Szeged - 7

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Crinuta, de decapeptyl nu mi-a zis dr. Cat despre prospecte, sunt toate in ungureste, asa ca... ; oricum vineri si sambata o sa fac primele injectii la cabinetul dr mele, asa ca o sa vad atunci cum se fac.
Mi-Ka, sper sa avem timp odata sa ne oprim in Deva!... de cate ori am venit in zona eram contra-cronometru sa ajungem pana nu se face prea tarziu in Timisoara sau Arad si nu prea ne-am permis sa ne oprim pe drum prea mult, dar s-o gasi ocazia!

Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auburn spune:

ramane sa ne intalnim in 8 in timisoara? eu sunt nerabdatoare

pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auburn spune:

mi_ka pentru tine special fiindca esti alaturi de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Din pct meu de vedere, Auburn,Mirabela si Pussi, eu sunt pregatita si nerabdatoare sa ne vedem pe 08 mai!!!

Sa va anunt ca iar m-am vopsit! acum sunt saten inchis cu reflexe roscate ; ca suvitele mele vechi si blonde se facusera "porcotalii" din rosu si aratam ca naiba! acum revin in randul lumii, desi, n-am mai fost asa inchisa din vremea studentiei! da-mi sta bine! zicem eu si al meu sot , sa vedem ce zic restul, maine!
Sa stiti ca va pun pozele cu "moi" cat pot de repede, ca sa ma recunoasteti!



Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Ceau fetelor,
AM revenit si eu din minivacanta!!! E Ok pe 08.05, ramane sa stabilim locatia, astept propuneri!!!

Andicu, o schimbare ne strica niciodata!!!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Pai m-am luat dupa tine, ca tu aveai ganduri de tot felul!
Voi ziceti locatia , ora si cum ajung acolo, ca eu nu pot sa particip decat cu prezenta, altceva nu stiu!

Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia munteanu spune:

Dragi aspirante si gravidute "fabricate" la Szeged. Revin pe forum, eu am mai scris, si urmaresc forumul d evreo 3 sau 4 ani, nici nu mai stiu. M-am intors si eu simbata trecuta de la Szeged, caci am hotarit sa fac acolo FIV-ul, la dr. Zadori, si nu la Bucuresti. Dupa esecuri repetate si dureroase la Cluj si Timisoara si dupa 6 ani de asteptare, fara un diagnostic clar, pot sa spun ca m-am intors linistita, atita cit se poate pt o femeie de 34 de ani si fara nici o sarcina, vreodata, la activ. Nu stiu daca "linistea" asta ma va a ajuta mai incolo, eu sper sa fie asa si va sfatuiesc si pe voi sa aveti incredere, pe cele care va doriti copii, pt ca nu stiu daca altundeva in Romania am fi gasit atita profesionalism, dicretie si bun-simt. Eu vorbesc d edoctor, cel putin, sper sa fie asa pina la urma.Vreau doar sa va intreb, pe cele care ati fost deja a colo si a trebuit s aduceti un al doilea set de analize, cred ca pt anestezist, care ar fi acesta. Eu am primit o lista in care multi termeni sunt in lb maghiara si nu prea m-am descurcat cu traducerea. In afara de protrombina, trombocite, Na, K si EKG, nu am inteles nimic. Si mai am intrebare: cum ati trecut peste cele 2 saptamini de asteptare, la ce v-ati gindit? Pur si simplu, mi-e teama sa ma gindesc la ce urmeaza. Va pup pe toate si va urez succes si incredere. Sa-mi scrieti pe forum, daca aveti intrebari, din pacate, nu m-am gindit sa-l intreb pe doctor cit sta in State, lucia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna dimineata! Fetelor, pe pagina 3???!!

Mai dati si voi un semn!!!
Am si eu o intrebare, din nou: voua la cate zile v-a venit
CM dupa ce ati oprit AC? mai tineti minte? eu le-am terminat pe 30, azi e 03 mai si am usoare semne de dureri de burtica, dar nimic concludent...aaa, si am inceput sa iau Elevit mai repede; m-am gandit ca nu e nici-o problema, doar sunt vitamine si minerale, nu?! numai ca tare greu aluneca pe gat!



Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphi_07 spune:

buna,fetelor

isabellas acum am vazut...imi pare tare rau...ai grija de tine si nu-ti pierde speranta

crinuta am inceput...sunt pe la mijlocul anticonceptionalelor, cred (astazi o sa iau a 11-a pastiluta)...timpu' asta trece tare repede...important este sa ne aduca, mie si tuturor fetelor care isi doresc,un bebe (sau doi )

andicu Doamne cat de aproape esti!...abia astept si eu...sa dea D-zeu sa fie totul bine si sa ne dai vestea cea frumoasa...nu i-ai scris dr in legatura cu ciclul?...
iti tin pumnii stransi tare,tare

auburn ... pe tine de 2 ori(cate unu' de caciula)...sau sunteti mai multi de 2?...ce conteaza...sanatosi sa fiti...tu cum te simti?...iti tin pumnii sa fie cum iti doresti

lucia ai venit la tanc...ca noi toate o sa trecem la gravidute repede,repede...va trebui sa vii cu noi...ca nu te lasam aici singurica
cat despre analizele necesare anesteziei nu stiu ce sa-ti zic acum...o sa ma uit si eu pe foaia aia,ca m-ai facut curioasa...credeam ca-s trecute in clar...tie ce tratament ti-a dat?...cand incepi?...cand te mai duci la szeged?...ai mai facut fiv?...hmmm...mai am vreo 100 de intrebari...da' ma opresc ca sa nu te ingrozesti

mika

pussi

va pup pe toate si vreau sa aud doar vesti minunate...m-ar ajuta tare la moral

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

am intrat sa pup fetele care au trecut pe frontul unguresc... si Andicule mai intra la raport si la FIV!

Mergi la inceput