Szeged - 7

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ZoRi spune:

Andicu nu mai freca locul după ce ți-ai dat injecția ține doar puțin apăsat. Drum bun!
și sper să ne vedem luni la Mall. Să stabiliți o oră și un loc în Mall.
Crinuța când vei face FIV la Szeged? Sau ai început deja tratamentul?

ZoRi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Ceau gagici!!!
In primul rand vreau sa urez bun venit noilor gagici szegediste si sedere cat mai scurta!!!

andicu si lucia, vad ca intre timp v-au raspuns fetele la toate intrebarile, asa ca eu...pas.

andicu, te opresti si la Deva putinel in drumul tau sa ne intalnim? Bineinteles, numai daca nu o sa fii foarte obosita de la un drum asa de lung... Si mama, ce curaj ai avut sa-ti faci singurica injectiile...eu nu ma pot lauda cu asa ceva, ca nici macar nu am putut sa ma uit la ele cum arata...

Si era sa uit: Leliuta este in spital la Timisoara pana marti- isi face cerclaj- si daca vreti sa treceti si pe la ea sa impartasiti pareri am sa o sun sa vad unde exact este; cred ca i-ar face placere sa va cunoasca - si mie la fel

La toate gagicile zsegediste

Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Andicu , drum bun si sa ne auzim numai cu vesti bune. In rest noi facem planul la pumni stransi.
cristinici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:




Bafta, Andicu!!! Sa ai cu tine mult curaj, multa speranta si increderea ca va fi bine. Toate fetele iti tinem pumnii si nu cu atat sustinere..cum ar putea sa nu fie bine.
Te pup si drum bun!




Iepumic

All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auburn spune:

lucia, ZoRi, ileana bine ati venit printre noi si va doresc sa treceti cat mai repede la

andicu drum bun.

fetelor, ne vedem maine in Mall! eu pot ajunge doar la ora 19. a fost stabilit un loc de intalnire? daca nu, propun intrarea principala ca sa fie usor de gasit. si pe urma sa cautam un loc linistit, fara prea multa forfota si galagie pentru a putea sta linistite de vorba.

delphi, nu ma simt cu nimic altfel decat de obicei...am rezistat eroic sa nu fac un test de sarcina deja. era foarte tentant dar stiu ca daca-l faceam si iesea negativ tot nu as fi crezut, mi-as fi spus ca e din cauza ca e prea devreme...inca sper ca suntem cel putin doi

mi_ka nu am inteles de ce e leliutza in spital. e bine?

pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZoRi spune:

Ciao fetele!
Deci ne întâlnim mâine în față la Mall, la intrarea principală la ora 19. Eu voi fi acolo. Nu știu cum o să vă recunosc, dar sper să mă descurc. Cred că o voi recunoaște pe Andicu, că am studiat pozele.

ZoRi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

auburn, sa dea D-zeu ca de data asta sa iasa cu ochisori!!! Tinem pumnii stransi.

Leliuta e bine, numai ca dr. Craina a considerat ca trebuie sa-i faca cerclaj, ca nu cumva sa i se deschida colul mai tarziu; e doar o masura preventiva.



Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Andicu, am intrat si eu la voi doar sa iti urez drum bun si bafta multa!
Ta admir si eu ca iti faci singura injectiile, mie stiti cine mi-a facut? (pt stimulare IA) Sotul meu...I-a tremurat putin mana la inceput, apoi chiar ii placea!

Poze1Poze2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

andicu iti urez si io drum bune si multa bafta!!!! pumnii mei vor sta stransii!!! stransii!!!!




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

Buna fetelor, sunt noua pe la voi si tatonez terenul. Pot spune ca sunt hotarata pentru FIV dar nu stiu daca la Bucuresti -dr.Marinescu sau la Szeged. Vad ca Andicu a avut curaj sa strabata tara pentru a ajunge acolo. Nu-ti sptiu povestea desi am mai citit pe la FIV, ai mai incercat si la noi in tara cumva? Stiu ca acum esti pe drum, bafta, dar am citit ca-ti iei calculatorul cu tine si sper ca poate mai intri pe aici. Eu sunt din Tulcea, deci aproape de tine si din cauza distantei am exclus din start varianta Szeged. Tu cum te descurci, faceti un singur drum, ramaneti acolo pe toata durata procedurii, sau cum? Eu parca n-as putea, ar trebui sa stai cel putin 2 saptamani? Scuza-ma incerc sa fac scenarii punandu-ma in locul tau ca sa vad daca eu as putea sa fac acelasi lucru.
Oricum multa bafta si sa va intoarceti mai multi.

Mergi la inceput