clinica (in tara), dar acum am ales Szeged pentru urmatorul FIV.

poze

Mergi la inceput