De ce vor toti puncte?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

dar bila aia neagra nu este la smile list? adica asta? sau e alta? sau nu mai pricep eu nimic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Tii, n-am stiut ca bila neagra e de la biliard. Chiar ma intrebam de e au scris 8 pe ea si nu 4 , 3 ... etc. De fapt nici acum nu stiu.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Cu puncte unii cred ca-s importanti. Aparenta e de baza, ca-n multe alte locuri virtuale sau reale.


Si asta-i un subect de puncte... ca sa fiu reaaaaa. Zuu nu puteai sa scrii si sa intrebi la Tehnice ce se poate face cu punctele... N-o lua rau, da daca tot intrebi.

Sobecte neserioase is o groaza si-s dragute. Da alea de se dau serioase si nu-s... brrr





Lately, I'm always late, completely disorganized, and usually a mess!
A penny for my thoughts. A dime for my ideas.

Here's penny for your thoughts too, a nickel for your kiss, a dime if you tell me that you truly love me.


Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

quote:
Originally posted by AB

Cu puncte unii cred ca-s importanti. Aparenta e de baza, ca-n multe alte locuri virtuale sau reale.


Si asta-i un subect de puncte... ca sa fiu reaaaaa. Zuu nu puteai sa scrii si sa intrebi la Tehnice ce se poate face cu punctele... N-o lua rau, da daca tot intrebi.

Sobecte neserioase is o groaza si-s dragute. Da alea de se dau serioase si nu-s... brrr





Lately, I'm always late, completely disorganized, and usually a mess!
A penny for my thoughts. A dime for my ideas.

Here's penny for your thoughts too, a nickel for your kiss, a dime if you tell me that you truly love me.


Andreea


subscriu



vidiazni, ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns razhore spune:

Nu stiu altii cum sunt dar eu cand ma gandesc la efectul de glow imi dau seama ca ar trebui ieftinit, ca pe mozilla nu functioneaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moosy spune:

Ma dau si eu cu parerea (cu riscul dea lua o bila neagra ca imi umbla gura). N-am stiut care e "faza cu punctele", dar acum inteleg de ce unii (nu dau nume) raspund cu mesaje de genul "...si eu sunt de aceeasi parere cu tine...." . Aceleasi persoane am vazut facand asta de nenumarate ori, si pana acuma n-am stiut de ce ...pt puncte ...aha!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Unde sunt discutiile despre puncte?
Hai ca sunteti culmea. Acum va uitati la toti cei care au de la nu stiu cate mesaje in sus si va inchipuiti ca scriu ca sa se afle in treaba doar pentru a-si mai schimba culoarea sau numarul stelutelor? hahaha, e chiar amuzant.

If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzathree spune:

quote:
Originally posted by CristinaT

Tii, n-am stiut ca bila neagra e de la biliard. Chiar ma intrebam de e au scris 8 pe ea si nu 4 , 3 ... etc. De fapt nici acum nu stiu.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006








bila neagra de la biliard este notata cu 8 ... stii ca acolo bilele sunt de diferite culori si sunt numerotate de la 1 la...nu stiu cat...


si iac-asa am mai facut ub punct




anca @ alex.bb


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60236" target="_blank">Asa s-a nascut o mare iubire ...
www.snugglepie.com/cb/52888" target="_blank">Varsta lui Alex
...viatza e doar o iluzie a simtzurilor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Intr-o vreme se spunea ca se pot cumpara produse pe puncte din magazinul Buburuza. Acum Buburuza e inchisa asa ca nu cred ca mai folosesc la ceva.

Luminita si Andrei Tudor (16 august 2005)

Album Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

lulu75, io mi le strang, nu se stie niciodata la ce vor fi bune

R-b



vidiazni, ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput